Jump to content
FanBarcelony

[Moderator]Fan.

Recommended Posts

Imię:Dawid

Staż w sieci:W lipcu 4 lata.
Linki do wymaganych 20 reklam:

I. Co Cię skłoniło do napisania podania?
Na forum jestem już bardzo długi czas, bywam na nim codziennie, więc chciałbym pomóc obecnym moderatorom.
Czasu na forum myślę, że mam wystarczająca, mianowicie 1-4 godziny, w zależności od dnia.

II. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?
Obecnie jestem w pierwszej klasie technikum, w wolnym czasie zajmuje się grafiką i webmasteringiem.

III. Jakie masz doświadczenie w sprawdzaniu ScreenShotów i Demek?
Jako [email protected] od pół roku sprawdzam ss`y, a także demka, więc wydaje mi się, że wystarczające.

IV. Co chciałbyś odmienić na forum?
Na chacie forumowym można było by dodać możliwość odpowiedzenia komuś, czyli klikamy na jego nick i wyświetla nam się nick danej osoby (@Nick).
Przeniesienie do profilu użytkownika można w tym przypadku zamienić z nicku na avatar.

V. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia w sieci?
opiekungrafikow.png
j@serwa.pngCall of Duty

VI. Jakie zmiany wprowadziłbyś do regulaminu forum? Odpowiedz uzasadnij.
Nie widzę potrzeby dodawania jakichkolwiek zmian, obecny regulamin jest dobrze dopracowany.

Wysoka kultura osobista +
Umiejętności pracy w zespole +
Dyspozycyjność pod względem czasu +
Dobra znajomość ortografii i interpunkcji +
Minimum 3 miesięczny staż na forum +
Doświadczenie w moderowaniu forum +
Minimum 150 postów na forum +
Wysoka aktywność w różnych działach +
Zerowy poziom ostrzeżeń +
Czyste sumienie pod względem uczciwej gry bez wspomagaczy +
Posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci -
Posiadanie sprawnego mikrofonu +

Posiadanie rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a CS:GO +
Znajomość obsługi amxbans/sourcebans +/-
Wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera +
Wrzucenie 5 plików do systemu Download -
Wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum +

//

Skoro zrezygnowałeś z [email protected] żeby mieć większe szanse żeby zostać moderatorem to tym bardziej jestem na NIE.

Jesteś opiekunem grafików więc zajmij się tym póki co. :)

Skoro nie masz pojęcia jakie były powody, to się w tym temacie nie wypowiadaj, ale były one inne niż Ty z góry sobie wymyśliłeś :)

Edited by FanBarcelony
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jestem jak najbardziej na tak! Aktywny, dział graficzny prowadzi bardzo dobrze, miły, kulturalny, wielkie TAK!

Wydaje mi się, że obecne rangi Ci wystarczą. Czasem w dziale COD wiszą tematy i nic nie robisz.

Na chwilę obecną, jestem na nie.

Ostatnio oprócz działu grafiki niczym innym się praktycznie nie zajmujesz na COD jak dla mnie też się już wypaliłeś nieraz od niechcenia wejdziesz i sprawdzisz jakieś ssy i tyle... no i jeszcze ta twoja historyjka " kilka słów prawdy " przykro mi ale nie zasługujesz na rangę modka..

Jestem na Nie.

Masz moje Tak ;) ogarnięty i pomocny chłopak ;) ożywił dział grafiki, organizuje dużą ilość konkursów ;)

Oczywiście jeżeli tylko mogę :P

Na TAK

Mało kto potrafił by napisać prawdę i jeszcze do tego przeprosić - Szacun :)

Oszust? Ważne że się przyznał i dalej pracuje nad tym by naprawić swój wizerunek, każdy ma prawo do błędów bo każdy jest tylko człowiekiem

Nie raz widziałem fana na wszelkich eventach na teamspeaku, jak złoże zlecenie w dziale grafika to zawsze wiem że praca będzie na poziomie i o nic nie będę się musiał martwić.

