Jump to content
Sign in to follow this  
Shirod

Grafik sierot

Recommended Posts

Z jakiego programu graficznego korzystasz?: Na ten moment używam PhotoShopa CS6.
Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?: Ogólnie od roku. A od jakiegoś miesiąca bardziej na serio.
Dlaczego chciałbyś zostać grafikiem na naszym forum?: Lubię gdy ktoś docenia i wykorzystuje moje starania.
Kilka Twoich prac graficznych (minimalnie 3 prace):

2ia3LkG.png
mRVQCep.png
AawdX73.png

Jaki jest Twój staż na naszym forum?: Od lutego. (Na profilu od września z powodu złączenia kont.)
Czas który możesz poświęcić użytkownikom na projekty graficzne: Myślę że codziennie od 3 do 4 godzin dam radę.
Link do 10 wykonanych zleceń:

PSD/XCF prac podesłanych w punkcie czwartym: Gdy będzie potrzebne to wyślę ;)

Edited by Shirod

Myślę, że można dać mu szansę. Prace może nie powalają, ale widać, że chłopak się uczy i stara. Niedługo z pewnością będzie robił prace na poziomie. Na tak.

Czemu by nie dać mu szansy ,na TAK

-Prace nie są najgorsze

-Stara się jak tylko może

Stara się, solidnie wykonuje prace, jestem na TAK!

Na podstawie obserwacji fenomenologicznych stwierdzam, że nawet konstantynopolitańczykiewiczówna dałaby ci swój głos na tak, więc podsumowując, mówiąc w sposób relewantny jestem skłonny dać Ci na tak, bo Twoja ekspansywność jest wzorowa, marka twoich prac nie jest chucherkowata, ale myśle, że z czasem będzie tylko lepiej.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Na podstawie obserwacji fenomenologicznych stwierdzam, że nawet konstantynopolitańczykiewiczówna dałaby ci swój głos na tak, więc podsumowując, mówiąc w sposób relewantny jestem skłonny dać Ci na tak, bo Twoja ekspansywność jest wzorowa, marka twoich prac nie jest chucherkowata, ale myśle, że z czasem będzie tylko lepiej.

Ale k**wa smieszne

Na tak, podszkoli sie....

Rok czasu pracowałeś nad swoimi umiejętnościami związanymi z grafiką, ale prace niestety nie powalają. Mimo to jest mało grafików, zlecenia wykonujesz i jesteś aktywny w dziale. Jestem za okresem próbnym

Na tak. Myślę, że warto dać mu szansę.

Prace dobre, stara się i często wykonuje zlecenia.

Tak :)

PS. Nigdy nie dawaj takiego światła jak na 3 pracy ;x

Zrobił dla mnie pracę która mi się spodobała

po za tym widzę że inne prace też są spoko

na tak

"Myślę że codziennie od 3 do 4 godzin dam radę." Poświęć to na przerobienie 2 poradników na np. sygnaturę, uwierz mi twój poziom wzrośnie kilkukrotnie, jeśli szybko przyswajasz nową wiedzę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...