Skocz do zawartości
Axel F

Warny/bloki SB --> kara nie maszynka do pieniędzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko, generalnie uważam, ze te całe warny na sieci czy bloki SB to tylko 'maszynka do robienia kasy', uważam, ze powinny one być karą do odbębnienia i powinny mieć swój czas po którym można je odrobić, bo co z tego, że dostane bloka na SB skoro mogę po sekundzie wysłać marnego sms'a i go bez problemu odrobić...albo, dostane warna i tu schemat się powtarza, te bloki i warny powinny autentycznie być KARĄ i możliwość ich odrobienia powinna być dostępna po np. tygodniu, w tym momencie te rzeczy na sieci są niczym i wcale nie są karą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za ponieważ warny blokady itd można było by odpracować w inny sposób oprócz robienia reklama i wysyłania sms'ow chociaż z drugiej strony sieć dzięki temu zarabia rozwija się są nowe serwery w sieci chociaż niektóre z nich to niewypały (hns).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarabiać będzie wciąż bo warn czy blok byłby do odrobienia..po tygodniu np.

A na forum większy porządek bo trolle by się bardziej pilnowały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DOSTAŁEM BLOKA NA SB NA MIESIĄC A ZE JESTEM BOGATYM SMIECIEM TO WYSLALEM TZW. SMSA I NIESTETY ODMÓWILI MI ODBLOKOWANIA SHOUTBOXA PZDR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to własnie chodzi zebyb placic za te warny itp.

Lepiej by bylo jak powyzej mowicie zeby te warny w jakis sposob odrobic :) moim zdaniem watpie zeby siec sie do tego przychyliła ;/

Edytowane przez Meurian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za myśle, że to by bardziej zachęciło ludzi do uczęszczania w naszej sieci. Oraz to jest szansa, aby poprawić stosunki cs-soplicy z pewnymi użytkownikami.

Klaniam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie twierdzę, że powinno nie być możliwości opracowywania tego SMSem tylko by nie było możliwości odrobienia go w chwili w której się dostało,dostałeś warna --> możesz go odrobić po tygodniu.

A przez tydzień z warnem...chociażby nie dostaniesz admina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tiaaa.. maszynka do pieniędzy, która zarabia złotówkę na parę dni... To pieniędzy chłopie nie widziałeś.

Same warny były wielokrotnie naduzywane co także mi się nie podoba - w tym celu jest jeszcze aktywna zbiórka, gdzie za symboliczną złotówkę mozna się oczyścic ze wszystkiego.

Obecny system nie jest idealny, ale na ten moment to jedyne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.