Skocz do zawartości
PatolEcho

Zmiana pkt. 11 regulaminu/mutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.
Na chwilę obecna chciałbym omówić i zaproponować modyfikacje pkt 11 regulaminu, gdyż jak przywita się (powie tylko cześć) osoba bez mutacji, to 5 osób z automatu mówi:
- zamknij ryj dzieciaku,
- mutuj go,

- mikro 16+, etc.
Dotychczas brzmiało to tak:
11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon tylko w celu podania "infa" bądź zgłoszenia ważnego faktu adminowi serwera czy zadania pytania.

Jednak zostawiłbym prawo do zmutowania gracza bez mutacji, żeby nie było wypowiedzi typu, przecież nie ma takiego zapisu w regulaminie.

Moje propozycje są takie:

11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofonu, jeśli nie zakłócają przebiegu gry i potrafią się poważnie zachowywać. Admin ma prawo zmutować taką osobę bez podania przyczyny. Ciągła rozmowa takiej osoby będzie traktowana jako nadużywanie mikrofonu.
lub
11.
Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon, jednak admin ma prawo zmutować taką osobę bez podania przyczyny. Ciągła rozmowa takiej osoby będzie traktowana jako nadużywanie mikrofonu
lub
11. Osoby bez mutacji mogą używać mikrofon w celu zadania pytania lub krótkiej rozmowy, jednak admin ma prawo zmutować taką osobę bez podania przyczyny. Ciągła rozmowa takiej osoby będzie traktowana jako nadużywanie mikrofonu

Myślę, że wtedy zakończą się głupie krzyki i szkalowania osób bez mutacji, bo część tych dzieci rozmawia normalnie i nie zakłócają przebiegu rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Punkt 1 i 3 się zgadzam. Przyczyna musi być podana, choćby "spam"

Edytowane przez MICHU COCA COLA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym, że ciężko coś co się nie powtarza i nie trwa non stop nazwać spamem, bo jak będzie gadał przez całą arenę i robił odstępy 10 sekund to zaraz zacznie się gadka, czemu dałeś mu za spam jak on tylko mówił i zrobimy koło zamknięte, zamienimy jeden problem w drugi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo osoby bez mutacji mogą używać mikro do póki nie mówią za dużo, nie przeszkadzają i zachowują kulturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, od zawsze osoby bez mutacji zostały wyciszane, czy to było 1.6 czy GO, bo CS jest od 16 lat a nie od 10. Według mnie opinia publiczna będzie bardzo zła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin ma prawo zmutować taką osobę bez podania przyczyny. - dlatego masz taki zapis :D
Jak dla mnie wszystko zalezy od mutacji, jeden gada jak dzieciak, a drugi jak dziewczynka :D

Ogólnie nie chodzi o to, żeby dzieci rozmawiały, a żeby ludzi przestali się w pięciu drzeć " mikro 16+" etc.
Uważam, że wygodniejsze będzie jak admin wypowie magiczne słowa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, ze taki przepis nic nie zmieni, a to "przywitanie się" można podpiąć pod info, przeciec informuje ze taka osoba jest na serwerze. Według mnie to admini powinni dawać przykład i wyjaśniać jak taka sytuacja ma wyglądać innym obecnym na serwerze, jeśli taki incydent wystąpi.

Pozdrawiam.

No to widocznie za slabo, jesli te same osoby sie powtarzaja.

Edytowane przez Porshe911

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że upominamy..., nie przypuszczałem, że to taki problem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za czasów okrytego niesławą opiekuna, gracze bez mutacji byli z miejsca mutowani permamentnie, bez upomnienia. To się zmieniło w małym stopniu ( konkretnie długość muta) Ja jestem zwolennikiem tego że ludzie bez mutacji mogą się odzywać,pytać, prowadzić krótki dialog z innymi graczami. Tak naprawdę to w kwestii admina leży czy zamierza gracza zmutować czy też nie. Z reguły młodsi gracze którzy widzą/usłyszą upomnienie od admina, hamują się i próbują się dopasować. Gorzej z tymi którzy krzyczą, piszczą z premedytacją, wtedy mute ( oczywiście z upomnieniem ) jest wręcz wskazany. Napiszę do (T/L)osta by dał wzmiankę w regulaminie odnośnie krótkich rozmów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u