Jestem na tak

Moim zdaniem, masz za dużo obowiązków jako opiekun grafików oraz [email protected] bo czasami się nie wyrabiasz. Dokładając jeszcze obowiązki moderatora wyjdzie, że zaczniesz zaniedbywać swoje stanowiska.

Jestem na nie.

Przyznales się do błędu co jest dużym plusem. Grafiką zajmujesz się dobrze, mógłbyś się rozwijać dalej w sieci. Na tak.

>> KLIK<<

Tobie też należy się kolejna szansa.

Wymagania spełnione, rozpoznawalny w sieci, estetycznie napisane podanie. Jestem za

Moim zdaniem masz wystarczająco obowiązków. Narazie na nie.

Najlepiej będzie, jeśli zajmiesz się CODEM, bo spada w oczach ;d

Jesteś również opiekunem grafików, więc obowiązków Ci nie brakuje, a przynajmniej nie powinno Ci ich brakować.

Dodanie do tego jeszcze modka, może kompletnie zaburzyć pozostałe pełnione funkcje.

Na tą chwile jestem na nie.

Posiadasz opiekuna grafików, posiadasz także [email protected]

Myślę, że na tą chwilę roboty masz wystarczająco, a moderator dodałby Ci jeszcze więcej przez co w końcu mógłbyś się nie wyrabiać. Jak na tą chwilę na NIE.

Edited by seboW.

Skoro zrezygnowałeś z [email protected] żeby mieć większe szanse żeby zostać moderatorem to tym bardziej jestem na NIE.

Jesteś opiekunem grafików więc zajmij się tym póki co. :)

-dobrze ogarniasz dzial Grafiki

-jestes kulturalny

-spory staz w stosunku do wieku

-umiesz przyznac sie do bledu, co jest dla mnie sporym plusem

-martwi jedynie dzial Coda i ogolnie sprawa z [email protected] - to o czym wsponiala Ola pare postow wyzej

Mimo tego dalbym Ci szanse

Jestem na TAK

Edited by Relon

Myślę, że jesteś dobrym kandydatem. Większość Cię zna/kojarzy, spędzasz tu dużą część swojego czasu. Udzielasz się w różnych działach, jestem na tak. Myślę, że sobie poradzisz.

Jestem na Tak, ogarnięty, poradzi sobie bez problemu.

Niszczą (rozpierdalają chciałem napisać, ale za wulgaryzm pewnie bym dostał warna) mnie komentarze, które mówią "masz opiekuna grafików to lepiej tym się zajmij" hahaha

A czym on tam ma się zajmować? Czterema grafikami na krzyż i powiedzieć im "no no róbcie prace i lepiej się postarajcie, bo ja lost wróci to mnie z tego rozliczy" kek XD

Jeśli się nie odpowie w dziale rekrutacja na tak/nie to chyba się dostaje warna, a więc, aby tego uniknąć napisze, że jestem na nie, bo jak dobrze pamiętam gdy miałem z tobą do czynienia przed banem to miałeś gimbaze w głowie, a z racji, że ludzie się tak szybko nie zmieniają to nie chciał bym cie widzieć na moderatorze

Co do ciebie nie mam nic

ale jestem na tak

Pomocny

aktywny

jest dobrym grafikiem :)

spełniasz wymogi, nie mam z Tobą pod górkę, jesteś miły, pomocny, starasz się, jestem na tak.

Jako grafik wypełniasz swoje obowiązki dosyć sumienie, starasz się co widać w owym dziale.

Jednak nie spodobała mi się Twoja ucieczka z [email protected] coda... Jak to się mówi kapitan i zaloga opuszcza swój tonący okręt ostatni. Ty uciekles jako pierwszy twierdząc ze tego serwera nienda się uratować.

Jeżeli tak podojdziesz do rangi moderatora to śmie twierdzić że wypalisz się jak na cod.

Jestem na nie.

Twoje odejście z COD nie wygląda zbyt dobrze, ale rozumiem o co Ci chodzi.

Aktywny jesteś. Z grafiką dajesz rade, można dać Ci szansę.

Jestem na tak.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...