Skocz do zawartości
Shomek

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam! Wiem że to jest zakazane ale może pomysł będzie fajny

- Propozycje dodania nowej rangi typu: "UB TEAM"

Mam taką propozycję żeby dodać takie rangi jak Streamer i YouTuber, żeby jakoś wyróżnić osoby które reklamują sieć cs-SopliCa.com poprzez YT,Twitch,Hitbox etc.

Mamy tutaj kilka osób co się właśnie zajmują takimi rzeczami. Tylko żeby otrzymać taką range trzeba miedź np 500 folowów na Twichu a na YouTube 1000 subskrypcji i przede wszystkim trzeba jakoś reklamować cs-SopliCa.com. Mam nadzieje że pomysł będzie fajny.

Edytowane przez CoausWong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie pomysł jest wyśmienity przydały by się takie rangi takie osoby jak @iYared powinny dostać taką range jak streamer :) Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CoausWong ci powiem, że jak mi sie nudziło to robilem filmy ale ich nie wstawiałem. Mogę zacząć. Pomysł dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jest bez sensu. Na forum jedynym jakims wiekszym streamerem jest iYared. Robienie rangi dla 1 osoby mija sie z celem i jest totalnie bez sensu. Pozatym czemu to ma sluzyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum jest to zbędne. Rulon podsumowal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak napisali wyżej, nie ma takie potrzeby, bynajmniej na razie. Może w przyszłości. Po za tym, każda współpraca wygląda inaczej i jest prowadzona na rożnych warunkach.

Temat zamykam. Jeśli [email protected] Sieci będzie chciał coś dodać to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u