Skocz do zawartości
seboW.

#4 Wywiad - Relon

Rekomendowane odpowiedzi

TziBIg1.png

Witam was drodzy użytkownicy. Jako, iż poprzedni twórca wywiadów został zbanowany, postanowiłem wziąć to na siebie i przeprowadzić kolejny wywiad.

Dzisiejszą osobą, której zadawane były pytania jest @Relon, były administaror forum i [email protected] sieci.

Uważam, że wywiad jest naprawdę godny uwagi, gdyż moim zdaniem wyszedł podobnie jak poprzednie.

Nie owijajmy w bawełnę i przejdźmy do pytań.

Cześć Relon! Czy zechciałbyś poświęcić trochę czasu dla mnie i odpowiedzieć na parę zadanych przeze mnie pytań?

Witam serdecznie! Jestem zaszczycony, że wybrałeś akurat mnie. Na forum jest wiele osób z ciekawszą przeszłością ode mnie, lecz wybrałeś mnie, dzięki. Czekam więc na pytania z niecierpliwością.

 

Na początek chciałbym się Ciebie zapytać czy mógłbyś opowiedzieć coś o sobie. Ile masz lat, jak masz na imię, skąd pochodzisz? Czym się zajmujesz, pracujesz, czy się uczysz? Itp.

Jestem Patryk, dla znajomych Orson ewentualnie Relon. Za pół roku kończę 19 lat. Mieszkam w papieskim mieście, czyli w Wadowicach. Aktualnie uczę się w liceum mat-inf i za dwa miesiące przystępuję do matury. W soboty pracuję jako sprzedawca w kiosku. W przyszłości chcę tępić dzieci w szkole jako nauczyciel informatyki. Wcześniej jeszcze, chcę studiować na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ogólnie jestem osobą strasznie optymistyczna, raczej bezkonfliktowa, lubiąca się śmiać - czasami nawet jak nie ma nic śmiesznego :D.

 

Co przyczyniło Cię do wybrania akurat takiego profilu w szkole, a nie innego? Dlaczego?

Wybrałem profil mat-inf w z tego powodu jaki przedstawiłem we wcześniejszym pytaniu. - Interesuje się informatyką i tylko właściwie w tym widzę siebie w przyszłości. Od małego wiedziałem jaką chcę mieć przyszłość i do tego właśnie dążę. Nie chciałem iść do technikum informatycznego, ponieważ szkoda mi było tego jednego dodatkowego roku, a wiedziałem też, że na pewno pójdę na studia. Jak nie dzienne, to zaoczne. Lubie grzebać w komputerach jak i w samych systemach, uczyć się na błędach, poznawać, radzić sobie z problemami itd, itp. Nie ukrywam, że do wyboru przyczyniła się moja bliska odległość do szkoły (10 minut drogi na nogach).

 

W kolejnym pytaniu chciałbym poruszyć temat Ciebie i sieci. Opowiedz nam może, jak nasza sieć wpływa na Twoje życie, zmieniła coś, nauczyłeś się tutaj czegoś?

Wpływać, wpływa. Często przeglądam forum na telefonie, poszukując jakiś ciekawych postów, tematów czy chociażby pogadać na SB. Można powiedzieć, że w jakiś sposób przywiązałem się do forum oraz do ludzi przebywających na nim. Poznałem tu mnóstwo ciekawych osób, mimo że to tylko internet, gdzie też wielu polubiłem. Coś tam na pewno się nauczyłem, na pewno było to dążenie do określonego celu, chciałem za wszelka cenę zdobyć popularność, wspiąć się na wyższe rangi, czy też trochę popracować w zespole. Dzięki rożnym osobom rozwinąłem swoje umiejętności techniczne oraz "forumowe".

 

Co, a może kto sprowadził Cię w to miejsce?

Na forum przyciągnął mnie serwer "Rats World". To właśnie na nim miałem swojego pierwszego admina, a nakłonił mnie do tego taki jeden botek o nicku Bolesny, który był wtedy adminem.

 

Jako iż jesteś jedną z osób, która jest na tej sieci przebywa najdłużej, może mógłbyś przedstawić nam swoją historię związana z siecią. Byłeś kiedyś w gronie wyższej lub też niższej administracji i czy przypisane zadania sprawiały Ci przyjemność? Pytanie to kieruje między innymi, najbardziej do osób nowych na by mogły dowiedzieć się czegoś więcej.

