Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież tak trudno jest zrobić kopie serwera w razie usunięcia plików przez nowego opiekuna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tak trudno jest zrobić kopie serwera w razie usunięcia plików przez nowego opiekuna

Ciezko gdy opiekunowie nie posiadaja ftp tylko konto w sourcebans i moga sobie ewentualnie VIPa dodać, a kazda skarga gdy serwer jest niedostepny z przyczyn technicznych lyb nie dziala jak nalezy leci w strone opiekuna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sączysz jad, a nikt ci nie każe składać podania. Typowy pies ogrodnika.

Nie mam zamiaru skladac podania bo sie na tym nie znam i nie jestem psem ogrodnika bo nie interesuje mnie temat pisania kodów podalem kontrargument i dalem propozycje zeby zachecic ludzi nie sacze jadu @Lost heh..

Edytowane przez LKD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda że zapewne nikogo nie będzie do tej pracy poza Nighmarem. jak by większośc ludzi się na tym znali to dawno by poleciały podania :]

Ale dobra nowa ranga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zamykam, bo miał charakter informacyjny a przerodził się w żale i próby publicznego dowartościowania się.

Nie zamierzam wypowiadać się tutaj publicznie o powodach takiego zarządzania siecią, ale jeśli zabierasz się za porównywanie czasów Dzierzby i obecnych to wiedz, że teraz sieć cechuje o wiele większy profesjonalizm niż poprzednio ;)

Ale co może wiedzieć człowiek, który myli znajomość obsługi FTP z programowaniem. Ogranicz swoje wypowiedzi do tematyki o której masz pojęcie, czyli granie, betowanie, ruletkowanie i trade'owanie, a nie podważasz system najstarszej sieci w kraju. Jak nie spełniasz wymagań na tą rangę to zawsze możesz ubiegać się o inną np. Młodszy Admin serwera DR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.