Jump to content
Lost

Nowa edycja JailBreak&DeathRun

Recommended Posts

rqbrQ1R.png

W ten wigilijny dzień, zaczniemy nowe, świąteczne edycję na dwóch serwerach naszej Sieci. Oprócz nowych map, pojawią się nowe modele, a więc zresetujemy ranking kredytów. Będzie dostępny model św. Mikołaja, dla każdego więźnia / skoczka w przypadku DRza symboliczne 50 kredytów.

Na DeathRunie pojawią się nowe rodzaje usług, analogicznie do JailBreak'a. Z racji tego, że cały czas pracujemy nad edycjami, dopuszczamy możliwy termin wprowadzenia zmian na DR na 25 grudnia. Natomiast na JB zmiany zostały już wgrane, i zostaną włączone w godzinach południowych.

Zmianie uległ także system kupowania VIPów - jest to system tymczasowy, bowiem, z powodu niezależnych od nas przyczyn, musieliśmy odłożyć w planie wprowadzenie sklepu na zamówienie. Usługi na JB i DR będzie można kupić pod tym adresem: http://cs-soplica.com/go/Z góry uprzedzam, że skrypt ten, nie jest w 100% sprawdzony, także proszę o zrozumienie w razie opóźnionego dodawania VIPów, gdyż może okazać się, że będziemy musieli dodawać je ręcznie, zamiast automatycznie.

Zmiany na serwerze JB:

- nowe mapy:

ba_jail_sand_final_beta2

jb_mangaroons_bh

jb_spy_vs_spy_xmas

jb_cavern_v1b

kistroll_beta_b1b

Proszę o umiar w zmienianiu map na nowe, gdyż nowe modele też sporo zajmują.

- nowe modele:

św. Mikołaj

przesympatyczne szczury

Droid ze Star Wars

i inne niespodzianki :)

P.S. Niestety, część modeli działała niepoprawnie i nie zostaną wgrane na serwer, a były naprawdę super :/

Zmiany na serwerze DR zostaną opublikowane w dniu wejścia na serwer w osobnym poście, w tym temacie.

Nareszcie zmieniliście system zakupu vipa !

Bogu dziękować :D

Wesołych Świąt @Lost

Edited by BoBoREin

W końcu!
Dobry prezent dla graczy.
Na pewno to urozmaici serwer.
Życzę wesołych świąt! :)

Wprowadzanie nowych map i modeli to powód do 'nowej edycji serwera' :_:

Takie rzeczy robiłem o 4 nad ranem na zombi jak mi się nudziło i nikogo o tym nie informowałem

Nie mogłem się powstrzymać od komentarza

No to kupujemy św. Mikołaja :P. Szkoda, że żadnego skina dla adminów nie ma :(

Pepe trzeba się cieszyć z najmniejszych zmian.

Ciekawy pomysł z tymi modelami

Nareszcie jakies nowe modele moze nie befa sie bugowaly jak inne, i nowe mapy. wesołych swiat

Edited by Snoop Dog

Dla niektórych małe zmiany, lecz wprowadzą obe na serwer świąteczny i miły klimat. Będzie to jakaś odskocznia od rozgrywki codziennej, która zaczynała powoli być monotonna.

Wesołych świąt.

Już nie mogę się doczekać!

Wesołych wszystkim!

Zmiany w święta ? Jeden z gorszych pomysłów... wiele osób spędza te dni z rodzinami a nie przed komputerem no ale cóż. Zmiany na +

Rok temu zrobiliśmy masowy reset na serwerach jak się nie mylę... I serwery było oblegane przez graczy więc pomysł w 100% trafiony.

Licencja sklepu automatycznego pod sourcemod była dostępna już 2 kwietnia. Szkoda, że tak późno ją wdrożyliście.

Gratuluje zmian.

Ej nowa edycja na dr miała być 25 grudnia czy tam 24 i gdzie jest xDDD? wbiłem sobie wczoraj i dziś na dr na innym koncie i nie ma jej ;c

Ej nowa edycja na dr miała być 25 grudnia czy tam 24 i gdzie jest xDDD? wbiłem sobie wczoraj i dziś na dr na innym koncie i nie ma jej ;c

masz perma na drze. Nie możesz sobie wchodzić na innych kontach.

Jak mnie zlapiesz to mnie zbanuj powiem więcej nawet sobie vipa kupilem miesiąc temu :)

To kiedy wgracie bo bym sobie pograł

A perma dostałem na siłę za wasze widzi misie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.