Skocz do zawartości
Slodka

Rekrutacja na Gamer'a

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Maciej
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: Myślę że wieczorkiem 2-3h.
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Chciałbym pomóc w rozwoju strefy CS:GO bo jak widać nic tam się nie dzieje.
Kontakt: ts3/steam
Dodatkowe atuty: Mam dość spory zapał do pracy.Jestem osobą sumienną oraz pracowitą.

Przykładowa praca*:

Edytowane przez Rozgrzewkaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Julian
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: No z 2 godzinki dziennie
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Aktualnie mam trochę wolnego czasu, który zabijam czytając liczne artykuły/newsy/przeglądając yt pod kątem esportu. Chciałbym się dzielić "perełkami" oraz istotnymi informacjami ze społeczeństwem sieci + pomóc rozruszać dział (@Ying błagał mnie o pomoc)
Kontakt: fb/pw/tele :v
Dodatkowe atuty: Zapał do pracy, sumienność oraz dyspozycyjność (no chyba, że praca. To wtedy niet).
Przykładowa praca*: http://cs-soplica.com/topic/213443-valve-tworzy-system-do-banowania-cheaterow/

• Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). +
  • Brak rangi Gamer'a/Redaktora lub wyższej Administracji na innej sieci. +
  • Minimum 30 postów na forum. +
  • Brak ostrzeżeń na koncie. +
  • Duże zainteresowanie oraz znajomość gry i sceny e-sportu. +
  • Sumienność w tworzeniu artykułów oraz wstawianiu ciekawostek. +
  • Ogromne chęci i wiele zapału do pracy. +
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, gramatyki oraz składni zdań. +
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. + (angielski)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rozgrzewkaa, krótko: Nie przekonuję mnie twoja osoba, nie wyobrażam sobie pracy z Tobą. Podanie odrzucam.

@Streepy, myślę, że można dać Ci szansę, zobaczymy jak się spiszesz. Podanie akceptuję. Zgłoś się do mnie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Radosław
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: Od 2 do 4 godzin dziennie
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Mam wolny czas. Czytam dużo na ten temat. Chciałbym pomóc w rozwoju działu csgo.
Kontakt: steam i forum.
Dodatkowe atuty: Zapał do pracy, motywacja, dyspozycyjność - Zależy którą mam zmianę, rano lub popołudniu. 
Przykładowa praca*: 

• Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). +
  • Brak rangi Gamer'a/Redaktora lub wyższej Administracji na innej sieci. +
  • Minimum 30 postów na forum. +
  • Brak ostrzeżeń na koncie. Odpracuję to.
  • Duże zainteresowanie oraz znajomość gry i sceny e-sportu. +
  • Sumienność w tworzeniu artykułów oraz wstawianiu ciekawostek. +
  • Ogromne chęci i wiele zapału do pracy. +
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, gramatyki oraz składni zdań. +
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. + (angielski,holenderski)

Dlaczego postanowiłem napisać prośbę ? Ponieważ zauważyłem że przydadzą się dodatkowe dwie ręce do pracy. Pozdrawiam.

Edytowane przez PeRshing

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz, że na odpowiedź czekałeś dość sporo, jednak do końca nie wiedziałem co zrobić z Twoją osobą @PeRshing. Z jednej strony potrzebujemy ludzi, jednak z drugiej strony kandydaci musza prezentować jakiś przyzwoity poziom, co czasem jest ciężkie do oceny. Po dłuższym zastanowieniu i konsultacji z pozostałą ekipą gamer'ow postanowiłem, że na tą chwilę szansy nie dostaniesz. Twoje artykuły się niedopracowane, wykazujesz mało własnej kreatywności. Piszesz w swoim podaniu, że posiadasz dobra znajomość  języka angielskiego, natomiast w twoim drugim, podesłanym do mnie artykule, ewidentnie widać sporo błędów w tłumaczeniu i zbyt bezpośrednie sugerowanie się google translatorem, co mija się totalnie z celem, gdyż cześć wypowiedzi jest po prostu nie poprawna. 

Reasumując, jeśli zależy ci na stanowisku gamer'a, musisz popracować nad formą, treścią artykułów i bardziej wkładać w nie swojej pracy i pomysłu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Piotrek
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: 1-2h może i więcej, zależy od dnia.
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Siedzę na wszym TS, więc nie było by to fair jeżeli pisałbym na innym forum, poza tym (w sumie najważniejszy aspekt) sieć prosperuje od ładnych paru lat i nie zanosi się na to aby ta kwestia uległa zmianie, w sumie dodam jeszcze, że jest tu taki co mnie zwabił do was :D .

Kontakt: PW forum, Steam, GG. 
Dodatkowe atuty: Swoje obowiązki traktuję poważnie i staram się wykonywać je sumiennie. 
Przykładowa praca*:  Prace na pewno nie najwyższych lotów, ale jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano" :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Myszaty. widzę, ze artykuły są nie najgorsze, wiek w porządku, dam Ci szansę. Podanie przyjmuję. Zgłoś się na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi