Jump to content

Recommended Posts

Nick na serwerze: Nuellka
Godzina, data zdarzenia: 02.01.2016r ~19;10
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Best Ven0m
Opis sytuacji: Siedzę sobie z Rysjem u jego na kanale aż nagle słyszę, że ktoś wchodzi. Okazało się, że wszedł Venom, no dobra spoko, po chwili wrzucił tam ''jakąś'' Nutellke. Nie spytał Rysja czy może wrzucić tą osobę. Po prostu wrzucił i poszedł. Moim zdaniem powinien spytać się właściciela kanału czy może. Venom tłumaczył się, że to ja. Ale od kiedy jestem 'zarejestrowanym' i mam [email protected] na 1vs1? ;v
Świadkowie/dowody: Rysjooo.

Patrzcie na skargę -> '' Ban za nick '' <- Tam jest wszystko :)

Edited by aneiyaxd

Chwila, a czy skargi nie powinien napisać właściciel kanału? Co ty w ogóle masz do gadania, jeśli chodzi o kanał innej osoby? Nic.

Ven0m przerzucił mnie, gdyż go o to poprosiłem (myślałem, że wie, że to ja o.o ). A ze względu na to, że sporo razem gramy (Ja, Ven0m, Rysjo i reszta grupki) to bez problemu mnie wrzucił i nie widzę w tym nic złego. Rysjo nie odpisywał na Steam, więc chciałem go zapytać na TS. Po wrzuceniu mnie na kanał, nic się nie odzywałem, jedynie coś napisałem, nawet nie pamiętam już co. Ot cała historia.

Może wytłumaczę Ci to jak przysłowiowej blondynce:

NUELLA TO NICK

NUTELLA TO PRODUKT

Jeśli uważasz się za produkt (rzecz) to masz rację, jestem podszywką, bo podszyłem się za produkt, czyli Ciebie. #YOLO

Jeśli Ven0m ma zostać za to ukarany to ja wnoszę o przeniesienie kary na mnie. Nawet, jeśli oznacza to dożywotniego bana na serwerze.

Edited by Siber1aN
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Wiesz z mojej perspektywy to każdy ma prawo do błędu(może uważasz inaczej)... jeżeli dla ciebie powodem do pisania skargi jest moja pomyłka to nic tylko ci pogratulować ROZUMU... po za tym od razu jak zauważyłem ,że jest to Siberian pod innym nickiem wyrzuciłem go z kanału.To tyle co mam do powiedzenia.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Kpina. Byłam przy tym i rzeczywiście myślał, że to ty. Mogłaś mu napisać na priv żeby następnym razem zapytał sie zanim kogoś wrzuci skoro jesteś wielce urażona. Ajj lubisz robić wokół siebie szum.

A i tak na marginesie, skoro wrzucił go na kanał rysia to nie czasem rysio powinien napisać skargę?

Nie pozdrawiam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

siedzisz u kogoś na kanale i masz problem bo kogoś sobie tam wrzucił? HAHAHAHAHAHHAHAHAHA BRAWO DLA CIEBIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Odnosnie mojego kanalu z ktorego korzystam razem z Nuella ktora ma tam mozliwosc zmiany hasel poniewaz Ona rowne zdanie z moim na tym kanale.

Odnosnie skargi chodzilo w niej o to ze gdybysmy rozmawiali o czyms waznym i by ktos wbil to wiadomo nie fajnie mogloby byc dlatego ja zawsze uprzedzam Poke czy moge wejsc i o to rowniez prosilem innych adminow

Takze skarga nie wnosi za to co Venom zrobil tylko o to ze powinno sie wlasnie z szacunkiem odnosic i kulturalnie a mianowicie pytac jak sie wchodzi

WIec wdgl mnie spiny w tej skardze sa zbedne a bardziej pootraktujcie to jako lekcje i Tyle

Bez zgody właściciela kanału, nie wolno przenosić użytkowników. Skarga słuszna.

Porozmawiam sobie z Venomem i zostanie odpowiednio ukarany.

PS: , proszę kolejny raz, nie popisuj się. To ja decyduję, kto zostanie ukarany, o ile zostanie, a Twoje zdanie nie ma tu nic do tego.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...