Skocz do zawartości
Slodka

Rekrutacja na Gamer'a

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Maciej
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: Myślę że wieczorkiem 2-3h.
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Chciałbym pomóc w rozwoju strefy CS:GO bo jak widać nic tam się nie dzieje.
Kontakt: ts3/steam
Dodatkowe atuty: Mam dość spory zapał do pracy.Jestem osobą sumienną oraz pracowitą.

Przykładowa praca*:

Edytowane przez Rozgrzewkaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Julian
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: No z 2 godzinki dziennie
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Aktualnie mam trochę wolnego czasu, który zabijam czytając liczne artykuły/newsy/przeglądając yt pod kątem esportu. Chciałbym się dzielić "perełkami" oraz istotnymi informacjami ze społeczeństwem sieci + pomóc rozruszać dział (@Ying błagał mnie o pomoc)
Kontakt: fb/pw/tele :v
Dodatkowe atuty: Zapał do pracy, sumienność oraz dyspozycyjność (no chyba, że praca. To wtedy niet).
Przykładowa praca*: http://cs-soplica.com/topic/213443-valve-tworzy-system-do-banowania-cheaterow/

• Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). +
  • Brak rangi Gamer'a/Redaktora lub wyższej Administracji na innej sieci. +
  • Minimum 30 postów na forum. +
  • Brak ostrzeżeń na koncie. +
  • Duże zainteresowanie oraz znajomość gry i sceny e-sportu. +
  • Sumienność w tworzeniu artykułów oraz wstawianiu ciekawostek. +
  • Ogromne chęci i wiele zapału do pracy. +
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, gramatyki oraz składni zdań. +
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. + (angielski)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rozgrzewkaa, krótko: Nie przekonuję mnie twoja osoba, nie wyobrażam sobie pracy z Tobą. Podanie odrzucam.

@Streepy, myślę, że można dać Ci szansę, zobaczymy jak się spiszesz. Podanie akceptuję. Zgłoś się do mnie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Radosław
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pracę w strefie CS:GO?: Od 2 do 4 godzin dziennie
Dlaczego chciałbyś zostać Gamer'em na naszym forum?: Mam wolny czas. Czytam dużo na ten temat. Chciałbym pomóc w rozwoju działu csgo.
Kontakt: steam i forum.
Dodatkowe atuty: Zapał do pracy, motywacja, dyspozycyjność - Zależy którą mam zmianę, rano lub popołudniu. 
Przykładowa praca*: 

• Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). +
  • Brak rangi Gamer'a/Redaktora lub wyższej Administracji na innej sieci. +
  • Minimum 30 postów na forum. +
  • Brak ostrzeżeń na koncie. Odpracuję to.
  • Duże zainteresowanie oraz znajomość gry i sceny e-sportu. +
  • Sumienność w tworzeniu artykułów oraz wstawianiu ciekawostek. +
  • Ogromne chęci i wiele zapału do pracy. +
  • Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, gramatyki oraz składni zdań. +
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. + (angielski,holenderski)

Dlaczego postanowiłem napisać prośbę ? Ponieważ zauważyłem że przydadzą się dodatkowe dwie ręce do pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi