Jump to content

Recommended Posts

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - Adobe Photoshop CC

2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - Łącznie będzie kilka lat

3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum? - Trzeba zebrać fajną ekipe, żeby sprawnie działać 8)

4. Twoja autoprezentacja, lub pięć prac wykonanych na forum. 

5. Jaki jest Twój staż na naszym forum? - Aktywnie za niedługo stuknie rok

6. Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne. (Podaj konkretną ilość czasu, którą będziesz mógł poświęcić.) - 1-4h

7. Ewentualne linki do pięciu wykonanych prac. 

8. Wiek 20

Edited by avlbrs
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 4
  • Lubię to! (+1) 6
  • Replies 82
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz?: Adobe PS CS6 2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?: 4 lata 3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum?: Chciałbym zasilić szeregi gr

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - Adobe Photoshop CC 2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - Łącznie będzie kilka lat 3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym foru

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - GIMP, online - pixlr.com/editor 2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - Około 1,5 roku z przerwami. 3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na n

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - Photoshop

2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - 2017 ale przerwa trzy letnia :(

3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum? - Znowu mam zajawkę na robienie prac :)

4. Twoja autoprezentacja, lub pięć prac wykonanych na forum. - Nie były to może pracę marzeń ale coś tam wychodziło haha

1. z3OFd7A.png

2. pFcnORc.png

3. YdmK0MG.png  

4. wQU2iCj.png

5. 7Sjw4dx.png

5. Jaki jest Twój staż na naszym forum? - 5 lat 

6. Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne. (Podaj konkretną ilość czasu, którą będziesz mógł poświęcić.) - Jak będzie zlecenie to robię, nie mam pojęcia jak to się przełoży na konkretną ilość czasu.

7. Ewentualne linki do pięciu wykonanych prac.  ----------------

8. Wiek- 18

Edited by LOREK.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

@LOREK. No nie wygląda to dobrze, nie mówię tutaj o pracach, bo one są różne jedne lepsze drugie gorsze, mówię tutaj o Twojej aktywności w  dziale.  Zrobiłeś aktualnie jedno? zlecenie i jest to stanowczo za mało. Podanie odrzucam. Jeżeli Ci zależy zacznij wykonywać zlecenia i spróbuj za jakiś czas.

• Lubię to! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1
  • 6 months later...

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - Photoshop CC

2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - No zacząłem się bawić ok. 3 lata temu ale miałem przerwę z pół roku po sprzedaniu konta na yt

3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum? -  Nie mam za bardzo co robić na chacie, więc zawszę mógłbym wykorzystać ten wolny czas na uczeniu się robić lepszych grafik i tym samym pomagać użytkownikom

4. Twoja autoprezentacja, lub pięć prac wykonanych na forum. - https://imgur.com/gallery/oxc0lf3

5. Jaki jest Twój staż na naszym forum? - Gdyby zliczyć poprzednie konto to myślę, że z rok by był

6. Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne. (Podaj konkretną ilość czasu, którą będziesz mógł poświęcić.) - 2/3 godzinki dziennie

7. Ewentualne linki do pięciu wykonanych prac. -https://imgur.com/gallery/dvMAOzO

8. Wiek 18 lat

Edited by Ahesik
  • Lubię to! (+1) 2

@Ahesik Prace są na różnym poziomie ale dominują jednak te słabsze jakościowo.  Podanie odrzucam nie ze względu na poziom wykonanych prac, a na skargi na twoje zachowaniu ze strony administracji.

Odrób warny, popraw zachowanie i utrzymaj aktywność w dziale, a przy następnym podaniu myślę, żę nie będzie problemów z przyjęciem Cię do naszego zespołu.  

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Lubię to! (+1) 2
  • 3 weeks later...

1. Z jakiego programu graficznego korzystasz? - Photoshop CC

2. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką? - No zacząłem się bawić ok. 3 lata temu ale miałem przerwę z pół roku po sprzedaniu konta na yt

3. Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum? -  Nie mam za bardzo co robić na chacie, więc zawszę mógłbym wykorzystać ten wolny czas na uczeniu się robić lepszych grafik i tym samym pomagać użytkownikom

4. Twoja autoprezentacja, lub pięć prac wykonanych na forum. - https://imgur.com/gallery/oxc0lf3

5. Jaki jest Twój staż na naszym forum? - Gdyby zliczyć poprzednie konto to myślę, że z rok by był

6. Czas, który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne. (Podaj konkretną ilość czasu, którą będziesz mógł poświęcić.) - 2/3 godzinki dziennie

7. Ewentualne linki do pięciu wykonanych prac. -https://imgur.com/gallery/dvMAOzO

8. Wiek 18 lat

@Ahesik jeżeli miałbym być szczery to ciąglę podtrzymuje swoje słowa z twojego poprzedniego podania. 

No ale widzę też, że zależy Ci na tej randze więc chce Ci dać szanse tylko tak jak pisałem wcześniej musisz odrobić warny... i być aktywnym w dziale, dodatkowo chce z Tobą pogadać na ts.

Podanie akceptuję na okres wstępny. Po rangę zgłoś się do @Myszaty.