Jump to content
Szandra.

Wujek 1944 aka Wujek samo Wscieklo :/

Recommended Posts

Siemka!

Serwer stoi na bardzo dobrym poziomie. Piszesz ze serwer traci adminów , traci przez wasze głupie konflikty z graczami i administracja. Rezygnowaliście z innych powodów. Poodchodziło kilku adminów, a tylko dwóch z nich potrafiło powiedzieć jakie powody są ich rezygnacji. Powiedzieli mi jakie mają o mnie zdanie i nie było problemu z przyjęciem tego. Zaczynaliście robić na serwerze jakieś grupy. Tego/tej nie lubi on to ja też nie bede bo sie z nimi trzymam.

Krótko mówiąc nie żałuje że poodchodziliście bo mogło by sie to inaczej skończyć.

Co do pracy Zielenia , był bardzo dobrym [email protected] . Bardzo ceniłem jego zdania i prace nad serwerem, ja do niego żadnych zastrzeżeń nie mam i nie miałem. Ale mówiąc że nic z serwerem nie robiłem to przesada. Wydaje mi sie ze serwer nie potrzebuje aktualnie jakiś zmian. Skoro tak uważaliście, czemu nie pisaliście tego? Dwa działy są zrobione do tego.

Kiedy wybierano mnie na [email protected] serwera , byłem tego samego zdania co niektóre osoby, ze może Zielen powinien zostać opiekunem. Postanowiłem spróbować , bo niektórym należy sie szansa.

Rangi z forum i flagi zabiera Junior admin sieci. Nie patrzyłem czy macie pozabierane flagi, dlatego jak usłyszałem ze robicie syf na serwerze szybko one zostały zbarane.

Jesteście zle na nią nastawieni , rozumiem. O sytuacjach jakie były z poprzednia administracja wiedziałem tylko ja i Direxx. Jeżeli nie wiecie jakie wtedy były problemy i z kim to po co wy sie wypowiadacie na ten temat? Bo ktoś dodał troche od siebie swojej historyjki i wyszła bajeczka ktorej wysłuchaliście i stwierdziliśice ze to ona zawiniła? To wiedzcie że się zawiedziecie na twórcy.

Siedzę na tym serwerze jakoś od 2 lat , zdarzały sie wzloty i upadki. Ludzie grający na serwerze odchodza i wracają. Trzeba sie z tym pogodzić nikogo nie da się trzymać na siłe.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 5

