Jump to content
marrio97

Mistrzostwa Europy we Francji temat dyskusyjny

Recommended Posts

Ja też nie chce xD Portugalia gra beznadziejnie ... Mają farta jak Uj. Myślę że Bale poprowadzi drużynę do zwycięstwa :D Należy im się :)

To że Francja nie miała nikogo dobrego w swoich meczach tylko Irlandia bardzo dobrze grała to nie znaczy że nie mają nic pokazac.

Francja na spokojnie wygra z portugalią ja tam na nich obstawiam portugalia nic nie gra na farcie znami wygrali tutaj takiego coś nie może się wydarzyć !.

Walia wygra :) na spokojnie pokazali to w meczu z Belgią jak zagrali aż się zdziwiłem, a jutro francja - niemcy to niemcy do domciu :]

pozdro :D

nie rozumiem czemu piotr obstawiasz na niemców nie dość co szwaby to i tak dobrze nie grają tak czy siak Francja ma lepszy dla mnie team i to wygra.

Tak jak mówiłem Francja labo Niemcy finał tylko myślałem że jednak Polska poradzi sobie z Portugalią :_)

Irlandia bardzo dobrze grała to nie znaczy że nie mają nic pokazac.

Francja na spokojnie wygra z portugalią ja tam na nich obstawiam portugalia nic nie gra na farcie znami wygrali tutaj takiego coś nie może się wydarzyć !

Cooo :oo? Nie rozumieć nic twoja Polska xD

Widzę ze jesteś rasistą.

Jak o 11 mogles wiedzieć ze Francja wygra z Portugalia ? A potem piszesz ze Walia wygra ? XD z samego rana mózg zorany :o

Wracając do tematu . Portugalia z Walią prowadziła mecz od drugiej połowy. Moim zdaniem obudzili sie ze są juz w półfinale. Szkoda :( Liczyłem na Walię.

Edited by ReXeD

Cooo :oo? Nie rozumieć nic twoja Polska xD

Widzę ze jesteś rasistą.

Jak o 11 mogles wiedzieć ze Francja wygra z Portugalia ? A potem piszesz ze Walia wygra ? XD z samego rana mózg zorany :o

Wracając do tematu . Portugalia z Walią prowadziła mecz od drugiej połowy. Moim zdaniem obudzili sie ze są juz w półfinale. Szkoda :( Liczyłem na Walię.

Ok fajnie może po imprezie byłem czy co nie wiem XDDDDDDDDDDDDD

Co do finału Francja powinna przejść :c nie wyobrażam sobie żeby we finale były 2 drużyny Portugalia - Niemcy ;/

No ciekawe jak dzisiaj będzie !! Finał o 21 :D

Liczę na Francję a wy ? :]

Jeśli liczycie na tą marną portugalie to powodzenia

tylko francja :]

wszystko przemawia za Francją ale jeżeli Ronaldo będzie miał dobry dzień to Portugalia ma jakiś procent na wygraną w finale

Zobaczymy ;), ja mam tylko dużą nadzieję że Francja oczywiście wygra. bo nie wiem jakim cudem Portugalia zaszła do finału + ledwo wyszła z grupy :( to my powinniśmy być w finale Serio :) z walią byśmy mogli wygrac.

Portugalia została mistrzem europy nie wygrywając ani jednego meczu w fazie grupowej to jest absurd co się stało ale taka jest piłka

No dokładnie.. Nie trafione bramki Francji mszczą się. i Oczywiśćie jakim fartem ten eder trafił tą bramkę :/ eh szkoda

No ale życie

raz sie wygrywa raz przegrywa..

i teraz kolejne 4 lata :v

Nikt nikomu za darmo Mistrza nie rozdaje.

Zasłużyli sobie na to ciężką pracą.

Los oddał Cristianowi Ronaldo to, co zabrał mu w 2004 roku w Lizbonie.

Jestem niemal pewien, że to ostatnie osiągnięcie, które zdobył z Portugalią.

Dobrze się stało, że Walia nie awansowała do finału.

Francja by ich rozkruszyła jak wczoraj SK Gaming Team Liquid w Koloni.

Rola gospodarza który gra w finale jest duża i Francuzi dali sobie rade w 50 procentach ale brakowało tego farta jak w meczu z Niemcami w półfinale

A Krystyna dzięki temu dostanie ZP :D

Kubix nie powiedziałbym. Szkoda że Pazdan nie strzelał karnego ;(

Po mistrzostwach, za 10 dni Igrzyska Olimpijskie! :D

Close

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...