Jump to content
Jack of Blade

Moderator Jack

Recommended Posts

Wyróżniasz się, mimo wieku myślę, że drzemie w Tobie potencjał :D

Jestem na tak.

Mafia dr xD Tego nie zapomnę i tych waszych spin dr vs jb ;) Sorry ale na modka to ty się nie nadajesz ;) jestem na nie

Wiek -

Mafia -

Niektórych ponosi fantazja :D Jestem na nie.

Rozmawiałem z Tobą dosyć często... Odkąd zmieniłeś towarzystwo jest z Twoja opinią lepiej jednak trudno mi jest zapomnieć tej śmiesznej mafi i potyczek z jb...

Musisz moim zdaniem popracować jeszcze na swoją szansę na moderatora.

Aktualnie jestem na nie.

Użytkownicy nie widzą Ciebie w dobrym świetle, pracuj nad swoją reputacją.

Jestem na nie.

Mam negatywne skojarzenia z patologią na DR, ale czas pokaże czy się zrehabilitujesz.

Na nie, zbyt kontrowersyjna osoba jak dla mnie.

W tej rekrutacji są lepsi kandydaci.

Kojarzę także, że były jakieś problemy na DR, gdy jeszcze tam grałem. Wiek, wiekiem, każdy jest inny, na to administracja może przymknąć oko. W tym roku masz egzaminy. Myślę, że więcej czasu powinieneś poświęcić na naukę w tym momencie, ponieważ jeślibyś dostał moderatora wkrótce mógłbyś go zaniedbać.

W przyszłości znów można spróbować, czyż nie?

Aktualnie jestem na NIE.

@Jack of Blade wydaje mi się, że pchasz się za bardzo na siłę ostatnio tam, gdzie nie jesteś jeszcze gotowy być, bądź nie jesteś mile widziany. Twoja negatywna opinia wśród ludzi jest bardzo wysoka z uwagi na to, że w przeszłości trzymałeś się z osobami, które niestety więcej szkodziły w sieci i teraz w dużym stopniu jesteś z nimi kojarzony. Jesteś jeszcze młody i wszystko przed Tobą, ale na tą chwilę musisz popracować nad swoim wizerunkiem, pokazać się ludziom z dobrej strony, zaimponować czymś, by Twoje czyny w przyszłości zaprocentowały i pokazały, że jesteś zdolny do zrobienia czegoś na prawdę sensownego a także objęcia poważnego stanowiska jakim jest moderator. Pracuj nad sobą. Pamiętaj - Nic na siłę, a wszystko z czasem przyjdzie.

Na chwilę obecna podanie odrzucam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...