Jump to content
Santa Claus

Działania składu DR serwer cs 1.6

Recommended Posts

Witam, mam kilka pytań do administracji dot. działania osób zajmujących się serwerem DeathRun EXP z platformy cs 1.6.

Głównie mój post dotyczy między innymi ich złego postępowania na serwerze i czy to rzeczywiście powinno tak wyglądać jak wygląda? Pisze to tutaj ponieważ w dziale DR moje posty zostają natychmiast zamykane i modyfikowane przez panów wyżej wymienionych. Moja sprawa dotyczy w pierwszej kolejności tego iż założyłem temat z propozycją dotycząca klas natomiast jeden z opiekunów serwera natychmiast wyraził swoją bezsensowną decyzja i zamknął temat, nie dał czasu nawet aby inni się wypowiedzieli na dany temat - bał się po prostu prawdy, która była by potwierdzeniem zwykłych graczy serwera. Aby szybko wam się sprawdzało to tu dodaje link do owego tematu - http://cs-soplica.com/topic/189408-balans-klas/?do=findComment&comment=1208853 .

Dodatkowo sytuacja, która już kompletnie w moich oczach skreśliła ludzi, którzy zajmują się danym serwerem.

Dziś w grze na serwerze rozmawiałem z właśnie tymi osobami, a konkretnie Wujkiem i Szanuj Zielen w nagłym punkcie rozmowy na temat tego czy jakieś zmiany dotyczące klas powinny być któryś z nich zaczął votować na serwerze pytanie "Czy dać perma Świętemu?" Wtedy większość dała Tak bo wiadomo jak to ludzkie emocje pragną skrzywdzić zazwyczaj inne osoby. To mnie załamało, czy takie akcje powinny występować na tak cenionej i dużej sieci serwerów counter-strike? Jak dla mnie to jest zachowanie naganne tym bardziej przez tak wysokie stanowiska zajmujące się serwerem. Dołączę kilak screenów z tej akcji:

Przepraszam za jakość ale mam problem z robieniem screenshotów aktualnie na komputerze. Całe zajście miało miejsce w godzinach 22:30 - 23:30 dnia 20 grudnia. Proszę o odpowiedź ze strony osób odpowiedzialnych za tych opiekunów. Dziękuje.
PS: O jaki nagły ruch w temacie aktywność akurat wszystkich osób, których dotyczy ten temat (http://scr.hu/3pkd/vkdss
). Jedna osoba podesłała pewnie drugiej i zaraz pojawią się jakieś posty obronne, szkoda że tylko osób które się znają między sobą i tylko tym próbują coś zdziałać. Pamiętajcie, że na serwerze są logi i cała rozmowa może zostać zobaczona :)

Edited by Santa Claus

Jak dla mnie zachowanie jak to nazywasz "opiekunów" ma cel jedynie humorystyczny. Perma dostałeś? nie..

Jedyne co mogę powiedzieć, to przykro mi, że czujesz się urażony.

Pis :pleasantry:

"PS: O jaki nagły ruch w temacie aktywność akurat wszystkich osób, których dotyczy ten temat (http://scr.hu/3pkd/vkdss
). Jedna osoba podesłała pewnie drugiej i zaraz pojawią się jakieś posty obronne, szkoda że tylko osób które się znają między sobą i tylko tym próbują coś zdziałać. Pamiętajcie, że na serwerze są logi i cała rozmowa może zostać zobaczona :)"
haha typie... Posty obronne przeciw czemu? NIC SIE NIE STAŁO :rofl:
Edited by Szandra.

Zachowanie opiekunów serwera ma cel humorystyczny? Coś mi się nie wydaje aby takie zachowanie w trakcie rozmowy na temat zmiany na serwerze było na miejscu, zaraz pewnie obaj "twoi koledzy" to potwierdzą natomiast administracja może wejść w logi serwera i zobaczyć przebieg rozmowy to się dowie jak wyglądają te wasze "cele humorystyczne" :)

No jednak się coś stało, bo gdy serwerem opiekują się tak nieodpowiedzialne osoby to nie wiem czy wszystko jest jak należy. Czy one są godne upominać innych administratorów serwera skoro sami swoim zachowaniem niszczą strukturę serwera?

Edited by Santa Claus

Witaj...

W tym roku nie planujemy na serwerze żadnych zmian... Zmiany typu: Dodanie nowych klas, perki oraz edycja premek itp będę przeprowadzał na przełomie lutego lub marca... Więc dlatego [email protected] zamknął temat.

Co do pracy opiekunów oraz [email protected] serwera... Widać tu po samych ss iż jest złamanie regulaminu serwera, z opiekunem porozmawiam sobie osobiście natomiast opiekun już z [email protected] Nie może być takich sytuacji że ktoś robi vote żeby kogoś kicknąć. Co do propozycji serwera to zapraszam do pisania propozycji, lecz uprzedzam ze w tej chwili nie planujemy modernizacji.

Temat zamykam.

Pozdrawiam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...