Jump to content
Sign in to follow this  
Leisffe

Gdzie ta dyscyplina?

Recommended Posts

Hmm,

Jestem już trochę starym graczem na tym serwerze, pamiętam jeszcze czasy kiedy wiele z osób tutaj nawet jeszcze nie wiedziało o istnieniu tego serwera. Nie chcę w tej chwili kategoryzować ludzi lub mówić o kimś źle, przynajmniej nie o to chodzi na tą chwilę. Zdaje mi się, że zaczyna brakować na tym serwerze jakiejś dyscypliny. Kiedy zaczynałem grać na tym serwerze, za zwykłe przekleństwo obrywało się kickiem, a później banem jeśli się to powtarzało. Dzisiaj, gdy się wbije na serwer, panuje trochę taka samowolka. Każdy ciśnie po każdym, wywalone czy kogoś to urazi czy nie. Fakt, niektórzy cisną się czasem dla zabawy, i nie mówię, że to jest złe (sam ze znajomymi to robię), ale niektórzy po prostu nie żartują w takich gówno-burzach wywołanych przez siebie od samego początku, a niektóre osoby biorą czasem niektóre żarty na serio. Ostatnie 2 miesiące byłem nie za często w domu, przez co nie miałem okazji zbyt dużo grać, a zwłaszcza w CS:GO na tym serwerze. Gdyby nie brać pod uwagę faktów, które były mi przekazywane przez parę osób, i tak widać by było, że przez te 2 miesiące jeszcze bardziej serwer się zmienił, ale czy w dobrą stronę? Pewne osoby, które były dobre, a nie pasuje im to co się dzieje tutaj zaczynają odchodzić na nowo, a niektórzy po prostu się nie udzielają już za często podczas gry, mimo, że byli jednymi z najbardziej aktywnych na voice chacie (ale bez przesady) graczami. Nie wydaje mi się, żeby to było normalne, biorąc pod uwagę fakt, że zaledwie rok, może nawet pół roku temu było zupełnie inaczej na serwerze, a zwłaszcza jeśli chodzi o panującą atmosferę. Tego się nie da odczuć na pierwszy rzut oka, trzeba być kimś kto już nie jedno na tym serwerze przeżył...

Takie tylko moje spostrzeżenia odnośnie tego, może ktoś się tym zainteresuje, może nie. Nie chcę aby to miało wydźwięk, że mi tu nic nie pasuje. Mówię to głównie z myślą o osobach które już mają na ten serwer wywalone albo grają ze względu na konkretne osoby tylko, a tak na prawdę czują się źle na nim, a kto wie jak będzie za rok?

Sprawa jest prosta wiele osób bierze udział w szybkiej rekrutacji na admina tylko dla rangi i nic sobie z tego nie robią. Moim zdaniem Opiekun AWP CS:GO wybiera osoby które lubi a nie osoby które naprawde zrobiły by coś pożytecznego dla serwera. Nie którzy admini mają 2 razy mniej godzin niż zwykli gracze. A osoby grające często na serwerze i widzące co się dzieje nie mogą nic zrobić bo miejsce zajmują "KOLEKCJONERZY" rang. W tym temacie apeluje do opiekuna o zrobienie systemu aktywności administracji jeśli w danym tygodniu admin będzie miał mniej niż np. 2h dostaje ostrzeżenie , jeśli się to powtórzy to degrad. Takie wyjście przerzedziło by administracje i były by miejsca dla tych aktywnych. Mam nadzieję że Opiekun nie będzie miał tego w czterech literach tylko poważnie się nad tym zastanowi.0

Jestem wstanie na palcach u jednej ręki policzyć aktywnych adminów a tych nie aktywnych na dwóch nie wiem czym bym zmieścił. Niektórzy admini nie udzielają się ani w dziale AWP ani nie grają na serwerze więc poco tacy admini ?

Edited by Ying

Jeśli jest to możliwe to się udzielam na forum, ale sami gracze/admini są w jakiś dziwny sposób nastawieni do forum i się nie udzielają :)

Pxl jesteś jednym z nieaktywnych adminów masz 4H przegranych godzin a admina podobno ma się od 25 -.-

Wymagania na admina:
- minimum 25 godzin przegranych na serwerze
- rozpoznawalność i posłuch wśród graczy na serwerze
- przychylność administracji oraz graczy
- minimum 5 sensownych postów na naszym forum (mile widziane w dziale naszego serwera)

- znajomość regulaminu

Ty admina dostałeś chyba za ładne oczy tak jak 50% bo większośc nie spełnia wymagań ...

Edited by Ying

Napiszę kilka słów od siebie.

Co do aktywności adminów:
Zamierzam od przyszłego tygodnia obserwować ilość godzin rozegranych przez administratorów i wyciągać z tego konsekwencje.

