Jump to content
Devl.

[H1Z1] Problem

Recommended Posts

Witam mam problem, po kliknięciu zarejestruj (co kolwiek bym kliknął pomoc itdl.) , uruchomieniu gry wyskakuje mi taki błąd

http://prntscr.com/9yyznb

Robiłem już spójność plików, reinstalowałem i dalej to samo :/

Wg tego masz już połączone konto z tą grą czy coś takiego. Napisz może do supportu h1z1?

Hmm... Miałem kiedyś h1 na swoim koncie steam i załozyłem konto, zwróciłem je, ale chciałem ponownie spróbować w nie zagrać z konta steam kolegi. Może to być przyczyną?

W tym problem, ze nie pamietam passow ;/

Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? :(

@rew

Edited by Devl.

Z tego co widać (mógłbyś rozciągnąć tego errora) jest "account already linked" czyli "konto już połączone" prawdopodobnie twoje konto h1z1 jest połączone z innym kontem steam i gra wykrywa piracenie.

Rozwiązania są 2. Przypomnij passy, lub napisz do steam support lub h1z1 support powinni dezaktywować połączenia z poprzednim kontem u pozwolić na połączenie z nowym. Wszystko przez jakąś usługę (nazwy nie pamiętam) która pozwala na instalacje tylko na np.1 kompie problem pojawia się gdy zmienimy np. Płytę główną, ponieważ wtedy gra odczytuje to jako inny komputer. W tym przypadku jast zezwolina aktywacja na 1 koncie steam.

Podsumowując napisz do supporta (steam lub h1z1) i opisz sytuacje.

Zbieram plusy :D

Czyli jeżeli zakupuję grę z powrotem na mój steam (obecnie korzystam z kolegi) to powinno wszystko śmigać?

Powinno lecz tak jak pisałem wcześniej, najpierw napisz do supporta, możesz zaoszczędzić hajsu troszkę

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.