Skocz do zawartości
PatolEcho

Konkurs z resetem rankingu

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak resetować ranking co miesiąc i dawać na początek jakiś upominek o małej wartości 2-5e za pierwsze miejsce w rankingu, wtedy może ludzie zaczną wykupować vipa dla hełmu i grać częściej, żeby wyjść jak najwyżej, żeby przytulic jakiś skin/klucz ?
Pierwsze 5 miesięcy mogę sponsorować ;)
Co o tym sądzicie ?

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę że sam reset już by jakoś zmobilizował graczy do częstszej gry :)

na konkurs chyba za wszesnie, mozna by było go zrobić ale według mnie jakoś w styczniu :)

jakby teraz zrobic taki konkurs to ludzie by grali tylko po to zeby jakiegos skina zgarnac,

a jakbyśmy z tym troche poczekac to jest jakas szansa na zdobycie jakiś stałych graczy :D

Edytowane przez Szeefo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumie jaką różnice robi styczeń - wytłumacz :)
Mi raczej chodzi o zdobycie nowych graczy, mogą nawet rotować przez serwer, ważne żeby było ich 10x więcej.
A najważniejsze jest, żeby ludzie kupowali VIPa, bo jak tłumacze na serwie dlaczego kupiłem vipa (bo gram na serwie i chciałem wnieść za niego jakąś minimalną opłatę, żeby były pieniądze na jego utrzymanie jak i rozwój) to wszyscy są w szoku o co mi w ogóle chodzi. Każdy myśli, że serwer stoi za free i zarabia gruby hajs za reklamy :D
A co do grania ludzi tylko za skiny to nie jest to zła reklama, bo w csa ludzie grają wyłącznie dla rangi - no dobra nie wyłącznie, ale spora część ;)

ps. Stałych graczy to my mamy, tylko nikt nie chce opłacać serwa;)

Michu xDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za bardzo i nie sądze żeby to wprowadzać pózniej bo to nie ma sensu xd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PatolEcho Powiem ci tak Jestem za resetem ale nie co miesiąc :) bo to będzie nieopłacalne

Edytowane przez Mickey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzasadnij słowo - nieopłacalne :D
To jest tylko przykład, jak macie jakieś pomysły jak to udoskonalić to piszcie.
Post nie jest do oceny, a do zmodyfikowania i wprowadzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrestartowac ranking, okej.

Restart Ranku od Stycznia jest dobrym pomyslem, nowy rok i te sprawy. Poki co mozna Dac VIPA top10 albo top15 w rankingu do konca grudnia i od nowego roku zrestartowac ranking i top10 - top15 bedzie walczylo o same te premki a top 5 o skiny i premki. Moge dorzucic troche do wygranych dla ludzi. Pula dla top 5 moze byc 100 euro ;]

Mam tez jeszcze 1 pomysl PatolEcho. http://steamcommunity.com/id/RuSSel_tv/rzuc zaproszeniem na steamie i ci wyjasnie co i jak, moze to jeszcze bardziej podbije serwer ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki konkurs to na pewno dobry pomysł, gdyż ludzie zrobia wszystko, zeby zdobyć cos za darmo :D Najlepsza okazja bedą np. Święta ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi