Skocz do zawartości
Lost

Najnowsze zmiany (listopad / grudzień)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Nie wszyscy zauważyli, że parę rzeczy ostatnio u nas uległo zmianie.

1. Nowa wersja SourceBans z nowym wyglądem.

Zaktualizowaliśmy sam skrypt oraz postawiliśmy nowe bazy danych dla każdego serwera. Pozwoliło to znacznie przyśpieszyć proces wczytywania banów oraz naprawić obsługę SourceBans po stronie serwera. Przygotowaliśmy też nowy, częściowo spolszczony wygląd interfejsu strony, aby sprawniej można było korzystać z funkcji skryptu.

Porównanie obu wersji:

Stara: 56608f4274d68.png

Nowa: 56608f3246929.png

Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tej aktualizacji, a także Opiekunom, którzy przenosili usługi.

Nowe bazy danych oznaczają, że wykasowaliśmy stare bany (na niektórych serwerach zostały przeniesione niektóre bany na zawsze dla wyjątkowo uciązliwych osó B). Część osób dostała więc swoją drugą szansę, którą warto wykorzystać.

2. Zabezpieczenie serwerów przed cziterami zmieniającymi nicki.

Na wszystkie serwery CS:GO, wgrany został plugin, który wykryje osoby zmieniające często nicki niedozwolonym programem w celu sparaliżowania adminów - część osób, która spotkała się z tymi ludźmi, wie, że zlokalizowanie takiej osoby jest czasochłonne, jak i zbanowanie poprzez SID z poziomu serwera. Od teraz nie będa one problemem.

3. Nowa muzyka na serwerach CS:GO.

Miesiąc grudzień, a więc czas na nowe RoundSoundy! Zostały już wgrane na nasze serwery, pobrać można je tutaj: http://cs-soplica.com/files/file/8048-roundsoundy-cs-soplicacom-3-grudzien-2015/

Przed świętami wgramy świąteczną muzykę, jeśli ktoś ma swoje ciekawe propozycje, można wysyłać je do mnie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Oczywiście, to nie koniec zmian w grudniu! Do świąt cały czas działamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu jakieś zmiany, nie? :) +1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Zabezpieczenie serwerów przed cziterami zmieniającymi nicki. Na wszystkie serwery CS:GO, wgrany został plugin, który wykryje osoby zmieniające często nicki niedozwolonym programem w celu sparaliżowania adminów - część osób, która spotkała się z tymi ludźmi, wie, że zlokalizowanie takiej osoby jest czasochłonne, jak i zbanowanie poprzez SID z poziomu serwera. Od teraz nie będa one problemem.

+1 za ten pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W większości to tylko jakieś tam zmiany kosmetyczne

oczywiście nowy sorucebans na + bo stary to była jakaś masakra

reszta to tylko jakieś szczegóły bo to nie jest jakaś filozofia zbanować takiego czitera

Edytowane przez Jack of Blade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejmy nadzieję, że cziterzy znowu nie powrócą ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie zmiany 1.6 ja wiem schodzi 1.6 na psy ale ratujmy dopóki się da :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ee tylko kosmetyczne zmiany nic wielkiego :/ Co do cziterów to ten plugin jest raczej dla niepełnosprawnych adminów xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ee tylko kosmetyczne zmiany nic wielkiego :/ Co do cziterów to ten plugin jest raczej dla niepełnosprawnych adminów xd

reszta to tylko jakieś szczegóły bo to nie jest jakaś filozofia zbanować takiego czitera

Niekoniecznie, kiedyś ''cheater'' używający zmieniacza nicku miał za nickiem taki śmieszny ''kwadracik'' dlatego dało się go łatwo zbanować. A od jakiegoś czasu cheaterzy już tego nie mają przez co nie jest łatwo taką osobę zbanować, dodawszy fakt iż nick który osoba ma na profilu nie jest wychwytywany przez SB. Zwykły Admin nie ma jak taką osobę zbanować, a [email protected]/[email protected] serwera musi banować w SB przez Steam ID takiej osoby.