Hmm... to długa historia, pełna moich wzlotów i upadków. Od początku. Tak, jak już wspomniałem moją pierwszą rangą był admin serwera RW. Maniaczyłem trochę i strasznie mnie jarało, że mogłem pilnować porządku. Forum po pierwszej wizycie od razu wpadło mi w oko, więc zostałem na dłużej. Starałem się coraz bardziej pokazywać z dobrych stron. Niestety, serwer RW upadł więc szukałem czegoś nowego, by tylko zostać w sieci. Soplica otworzyła jeden z pierwszych serwerów CS:GO w Polsce - FFA. Jako iż posiadałem ta grę, byłem jednym z niewielu grających na tym serwerze, starałem się go rozwinąć i pomagać, jak tylko potrafię. Wygrałem wtedy konkurs na [email protected] serwera. Gdy ówczesny opiekun serwera podał się do dymisji, czułem, że pojawiła się dla mnie szansa zostania opiekunem takiego serwera. Niestety serwer został zamknięty. Szukałem czego nowego... Pojawiła się opcja zostania uploaderem. Złożyłem podanie i zostałem jednym z szarych. Jakiś miesiąc po tym otwarta została rekrutacja na moderatora. Początkowo miałem nie składać podania, lecz nakłoniły mnie do tego osoby trzecie. Mimo tego, że miałem krótki staż jako uploader, zostałem przyjęty na moderatora, co było dla mnie wielką niespodzianką. Miałem tylko 15 lat. Zajmowałem się forum, przez ponad 1,5 roku stając się coraz bardziej rozpoznawalny. W miedzy czasie, zdobywałem sławę na naszym TS'ie oraz admina. Pojawił się konkurs na [email protected] sieci, w którym przegrałem w dogrywce z @Nightmare. Nie załamałem się. Nieco później, zostałem wybrany [email protected] sieci po spotkaniu administracji. Działając dalej w sieci pojawiła się opcja zostania Adminem Forum, którą zaakceptowałem bez wahania. Lecz dzięki rożnym spinom, kłótniom, czy też z braku czasu, w pewnym momencie już nie wytrzymałem i zrezygnowałem ze wszystkich stanowisk. Mimo braku rang, często wchodziłem na forum i widziałem, że potrzebna jest pomoc. Zaoferowałem ją Lostowi i wróciłem na stanowisko [email protected] sieci. Panujący wtedy admin forum, również zrezygnował z rangi na następny dzień. W praktycznie 1 dzień awansowałem z [email protected] do @F. Z powodu nadchodzącej matury zrezygnowałem ponownie ze wszystkich rang i tak zostałem zasłużonym. Liczę, że jeszcze nie powiedziałem tutaj ostatniego słowa.

 

Jak w przeciągu lat, w Twoich oczach zmieniła się nasza sieć? Co o tym sądzisz?

Sieć ma swoje dobre i złe momenty. Lecz ciesze się, że wciąż stoi ona na bardzo wysokim poziomie. Nie sądziłem, że sieć tak szybko rozwinie się w kierunku CS:GO, zaraz po upadku sceny 1.6. Martwi mnie jedynie teraz brak ludzi, którzy nadawaliby się na jakieś wyższe stanowiska. Kiedyś trzeba było naprawdę dużo się poświecić, żeby zostać [email protected] serwera czy opiekunem, teraz zmieniają się oni średnio co kilka tygodni, czego skutkiem jest brak stabilizacji, jeśli chodzi o daną administrację serwera. Jeśli chodzi o forum, to martwi brak świeżości. Styl jest już stary i przydałaby się jakaś świeżość. Wydaję mi się, że sieć idzie w dobrym kierunku. Zyskuje ona coraz większa popularność i należy do sieci topowych w Polsce i moim zdaniem jeszcze długo się utrzyma.

 

Myślę, że sprawy naszej sieci zostały omówione. Chciałbym się Ciebie teraz zapytać - jak z Twoimi przygotowaniami do matury?

Zostały już tylko 2 nie cale miesiące. Uczyłem się przez 3 lata, myślę że w tak krótkim czasie już nie wiele mogę zrobić. Uczęszczam na "korki" z matmy, jak i z j.niemieckiego. Mam przygotowane także podsumowanie z polskiego, za które się wezmę w kwietniu. Zobaczymy...

 

Którego ze swoich przedmiotów rozszerzonych, czy też nie obawiasz się najbardziej? W jaki sposób podchodzisz do tej sprawy?

Zdaje matematykę rozszerzoną oraz j.niemiecki. Najbardziej boję się polskiego ustnego, dlatego że mogę trafić na temat, o którym nie będę miał zielonego pojęcia. Staram się i myślę, że przyniesie to efekty, lecz biorę pod uwagę tez to, że mogę nie zdać. Stres już powoli, malutki się pojawia. Co będzie tuż przed sama maturą, to nie wiem. Jakoś to trzeba przeżyć i udać się na wymarzone wakacje.

 

Gdzie byś chciał się udać na swoje wymarzone wakacje?

Marzę o wakacjach w Paryżu, miasto to strasznie mi się podoba. Ewentualnie Praga lub Chorwacja. Myślę, że kiedyś mi się uda pojechać na, swoje wymarzone wakacje.

 

Nie boisz się jechać do Paryża, zważając na obecną sytuację w tym państwie?

