Jump to content

Recommended Posts

Organizacja World Esports Association (WESA) oficjalnie zaprezentowała swoją Radę Graczy, składającą się z jednego przedstawiciela każdego z członków federacji.

Zawodnicy wybrani do Rady, która jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w e-sporcie, będą "rzecznikami występującymi w imieniu" profesjonalnych Graczy, w sprawach dotyczących "polityki, zasad i transferu zawodników" w turniejach, które rozgrywane będą według zasad WESA.

Viktor "vuggo" Jendeby, który niedawno zamienił stanowisko trenera zespołu fnatic i przejął rolę managera zespołu, został jednogłośnie wybrany przez Graczy Przewodniczącym Rady, którą będzie reprezentował w zarządzie organizacji WESA.

1459282806.6715.jpeg

vuggo został Przedstawicielem Rady Graczy WESA

W porozumieniu z WESA, rola Przewodniczącego Rady "daje Graczom istotny wgląd i wkład w podejmowaniu decyzji na najwyższym szczeblu, a także możliwość pomocy w kształtowaniu, tworzeniu i dostosowywaniu zasad oraz reguł, które bezpośrednio wpływają na kariery zawodników".

"Miałem zaszczyt zostać wybranym przez mój zespół jako reprezentant ich interesów w ramach projektu WESA, jak również przez pozostałych reprezentantów na Przewodniczącego Rady Graczy" powiedział vuggo w cytowanym przez organizację WESA oświadczeniu.

"Z niecierpliwością czekam na współpracę z komisarzem Hershman'em oraz pozostałymi członkami Zarządu, aby zapewnić wszystkim zawodnikom skupionym w projekcie WESA przedstawicielstwo, na które zasługują."

Zawodnicy wchodzący w skład Rady Graczy:

G2 - fr.gif Jérôme "NiaK" Sudries
mousesports - nl.gif Chris "chrisJ" de Jong
Natus Vincere - ua.gif Sergey "starix" Ischuk
NiP - se.gif Adam "friberg" Friberg
Virtus.pro - pl.gif Wiktor "TaZ" Wojtas
EnVyUs - fr.gif Nathan "NBK-" Schmitt
fnatic - se.gif Viktor "vuggo" Jendeby

Źródło: http://www.hltv.org/news/18680-wesa-unveils-player-council

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...