Jump to content
marrio97

Mistrzostwa Europy we Francji temat dyskusyjny

Recommended Posts

w tym temacie możemy rozmawiać o rozpoczynających się we Francji Euro

Polska ma małe szansę na finał, pomimo iż są w "szczytowej" formie. Niestety, ale są lepsi. Pomimo przegranej, której im nie życzę, nadal sercem będę kibicował w kolejnych zmaganiach reprezentacyjnym naszym biało-czerwonym! :D

Niemcy powielają system od dawna stosowany przez Włochów. A tercet ich stoperów-pretorianów z Juve to już jest formacja legendarna w wymiarze całej historii futbolu. Czy Euro 2016 będzie pożegnaniem z triumwiratem w składzie Barzagli-Bonucci-Chiellini? Najlepszą formacją obrony na świecie dysponuje dziś Hiszpania, nawet bez Daniego Carvajala. Juanfran, Gerard Pique, Sergio Ramos i Jordi Alba to czterej wybitni piłkarze, a każdy z nich jest także świetny w grze ofensywnej. Jeśli do tego dołożymy Sergio Busquetsa, otrzymamy prawdziwy rygiel przed bramką Casillasa. I do tego te zamieszki ahh dramat.

Ja licze na Portugalie/Belgie, chce zeby zaskoczyli. Co do polakow to ciezko powiedziec co osiagna. Wszystko pokaze 1 mecz.

Ja licze na Portugalie/Belgie, chce zeby zaskoczyli. Co do polakow to ciezko powiedziec co osiagna. Wszystko pokaze 1 mecz.

Na Portugalię to nie ma co liczyć, bo zawsze zawodzą :( A co do Belgii to też na nich liczę i chętnie zobaczyłbym ich w finale ^^

Polaczki raczej wyjdą z grupy, przynajmniej mają na to duże szansę...

Belgia/Austra/Szwajcaria - radzę przyjrzeć się bardziej tym zespołom, bo mogą zaskoczyć ;)

Mam nadzieję że tak nie będzie tylko powalczymy o coś więcej

Polska - Irlandia Północna - mecz otwarcia

Polska - Niemcy - mecz o wszystko

Polska - Ukraina - mecz o honor

Smutno by było

Payet zdecydowanie MVP. Niezły mecz, ale liczyłem na więcej bramek

Francja 2:1 Rumunia

Fajnie jakby był taki wynik Polski z Niemcami

Oczywiście 2:1 dla Polski

Ja czekam na ten meczyk a wy na jaki?

Z chęcia obejrzę mecz Belgia-Włochy w poniedziałek o 21:00. Mimo, że Włochy są w świetnej formie to kibicuje Belgom. :warning:

Polska ma takich zawodników że powinni dać rade wyjść z grupy :)

Tak, tylko ze bilans Polakow na euro to 6 meczy, 3 przegrane i 3 remisy :D. Ciezka maja tak naprawde grupe. Zeby marzyc o awansie, to chociaz te 4 pkt musza byc

Kto będzie oglądał Albania vs Szwajcaria?

Ja jestem za Szwaicarią

4min i GOL dla Szwaicarii

Edited by ooKey

Albania lepszy mecz zagrała grając w 10 niż w pełnym składzie :D

Tak, tylko ze bilans Polakow na euro to 6 meczy, 3 przegrane i 3 remisy :D. Ciezka maja tak naprawde grupe. Zeby marzyc o awansie, to chociaz te 4 pkt musza byc

Teoretycznie powinny wystarczyć 3 punkty, a przy korzystnym układzie wystarczy i 1 :D

Przykład:

Niemcy 9

Ukraina 6

Polska 1

Irlandia 1

W co najmniej 2 innych grupach sytuacja taka sama jak wyżej(czyli że trzecia drużyna ma 1 punkt) spowoduje, że przy odpowiednim bilansie bramkowym(wystarczy nie przegrać dużą różnicą goli z Ukrainą i Niemcami) jesteśmy w stanie wyjść z grupy z 1 punktem :D

remis z Irlandią - potem przegranie i z Niemcami, i z Ukrainą mniejszą ilością bramek niż Irlandia i takim oto cudem wychodzimy z grupy mając 1 punkt :D

hah, chociaż w teorii można i nie wyjść z grupy mając 6 punktów :D Wyobrazmy sobie sytuacje:

Niemcy 6

Ukraina 6

Polska 6

Irlandia Płn 0

Jeśli taka sytuacja będzie miała w co najmniej 5 grupach(tylko w jednej takiej sytuacji może nie być) to drużyna z najsłabszym bilansem mimu 2 wygranych w fazie grupowej będzie musiała pożegnać się z turniejem :)

Edited by DAx

Pie******ęty sędzia rumuński karny powinien być!!!!!! 😬😬😬

Nieźle naszych koszą. 😠😠😠😠😠😡😡😡😡😡

JJJJEEESSSSTTTT!!!!!!😂😂😂😂

Edited by ooKey
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Co jak co, ale Pazdan to do odstrzału jest :/

No powiem wam, że jak będziemy grać cały czas tak jak graliśmy z Irlandią to spokojnie wyjdziemy z grupy :P

Kapustka najlepszy w meczu. Milika w moich oczach uratowała tylko ta bramka.

Jestem tego samego zdania co ty Epoka :) Kapustka młody a pokazał ze umie walczyć i ładnie zgrywał się z lewym tylko nie bylo do kogo dogrywać bo albo milik nie wszedł w pole albo wgl kapustka musiał akcje uspokoić bo nikogo nie było (albo byli kryci dość dobrze). Pazdana to wgl nie widziałem w tym meczu xD Piszczek i Blaszczykowski brawa za pokazanie Irolom jak się gra :) Jak myślicie jaki klub zainteresuje się Kapustką ?:D

Lewy był dobrze kryty przez Irlandczyków z Północy i dlatego Milik miał tyle okazji według mojego zdania na ten temat

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...