Absolutnie nie. Wydaję mi się, że drugi raz taka sytuacja się nie powtórzy. Francja sobie na to nie pozwoli. Zwiedzenie tego miasta jest warte takiego ryzyka. Nie wiem czemu, ale po prostu zakochałem się w tym mieście.

 

Muszę Ci przyznać rację, miasto to jest bardzo piękne. Przejdźmy teraz do innych pytań. Masz już swoją jedyną, wymarzoną, najpiękniejszą, najwspanialszą na świecie, czy jesteś w ciąż, w trakcie poszukiwań?

Niestety nie, jeśli chodzi o te sprawy to slabu. Na razie jestem w trakcie poszukiwań, lecz myślę że kiedyś się to zmieni (chętne zapraszam na PW). Haha! Ostatnio dziewczynę miałem 3 lata temu, przestaliśmy się dogadywać, pojawiało się dużo problemów, wiec zerwaliśmy. Od tamtej pory jest to jedynie moja, dobra koleżanka.

 

Wyżej wspominałeś, że chcesz się udać po liceum na studia. Czy będą to studia o podobnym profilu, na jakim jesteś w liceum czy planujesz coś innego?

Oczywiście, że informatyka. Jeżeli się nigdzie nie dostanę, to wtedy będę myślał co dalej. Haha!

 

Skąd wziął się Twój nick "Relon"?

Jest to czysty wytwór mojej wyobraźni. Taki nick sobie wymyśliłem na początku mojego grania w CS'a i taki już został. Jakby nie było, ma on już 9 lat.

 

Czy masz jakieś inne hobby, poza tymi wymienionymi wyżej?

Moim hobby jest także sport. Gram w tenisa ziemnego od 6 lat, brałem udział w zawodach, niestety bez żadnych osiągnięć, dodatkowo piłka nożna i siatkówka. Lubię sobie czasem coś ugotować, czy upiec.

 

Czy na koniec naszego wywiadu chciałbyś pozdrowić jakieś osoby?

Pewnie, chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników forum oraz Ciebie!

 

Dziękuję bardzo za pozdrowienia, a także za poświęcony czas. Trzymam kciuki, abyś zdał maturę, dostał się na studia i wyjechał na swoje wymarzone wakacje!

Pozdrawiam Ciebie również!

 

 

 

 

Edytowane przez seboW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To sie szanuje! Obys robil to dluzej niz Star. Powodzenia dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za wywiad, staralem sie udzielac w miare dobrych odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Poprzednik miał slomiany zapał, ale zobaczymy jak pójdzie Tobie. Jak na razie bardzo dobrze Ci wyszedł wywiad. Czekamy na więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Orson

 

Pierwsze skojarzenie:

 

1920px-Ursus_Dar%C5%82owo_2009.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad bardzo Ciekawy. Mam nadzieję że zobaczymy w przyszłości kolejny w twoim wykonaniu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No no, nie zawiodłem się, czekam na kolejny :P Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mr.Star się skończył i ta jego kariera dziennikarska razem z nim :/

 

Nie wiem kogo masz na celowniku do następnego wywiadu, ale chętnie bym przeczytał wypociny kogoś z grupki zapomnianych osób na sieci ( Dzierzba, Shizo, Karmolada, Katuhu, Blessu, Bochen, Szercu i tak dalej )

Osoby, które posiadają ogromny wkład w sieć, a tak naprawdę kojarzy ich tylko grupka ludzi, którzy w tamtych czasach przesiadywały już na forum.

Użytkownicy z datą rejestracji od 2013 roku ( teraz to spora liczba ) nie mają żadnej styczności z takimi osobami, a tak przynajmniej od kulis będą mogli dowiedzieć się co nie co osobach, które kiedyś stanowiły trzon tej Sieci.

Pojawiają się coraz to nowe osoby, pamięć o niektórych już wygasła, a przydałoby się ją odświeżyć dla potomnych.

Wywiady z takimi ludźmi miałyby wzięcie.

Coś w stylu gablota zapomnianych sław Soplicy.

 

 

Problemem będzie ,, złapanie ich '' ale pomysł wydaje mi się ok.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad. Miejmy nadzieję ,że nie znudzisz się po 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad nie zawiedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

 

 

Problemem będzie ,, złapanie ich '' ale pomysł wydaje mi się ok.

Dla chcącego nic trudnego :D Dobry wywiad, też jestem za bo jestem z tego "starszego pokolenia" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia z maturą! Za wywiad oczywiście + i życzę, żebyś robił te wywiady z przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia z maturą! Za wywiad oczywiście + i życzę, żebyś robił te wywiady z przyjemnością :)

Nie dziekuje zeby nie zapeszac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad bardzo ciekawy. Trochę o życiu prywatnym, trochę o sieci i znowu o życiu prywatnym...[emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×