Skocz do zawartości
A1N

Ranking MVP? Coś takiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodanie rankingu MVP czy czegoś w tym stylu. Po wpisaniu komendy wyświetla się ilość zdobytych MVP bądź ilość wygranych map.

Lub ta informacja była by pokazywana np. w miejscu gdzie obecnie znajduję się prefix lub obok niego ;)

Siemano wszystkim z arenki ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema siema, myślę że to fajny pomysł żeby naliczało nam ogólną ilość mvp, tylko ktoś by chyba musiał taki plugin napisać.

ja jestem też za tym żeby zresetować ranking

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka :)
Jestem za, bo nie jestem przeciw :)
A1N wyłącz haksy, bo mnie irytujesz XDDDD

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o propozycje to jak najbardziej jestem na Tak, ale wszystkiego zrobić się nie da. Wszystkiego zależy od [email protected], strzałeczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, fajny pomysl :) Fajne konkursy mozna robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A1N ten maszkaron co mi same banie strzela :D ? A co do pomysłu, to bardzo dobry, jednakże musiałbym zapytać obeznanych w pisaniu pluginów , czy da się coś takiego zrobić. Jeśli tak to wprowadzimy to na serwer. Jeśli coś się zmieni, to dam znać w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam mod ma w sobie statystyki online, wystarczy je zainstalować na stronie - zliczane są wygrane rundy i mapy o ile dobrze pamietam, wraz z podziałem rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.