Jump to content
Szanuj_Zielen

[Moderator] Szanuj Zielen

Recommended Posts

Staż+

kultura+

aktywność(no life)+

ogar+

W sumie nic do zarzucenia, ale nie za dużo tych rang?:D maaaaaałe tak.

Masz już trochę tych rang w tym opiekuna aktywny jesteś to fakt ale tylko aktywny bo na forum praktycznie cię nie widać (nie mówię tutaj o swoich serwerach) jeżeli uważasz że podołasz z kolejną rangą moderatora i nie zawalisz jestem skłonny dać ci małe Tak.

Również na tak, jeden z lepszych kandydatów, spełnia wymogi, z pozoru wyglądasz na miłego, człowieka.

No nie wiem niby jestes bardzo czesto na forum no ale jakos Ciebie na nim nie widać. Do tego nie masz skyyla i zabijasz swoich !!!

Niestety ale jestem na nie.

Edit

Dzieki za kose :P jestem na tak !

Edited by ReborN
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Mieliśmy okazje pracować razem przy starym DR 1.6 gdzie dawałeś radę.

Widzę w Tobie potencjał i myślę, że warto dać Ci szansę abyś mógł się bardziej wykazać.

Jestem na tak, staż, i brak większych zastrzeżeń.

Na tak, staż w sieci jest, wiek odpowiedni, zachowanie tako jako nienaganne.

@Szanuj_Zielen jeśli chodzi o Twoją osobę to większych zastrzeżeń nie mam. Nie raz choćby na przykładzie admina ts3 pokazałeś, że dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków, jesteś sumienny i rzetelny a także spokojny i poukładany, Nie ulegasz emocjom,a zachowujesz z rożnych stresujących sytuacjach zimną krew. Jedynymi minusami jest to, że Twoja aktywność jest oparta tylko na własnych działach, przez co kojarzony jesteś przez mniejsze grona osób. Wierzę jednak, że to się zmieni jeśli otrzymasz szansę. Martwi mnie też twoja ilość posiadanych rang a więc jednocześnie stanowisk na których musisz się wywiązywać ze swoich obowiązków, jednak myślę, że z czasem z rezygnujesz z czegoś i dasz szansę innym osobom, zresztą tak jak zrobiłby to każdy z Nas.

Mimo tego wszystkiego to na tą chwilę potrzebujemy dobrych i zaufanych osób a to, że taka jesteś nie mam wątpliwości. Szansę dostaniesz i mam nadzieję, że ja dobrze wykorzystasz.

Podanie akceptuję.

Zgłoś się do mnie na rozmowę.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...