Cześć. Na początku mojej wypowiedzi zadam Ci takie pytanie na które odpowiedz sobie sama. Dlaczego początek Twojej wypowiedzi wygląda tak jakbyś się żaliła, że nie wyszło Tobie w wirtualnym życiu? Ale dobrze, nie będę się czepiała szczegółów. Zostałaś zmuszona do walki ze złem, tylko nie rozumiem dlaczego Twoja walka polega na tym by pozbawić Wujka [email protected], który sumiennie zajmuje się dr'em. Więc może ja zacznę od początku. Gdy zaczynałam swoją przygodę na dr w zupełności nie potrafiłam pojąc o co w tym chodzi. Jednak Wujek poświęcał mi czas by wytłumaczyć mi o co w tym chodzi aż w końcu zrozumiałam (Dziękuje). Pamiętam, że Wujek starał się by gracze byli zadowoleni z gry na serwerze. Już wtedy kładł strefy, pilnował porządku- grał prawie całe dnie, banował nie patrząc czy kogoś lubi czy nie. Gdy został [email protected] nie mogłam grać z nim od początku przez problemy prywatne, więc nie wiem jak było na początku. Wróciłam na serwer w grudniu i zobaczyłam, że serwer prawie cały czas jest pełen. Dostać się na serwer to jest koszmar. Czekać po kilka/kilkanaście minut by zwolnił się slot może być męczące, ale to nie zniechęca mnie jak i innych do grania na Dr :). Nie chcesz patrzeć jak serwer ginie dlatego powiem Ci coś co Cię ucieszy. Serwer nie ginie, ponieważ cały czas aktywność graczy rośnie. Widuje coraz więcej nowych graczy, którzy chwalą serwer, uważają, że są na nim osoby, które pomagają. Wujek wkłada całego siebie by serwer rozwijał się na tym samym poziomie co teraz. Chociaż.. On stara się by rozwijał się jeszcze lepiej! Wiesz, że odkąd CS GO stał się tak popularny mało osób gra na 1.6, dlatego dość dziwny jest fakt, że co chwile rośnie aktywność nowych graczy na DR:). Na serwerze panuje wzajemny szacunek, admini starają się dawać przykład nowym, oraz starym graczom, a w szczególności sam [email protected], który jest bardzo kulturalny. Powiem Ci, że jest tak, że ludzie szukają czegoś nowego, czegoś co im się spodoba. Dlatego jeśli dr im się podoba to zostają, grają, a jeśli nie to po prostu odchodzą. Nic na to nie poradzisz, taka kolej rzeczy. Zawsze ktoś odejdzie.. Piszesz, że potrzeba zmian to dlaczego nikt nic o tym nie pisze? Wujek robi wszystko by każdemu dogodzić-ale jak znasz życie to wiesz, że to jest trudne. Każdy chce czegoś innego, dlatego nie zawsze się to udaje.
Teraz coś co Cię tak bardzo boli :( .Wiem, że gdyby Wujek mnie nie przyjął to nie byłoby tej całej 'skargi'. Więc posłuchaj... Nie wiesz jak było gdy miałam admina. Wiem to ja, wie to Wujek, wie to Direxx. Starczy. Ale temu co opowiada różne rzeczy i wymyśla o mnie bajki to gratuluje bujnej wyobraźni. W sumie to mogę pozazdrościć, że jesteś tak dobrym bajkopisarzem. Mam nadzieje, że kiedyś mi powiesz to osobiście, a nie piszesz innym to za moimi plecami :( . Powiem Ci tylko autorko 'skargi', że nie rozumiem jednego. Dlaczego ze swoją ekipą wbijacie sobie wzajemnie reputacje na tym wszystkim? Daje Ci to satysfakcje? Przejde do kolejnej rzeczy, która mnie bardzo interesuje... Więc jak to jest wyzywać kogoś kto był w Waszej 'ekipie' i dał mi na tak? No rozumiem, że możecie mnie nie lubić-chociaż nic Wam nie zrobiłam- ale, żeby tracić kumpli tylko przez to, że nic do mnie nie mają jak Wy. Na poniższym ss'ie widać jak jedna osoba z ich ekipy obraża mojego kolegę z którym niedawno jeszcze rozmawiali codziennie. A teraz pozdrawiam serdecznie.
http://www113.zippyshare.com/v/IHbJtF8x/file.html(hahahah).

Edited by Slodka

Ja w 100% popieram @@Szandra.,

Zacznę może od @@Wujek1944, - nie znamy się osobiście wiec nic do ciebie nie mam (''gadałam'' może z Tobą 2 razy). Pamiętam Cię jeszcze z wakacji.. hm wiecznie siedziałeś na serwerze, można z tobą było fajnie pogadać, pośmiać się.. Ogólnie spoko pomocny chłopak! Ale odkąd masz tego opiekuna.. twoja aktywność momentalnie spadła.. Już nie poświęcasz swojego czasu na serwer tyle co kiedyś- rozumiem masz pracę (czy tam szkołę, nie wiem) ale nawet 1/2 z tego nie poświęcasz..
Kolejna sprawa to brak umiejętności chociażby wgrywania rs'ów.. nie umiałeś ich poprawnie wgrać i musiał zrobić to za ciebie Direxx.. proszę cie.. opiekun powinien umieć chociaż wgrać rs'y a nie tylko restartować serwer.. Kolejna sprawa to tak jak pisała Szandra.. zrezygnowała z admina prawie 2 tygodnie temu, flagi zostały jej dopiero odebrane 2 (?) dni temu i to jeszcze nie dlatego że powinieneś to zrobić... Kolejna sprawa to faworyzacja twojej dziewczyny.. kurcze no tam niżej do Nuelli właśnie napiszę o akcji która mnie w pewien sposób do twojej osoby odrzuciła. Albo skarga w której chodziło o to że ona obraziła klub jakiegoś chłopaka a ten chłopak jej rodzinę- rozumiem on obraził rodzinę ale może ona obraziła też coś co dla niego jest ważne? On wyszedł z banem- ona grała dopóki Zieleń nie wziął sprawy w swoje ręce.
A co do jej podania i twojej akceptacji jej pomimo tylu sprzeciwów.. hm.. Tak, wiem że ostateczna decyzja należy do [email protected], ale nie wydaje mi się żeby ona była podejmowana w sposób obiektywny. Wypowiadały się osoby które miały z nią styczność. Wypowiedział się opiekun JB- osoba u której miała admina, wyraźnie napisał że sobie nie radziła, że były z nią problemy i mnóstwo skarg. Po co miałby kłamać? Zresztą. Link . Tak jak napisała Szandra- to co jest tam wszystko wyjaśnia i nie ma potrzeby pisania tego kolejny raz. Miłość to jednak zaślepia. Także wujek nie życzę ci źle, bo jesteś naprawdę spoko. Rozumiem że serwer jest dla Ciebie ważny bo nie jesteś tu krótko- ale przyznajmy sobie szczerze rola opiekuna nie jest dla Ciebie. Po prostu sobie nie radzisz. :)