Edytowane przez Daxmin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejmy nadzieję, że cziterzy znowu nie powrócą ;p

Złudne nadzieje :)

Zmiany na +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj daxmin wchodzisz na gameme i masz steam id tej osoby albo status i masz id tej osoby na serwerze przez co tez sie da zbanowac.

Pisalem to juz u ciebie w statusie lost ale się powtórzę. Te zmiany powinny zostać wprowadzone w październiku i co? Zmieniliście tylko SB i jednakowe rs'y na każdym serwerze. A co ze sklepem co mial byc na koniec czerwca potem na koniec wakacji a następnie na październik? Mamy grudzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisalem to juz u ciebie w statusie lost ale się powtórzę. Te zmiany powinny zostać wprowadzone w październiku i co? Zmieniliście tylko SB i jednakowe rs'y na każdym serwerze. A co ze sklepem co mial byc na koniec czerwca potem na koniec wakacji a następnie na październik? Mamy grudzień.
Aż tak Cię to boli? Co ma być, to będzie, skoro tak powiedział @Lost. Szczerze? Współczuję mu, że ma tyle do zrobienia. Z samych Arenek sporo roboty, dodać do tego pozostałe serwery... Nie dziwię się. Ważne jednak, że coś się zmienia. Powoli, stopniowo, ale zawsze jest coś, co to napędza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj daxmin wchodzisz na gameme i masz steam id tej osoby albo status i masz id tej osoby na serwerze przez co tez sie da zbanowac.

Skończ czlowieku pajacowac. Wejdź sobie w zakładkę sklep i zobacz co jest zrobione ,bo juz dokończony jest od jakiegoś miesiąca...

Btw Source bansy mega , mam nadzieję , że w końcu beda chodzić tak jak powinny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie spoko, ale czekam na sklep, który zapowiedziałeś jakieś 8 miesięcy temu wtedy powiem że się przyłożyłeś, bo póki co twojej pracy w tych zmianach jest niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szystko fajnie spoko, ale czekam na sklep, który zapowiedziałeś jakieś 8 miesięcy temu wtedy powiem że się przyłożyłeś, bo póki co twojej pracy w tych zmianach jest niewiele.

Sklep mogłem dawno zamówić, ale tego nie zrobiłem. Nigdy się sam nie domyślisz dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niepotrzebnie cały czas wszystkich okłamywałeś mówiąc, że ktoś już go robi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe Sourcebansy wymiatają :D +1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep mogłem dawno zamówić, ale tego nie zrobiłem. Nigdy się sam nie domyślisz dlaczego.

Czyli przez około 5 miesięcy od mojego powrotu robiłeś sobie ze mnie jaja związku z tym sklepikiem..

A gdy chciałem wgrać nową poprawioną wersje to odradzano mi bo będzie nowy.

To naprawdę muszę ci pogratulować mistrzostwa jakie osiągnąłeś w dziedzinie prowadzania ludzi w błąd.

WP Lost

Co do reszty Sb ładne i wreszcie komponuje się w styl sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie był okłamywany, bo prace nie stały w miejscu. Cieszę się nawet z takiego obrotu spraw, bo sklep zamówiony wcześniej musiałby być zmieniany pod powstałe nowe potrzeby w Sieci. Jak coś robić to zrobić raz, a porządnie. Ja wiem, że dzisiaj większość osób zadawala się "bylejakością".

Nie stworzyłeś automatu, więc co by to zmieniło? Ja takiej opinii nie wygłaszałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiany na plus tylko to i tak powinno byc wszystko wczesniej :)

Mam nadzieje ze na swieta szykujecie jakas fajna niespodzianke :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było jakby na święta przystroić stronę główną forum w jakieś prezenty, padający śnieg itp. ;)

Co do tych to nie są złe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nowa wersja SourceBans z nowym wyglądem.
Na ZM już dawno są :P A tak poza tym dobra robota ze chociaż coś jest ogarnięte ;P Liczę na jakiś nowy serwerek na święta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajne zmiany ;) na pewno się przydadzą dobrze, że próbujecie cały czas działać na korzyść całej SopliCy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.