Jump to content
Sign in to follow this  
Qucak

Skarga na Pomidorowa od Daxmina

Recommended Posts

Twój nick: Vegote
Nick oskarżonego: Pomidorowa od Daxmina
Steam ID: nie mam dostępu
Data i godzina: ok.14:40/14:45
Mapa: ba_toobalot_v5
Opis: Było polecenie: Wychodzicie jak najszybszą jak najkrótszą drogą na mój marker przed waszymi celami. Były narysowane 2 markery i mówił wchodzicie na najświeśży a skąd mamy wiedzieć , że on był najświeższy i zabił 10os. Mass FK
Dowód: Demko i gracze
Żądania: Ban na CT na 7dni

Witam,

piszę w imieniu gracza Pomidorowa od Daxmina

Zostałem ukarany ctbanem na 120 minut, od Admina Jaru za owe przewinienie. http://scr.hu/81jv/edrmy

Dodam coś od siebie, nie przedłużajcie ct bana temu graczowi tylko ukarajcie jara że daje za małe ct bany
Pozdrawiam.

Skarga słuszna. Narysował 2 markery kazał iść na najbliższy marker. Jeden był za pomarańczową a jeden gdzieś przy schodach. Osoby które wychodziły z góry nie miały prawo go widzieć, jedynie osoby z dolnych ceł mogły zobaczyć ten najbliższy marker. Po chwili zabił z 10 osób i powiedział że ma wyj**** na to czy ma FK czy nie. CTban na 7 dni się należy

STEAM_1:1:110866973 Jego Steam ID jak by miało się przydać :)

Edited by Dinozaur pimpus

Kolega otrzymał już ctbana na 120 minut ,bo sytuacji pewny nie byłem lecz się sam przyznał... Gdy obejrzę demko będę mógł coś powiedzieć więcej, ctban powienien być przedłuzony do 5h, SKARGA SŁUSZNA
edit: daxmin chyba jesteś smieszny

Edited by jaru

Sluchajcie, myślę, ze byl to nawyk z cs'a 1.6 byl to mass freekill nieświadomy, ctban na 120 minut mu wystarczy. Mysle, ze zrozumie, ze postapil zle. Tak jak mówię - kiedys to byl taki haczyk na 1.6 być może gracz wlasnie stamtad pochodzi, takze dam mu jeszcze szansę, mam nadzieje, ze przeczyta regulamin w ten czas.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...