Droga dziewczynko @@aneiyaxd, Ostatnio nie zauważyłam aby serwer cały czas stał pełny. Także no.
Do ciebie również osobiście nic nie miałam- do czasu. Do czasu kiedy nazwałaś mnie idiotką a wujek nawet nie zwrócił Ci uwagi.. hm? Nawet mnie nie przeprosiłaś.
Albo nawet ostatnio dostałaś bana od szanownego pana remo za włączanie pułapek.. czy admin powinien łamać regulamin? Nie wydaje mi się. Nieważne że wtedy nie miałaś admina ani nie składałaś podania. Powinnaś przestrzegać regulaminu- napisałaś że długo się zastanawiałaś nad pisaniem podania więc. ;)
Co do twojego podania- moja decyzja aby ci dać NIE nie była kierowana tym czy cie lubię czy nie.. bo nie znam cie droga koleżanko więc cię nie mogę ani lubić ani nie lubić. Zauważyłam też że lubisz być w centrum uwagi, robić koło siebie szum.. Kiedy pierwszy raz wbiłam na serwer BYŁAM PEWNA że masz nick NUTELLA (przysięgam bez żadnego śmiania się) dopiero jak przeczytałam ten nick może 2 razy to zobaczyłam że nie ma tam litery T. Przeglądając skargi natknęłam się na skargę na ciebie za zbanowanie kogoś bo napisał do ciebie Nutella, przepraszam ale dla mnie to wręcz śmieszne. To tak jakbym ja wtedy w ten pierwszy dzień kiedy wbiłam na serwer napisała do ciebie niechcący nutella i wyszłabym z banem na 1 dzień może jeszcze XD.
A i zalatywanie do mnie teksami że ja składałam podanie jak Zieleń był [email protected] to raczej nie na miejscu. Zwróć uwagę na to że była to szybka rekrutacja- spełniałam wymagania, do normalnej też w sumie spełniałam także nom. I jeszcze taki DUŻY szczegół- Wujek ma opiekuna więc mógł mnie odrzucić nawet po tym jak Zieleń mnie przyjął.

Także pozdrawiam i miłej lektury pysie!

/Edit

Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co mi chodziło z tą skargą! :(
Przytoczyłam tam co jest ci zarzucane cały czas- faworyzacja. WIĘC H A L O już wiesz po co drążę ten temat?

Napisałaś ze Cie obraziła w mojej obecności, nie przypominam sobie żeby kiedyś coś takiego zaistniało. Sa na to jakięs dowody , to by wszystko wyjaśniło czy tak było czy nie.

Było to jakoś w styczniu nawet nie wiem czy nie na początku także, kurcze sorki że nie robiłam ssów i nie latałam pisząc skargę która nic by nie dała. No tak po co pamiętać złe zachowanie ważnej dla nas osoby, to jest wręcz śmieszne i żałosneXD.

W dalszym ciągu nic nie wiecie a piszecie tak jakbyście to Wy siedzieli dłużej od niektórych.

Wystarczy że weszłam do pokoju adminów i przeczytałam wszystko! :) proste ze to nie całość ale jednak

Edited by Klaudia.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 7

Skarga słuszna
Zrezygnowałem bo widziałem, że dalsza współpraca z tobą nie ma sensu. Nie robiłeś nic na serwerze przez te X miesięcy (spawny były do zrobienia, mapy do dodania, większość stref na mapach kładł za Ciebie Zieleń) a to że reszty nie widzisz to świadczy o Twoim zaangażowaniu się w sprawy serwer'owe oraz kontakcie z innymi administratorami. Może i rangi z forum zabiera [email protected] sieci ale to w Twoim interesie jest by tego dopilnować (jako opiekun serwer'a).
Nawet jeżeli to są historyjki (chociaż nie są) to Nuella straciła X szans, na tak dawali jej osoby które ja znają (sorry dość wyraźnie zaznaczył ze nie ogarniała admina/strażnika na JB).
Dobra nie będę się rozpisywał, mam nadzieje że skarga zostanie rozpatrzona pozytywnie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Co do mojej aktywności spadła ona tylko dlatego, ze mam coraz więcej nauki. Do tego dochodzą praktyki/praca i egzaminy zawodowe. Prawda jest taka że kazdy dorasta i ma coraz więcej obowiązków. Poświęcam też czas swojemu życiu prywatnemu. A nie siedzie cały czas przed kompem jak jakis "noilife".

Serwerem staram się zajmować w jak najlepszy sposób. Może nie znam się za dobrze , ale wiem ze daje rade. Rs'y były wgrane poprawnie tylko paczka żle zrobiona.. Dlatego postanowiłem poprosić Direxxa o pomoc. Nie wiem czego tu sie czepiasz.

Skarga na Nuelle została już dawno zamknięta , więc nie wiem czemu drążysz ten temat tutaj skoro obydwoje zostali ukarani.

Piszesz że wypowiedział sie Opiekun JB , który w tym czasie co Ona miała tam admina nie był [email protected] , a do tego miał słaba aktywność... Kolejny dowód na to że słuchasz tego co Ci nagadają inni bez jakichkolwiek dowodów.

A teraz zastanów się czy Twoja odpowiedz do @aneiyaxd jest tutaj potrzebna skoro ta skarga jest napisana na mnie. Napisałaś ze Cie obraziła w mojej obecności, nie przypominam sobie żeby kiedyś coś takiego zaistniało. Sa na to jakięs dowody , to by wszystko wyjaśniło czy tak było czy nie.

W dalszym ciągu nic nie wiecie a piszecie tak jakbyście to Wy siedzieli dłużej od niektórych.

Edited by Wujek1944
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Wszyscy mają za złe wujowi a nie widzą swoich problemów

Ch*j na to kładę bo i tak damy rade razem!

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Piszesz że wypowiedział sie Opiekun JB , który w tym czasie co Ona miała tam admina nie był [email protected] , a do tego miał słaba aktywność... Kolejny dowód na to że słuchasz tego co Ci nagadają inni bez jakichkolwiek dowodów.

Byłem wtedy w gronie administracji i moja aktywność była idealna do utrzymywania rangi,zresztą sam wiesz jakie mamy wymogi :)

Osobiście wybierając kogoś do grona adminów kieruję się opiniom innych,ze względu na to,że to my wszyscy tworzymy społeczność serwera i wspólnie pracujemy nad urozmaiceniem rozgrywki.

Direxa nie darzę wielką sympatią,ale szanuję za to,że był dobrym [email protected] ponieważ był obiektywny,czego Ci brakuję a z doświadczenia wiem,że tej cechy [email protected] brakować nie może.

Osobiście nie widzę tu wielkiego "zła",ale moim zdaniem przydało by Ci się zastanowić nad swoim zachowaniem i pilnować aby jednak ta atmosfera na serwerze była przyjazna.

Przechodząc do meritum mojej wypowiedzi,uważam,że Wujkowi należy się 2 szansa,ponieważ po odejściu Szanuj niema kompetentnej osoby która mogła by się zająć serwerem.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 6

I Sorry dobrze pisze, nie rzucajmy sie od razu na Wujka, tez bym mu dala druga szanse, bo jednak juz odczulam jak to jest byc [email protected] Kazdy czlowiek sie uczy i to, ze nie umie wgrac poprawnie rsow robi jakis problem? Nauczy sie, kazdy kiedys czegos nie umial.

Co do podania Nuelli nie rozumiem dlaczego Wujek ja przyjal, skoro wiekszosc osob byla przeciwna i tu wlasnie widac FAWORYZACJE.

Jesli chcesz miec graczy na serwerze i adminow, ktorzy beda za toba stali murem to trzeba jednak brac ich zdanie pod uwage. Nie wazne jest to jakie masz z Nuella stosunki, jezeli wiekszosc osob jest na "nie" nie powinienes jej przyjmowac.

Rozumiem dlaczego Szandra zdecydowala sie na te skarge, napisala tylko to co jej nie pasuje w twojej pracy i moze zamiast rzucac sie na siebie w tym temacie warto wyciagnac wnioski i cos z tym zrobic?

Jestem za druga szansa dla Wujka.

Edited by KM Maja
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Hmm. Nie dziwie się, że Wujek poświęca mniej czasu na serwer. Gdy grasz w coś za dużo odechciewa się, poza tym tak jak wspomniał wyżej: Brak czasu, obowiązki, szkoła- normalna sprawa. Teraz naprawdę ciężko jest być [email protected] serwera, ponieważ ciężko o jakąś wiedzę, chociażby jak dodać rs'y. Faworyzacja to jest rzecz, która Nuelli jest bardzo bliska, ale o tym się raczej nie wypowiem, bo jeszcze bana dostane :). W sumie to skarga na Wujka, więc Nuelle zostawmy w spokoju. Na czilku :)

Faworyzacja to nie jest odpowiednie słowo, staram się nie wiązać życia prywatnego z serwerem. Jeżeli chodzi o podanie , oczywiście liczę sie z tym co inni napisali. Dostała dużo głosów na "nie" ale też dużo na "tak". Do tego widze jak sie zachowuje na serwerze czy nie stwarza problemów. Na serwerze przez wiekszość osób jest lubiana , chodzi mi tu o osoby które graja, a nie wejda i zaczynają komentowac.

Tak samo z tym podaniem: http://cs-soplica.com/topic/191640-podanie/

1.Uważam że nalezy im się szansa i dlatego ją dałem.

2.Dużo osób teraz poodchodziło i miałem wrażenie, że ktoś jeszcze odejdzie. Brakuje adminów dlatego przyjąłem i zobaczymy jak im pójdzie :)

Byliście, a niektórzy dalej są najlepsza i zgraną administracją tego serwera ;)

Z mojej strony to chyba wszystko.

Skarga jak najbardziej słuszna.

@Wujek1944 Faworyzacja to idealne wręcz słowo. Przyjmujesz osobę którą znasz i lubisz mimo wielu sprzeciwów i głosów na nie, a głosy które były na tak, w większości były to osoby które nuelle znają (i po znajomości dały tak. Widać to między innymi po wypowiedzi @Rysiu). Nie dziw się, że admini odchodzą jak widzą taką faworyzacje. Czarno na białym widać było, że wyrażają sprzeciw nuelli, twierdzisz że się podzieliliśmy na grupy. Prawda jest taka, że był podział tylko że standardowy. Jedni wolą przebywać z drugimi tyle (i to chyba oczywiste, że będą mieli podobne poglądy na daną sprawę). Dobrze wiedziałeś czym skończy się podanie nuelli.

Co do Twojej pracy, przez 5 miesięcy z punktu widzenia opiekuna, zrobiłeś dwie rzeczy:

-wybrałeś mapy (nic więcej,sam wybór, które Ci się podobają, a które nie. Przetestowaniem, wgraniem, ustawieniem spawnów oraz ustawieniem stref zajął się "ktoś" inny)

-Zorganizowałeś konkurs dla adminów

Jak dla mnie to tyle co nic, przez 5 miesięcy Twojego stażu na opiekunie było znacznie więcej do roboty i jestem pewien, że jesteś tego świadom. Każdy kiedyś zaczynał, ale no przez 5 miesięcy zrobić tyle co nic? Gdy zaczynałeś jako opiekun, starałeś się i było to widać, jednak szybko Twój zapał zgasł.

Do Ciebie wujek jako osoby nic nie mam, jesteś spoko, idzie się pośmiać itd. Jednak do Twojego opiekuna mam aż "za dużo". Przez długi okres kontakt był z Tobą niemożliwy albo bardzo ciężki. Twierdzisz że starasz się oddzielić życie prywatne od "serwerowego" a mimo to faworyzujesz (co widać gołym okiem). Jesteś aktywny jednak tylko jako admin, nie jako opiekun. Spróbowałeś ale z mojego punktu widzenia, nie udało Ci się.

Reasumując. Jako opiekun zrobiłeś tyle co nic (jako były [email protected] wiem to najlepiej), faworyzujesz i nie potrafisz być obiektywny. Powtarzając początek, skarga jak najbardziej słuszna.

PS.

Szkoda, że ten ostatni raz nie wziąłeś pod uwagę mojej wypowiedzi.

#Edit

Brak mi słów na Ciebie. Nie miałem tego za złe i widzę że mylisz fakty. Nie wypowiadaj się na dany temat jeżeli nic o nim nie wiesz. To nie DIREX wybrał wujka. Admini odchodzili bo nie są głupi i znają wujka, wiedzieli że tak czy siak podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Skąd wiesz że mu nie mówiłem ? Znowu, nie wiesz a się wypowiesz. Wspominałem wujkowi na steam że ma się brać do roboty. Proszę Cię, nie wypowiadaj się jeżeli nie ogarniasz. Nie broń wujka bo chłop ma rozum i sam potrafi.

Tak btw co do

Na serwerze o tym pisałeś myśląc, że nikt tego nie widzi, jednak nie sprawdziłeś kto jest na serwerze-ups.

Ciekawe, wymyślaj dalej, bo nic na serwerze nie pisałem. W momencie w którym wujek dostał opiekuna, starałem mu się pomóc w każdy możliwy sposób.

Edited by Szanuj_Zielen
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 8

Nie dziw się, że admini odchodzą jak widzą taką faworyzacje

Zieleń, tylko weź pod uwagę to, że miałeś za złe Direxxowi, że wybrał Wujka na opiekuna a nie Ciebie. Na serwerze o tym pisałeś myśląc, że nikt tego nie widzi, jednak nie sprawdziłeś kto jest na serwerze-ups. Uważałeś, że [email protected] należy się Tobie, a nie Wujkowi, dlatego teraz twierdzisz, że Wujek był taki zły. To dlaczego będąc [email protected] prędzej nie powiedziałeś Wujkowi, że robił coś źle? Skoro ''nie robił nic'' jak to stwierdziłeś to mogłeś mu to powiedzieć prędzej. Co do rezygnowania.. Piszesz, że administracja odchodzi jak widzi faworyzacje mnie i przez to, że Wujek zaakceptował moje podanie. Tylko weź pod uwagę to, że gdy złożyłam podanie Wy już wcześniej wszyscy poodchodziliście. Po zaakceptowaniu przez Wujka mojego podania z tego co wiem, żaden admin nie odszedł. Spójrz na moje podanie. Głosy prawie się równoważyły. Były osoby, które dawały na nie, ale również były takie, które dawały na tak.

Ja was kurde nie rozumiem, raz chcecie wspolpracowac z wujkiem a jak chce przyjac nuelle to odchodzicie i skargi na niego skladacie.

jak widac server stoi admini odeszli bo maja nie poukladane w glowie ale oni przybeda i [email protected] tez przybedzie, a wy od razu robicie wielka drame, afere, krzyk i w nieskonczonosc moglbym wymieniac. NA POCZATKU ZAMIAST POMYSLEC TO WY ROBICIE I POTEM MYSLICIE JAK DLA MNIE JESTESCIE ZALOSNI I DO DU**.!!!! idzcie gdzies pod most nie wiem i pomyslcie co wy odwalacie.

A NA TOBIE SZANUJ ZAWIODLEM SIE MYSLALEM ZE JESTES NORMALNYM CZLOWIEKIEM (przynajmiej za takiego cie mialem) ale teraz chyba decyzje musze zmienic.

Jak dla mnie skarga niesluszna.!!!!

Zapewne skarga bedzie sluszna bo lost bedzie za sznujem bo jest MODERATOREM, ale jak ludzie maja pojehane w glowie to tak sie dzieje.

A i jeszcze jedno HESAT I KLAUDIA przestancie lizac dupe szanujowi. bo nikim nie bedziecie na forum jedynie *****************************************************.!!!! TYLE ODE MNIE ELO

A z toba szandra chetnie pogadam na ts i sie pokluce.
!!!!!!

Edited by GramBezNicku

Wujek nic do ciebie nie mam jestes wporzadku , mozna sie z toba posmiac i osobiscie nic mi nie zrobiles . Sam zauwazylem ze spadla twoja aktywnosc na serwerze . Jezeli masz za duzo nauki , pracy , egzaminow itd to moze nie jest to obecna pozycja twoja na serwerze jako opiekun w tym momencie . Moim skromnym zdaniem dajcie sprobowac komus innemu . Moze ktos bedzie lepszy od Wujka . ;) Pozyjemy zobaczymy . :)

Edited by iBoox

Witam.

Rozmawiałem dziś z wujkiem i razem doszliśmy do porozumienia. Z dniem dzisiejszym wujek będzie pełnił funkcje [email protected] serwera DR + EXP MOD, opiekun zostaje mu zdjęty. Nowym opiekunem zostanę ja i myślę że przez pewien czas będę zarządzał tym serwerem, z czasem kogoś wybiorę.

Co do admina Nuelli... Dostanie ona szanse jednak jeżeli ją zmarnuje bez wahania usunę ją z pozycji admina bez możliwości powrotu! Myślę, że to będzie najlepsza opcja na chwile obecną.

A co do reszty, zapraszam do mnie na pw/steam w celu propozycji oraz planów na dalsze funkcjonowanie serwera, tyczy się to również byłych adminów.

Skargę zamykam! Dziękuje za zgłoszenie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...