Jump to content
Sign in to follow this  
1Kniaziu1

Ziomek jak znalazł

Recommended Posts

Info o sobie (imię, wiek, zainteresowania etc):No to Tak. Cześć, mam na imię Kacper i mam 18 lat. Bardzo lubie róźnoraki sporty indywidualne oraz oczywiscie cs:go <3

Czas grania:

- dziennie:około 3-6h

- ogólnie (godziny i staż w CS:GO): z cs moja historia zaczeła sie juz w podstawówce, gdzie w 1 klasie pdst z kumplem szukaliśmy jakieś sieciówki do wspólnej gry, przez przyapadek trafiłem na cs (oczywiście jak w tamtych czasach było to modne UWAGA UWAGA non steam!!!!!!!!) od tego czasu napierdzielam równo. w 1.6 potrafiłęm całe 12 h pogrywać z kumplami, lecz w GO troche mniej, bo dochodzi praca, rózne obowiazki zwiazane z sszkoła i stanowiskiem które obejmuje itd ale czas na gre oczywiście znajde !

Mikro/mutacja: Oczywiście przeszedłem mikrofon, oraz posiadam mutacje

Preferowane mapy, bronie: dd2,mirage, inferno perfekt mniej overpass, cbbl, cache

Ranga: MG2

Kontakt: Forum

Dodatkowe informacje: jestem fajny

Mam klan i jestem chętny żeby ciebie przyjąć. Ale mg2 to troche mało. Postaraj sie nadrobić. Przyjęty. Zgłoś sie do mnie na pw to se obgadamy kiedy mixy itp.

Dawid kałashka wbiłem ostatnio ;)

Edited by LOR3K

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...