Co do samej atmosfery na serwerze, to Wy (gracze) również za nią odpowiadacie. Rozumiem, że rolą administratora jest wyłapywanie zachowań niezgodnych z regulaminem i pilnowanie porządku, ale pamiętajcie, że nie zawsze jesteśmy na miejscu. Jeśli nas nie ma, to Wy stoicie na straży spokoju i miłej atmosfery. Jeśli zauważycie gracza lub admina, który nagminnie używa wulgaryzmów itd. itp., napiszcie o tym na forum. Z miłą chęcią ukaram takiego człowieka. Wejście na forum i napisanie zgłoszenia według wzoru nie zajmuje dużo czasu.

Zachęcam również do składania podań na administratora w dziale "prośby o admina". Jeśli komuś się nie powiodło w szybkiej rekrutacji lub na nią nie zdążył, polecam właśnie ten sposób. Podlegacie tam ocenie nie tylko H@.

A tak z ciekawostek dnia:
Z serwera znikną nieużywane mapy i na ich miejsce trafią nowe. W najbliższym czasie zostaną wprowadzone do rotacji. Dzisiaj testy pozytywnie przeszły 3 mapy.

Edited by Marvinek

Co do aktywności adminów: Zamierzam od przyszłego tygodnia obserwować ilość godzin rozegranych przez administratorów i wyciągać z tego konsekwencje.

Rozumiem że masz j@ i powinieneś pomagać Opiekunowi ale nie możesz robić wszystkiego prawda a na to teraz wygląda.

@Marvinek

Gdyby ludzie mieli zrobić na każdego admina/gracza ticket, byłby w sumie niezły spam, zwłaszcza jak tak obserwuję reakcję niektórych graczy w ostatnim czasie. Do tego, ja przyznam, że nie będę nic zgłaszać na graczy ani administratorów, wolę w tej sprawie pozostać neutralny. Chcę tylko zasygnalizować, że po prostu robi się z czasem coraz to gorzej, a w końcu opiekun serwera jest od tego, żeby tym serwerem się zająć.

Ok spoko, wrzucacie nowe mapy, staracie się coś zrobić, tylko bez jaj. Niektórzy po prostu mają dużo czasu wolnego, a mając rangę adminitratora podobno są zobowiązani do chociażby wejścia raz na jakiś czas na serwer. Rozumiem ludzi, którzy mają jakąś sytuację czy coś, ale nie rozumiem już tych którzy po prostu olewają temat, bo już swoje dostali.

Prośbę o administratora składałem, ubiegałem się o test, po czym jednak zdecydowałem, że nie będę chciał być administratorem, ze względu na to, że nie mam tyle czasu siedzieć na serwerze.

biorąc pod uwagę fakt, że zaledwie rok, może nawet pół roku temu było zupełnie inaczej na serwerze

1. Zaledwie ?

Zaledwie rok to ma ten serwer.

2.

Dzisiaj, gdy się wbije na serwer, panuje trochę taka samowolka. Każdy ciśnie po każdym, wywalone czy kogoś to urazi czy nie. Fakt, niektórzy cisną się czasem dla zabawy, i nie mówię, że to jest złe (sam ze znajomymi to robię

To trochę pachnie hipokryzją, nie uważasz ?

Piszesz o samowolce i doszukujesz się dyscypliny, a sam ze znajomymi naginasz zasady.

Co z tego, że to znajomi ?

Znajomi znajomymi, a serwer to miejsce publiczne, więc admin powinien trzymać fason i jechać równo.

Nie będzie się On zastanawiał, czy robicie to dla zabawy czy też nie.

Zależy to też od tego jak się obrażacie, jak walicie po siebie gównami, to coś nie halo.

Zresztą to podchodzi również pod nadużywanie mikrofonu nie patrząc na jakość wypowiedzianych słów, 2in1.

Od tego macie ts i tam możecie się słownie molestować jak Wam to taką przyjemność sprawia.

A osoby grające często na serwerze i widzące co się dzieje nie mogą nic zrobić bo miejsce zajmują "KOLEKCJONERZY" rang.

W pewien sposób chcesz dać sygnał, że nie słusznie nie przyjął Cię w grono Administracji :) ?

Jego aktywność w dziale ONLY AWP CS:GO się nie poprawiła nadal nie zwraca uwagi na skargi itp.

http://cs-soplica.com/topic/185760-skarga-na-opiekuna-only-awp-csgo/?do=findComment&comment=1176426<---- ta skarga jest bez sensu ;d

H@ nie musi się wypowiadać w skargach.

Skargi może rozpatrywać j@, a co najwyżej H@ jak uzna to za stosowne dodać na koniec swoje trzy grosze.

Administracja między sobą ustala(powinna ustalać) zajęcia ( nie bronie H@ )

Do tego, ja przyznam, że nie będę nic zgłaszać na graczy ani administratorów, wolę w tej sprawie pozostać neutralny. Chcę tylko zasygnalizować, że po prostu robi się z czasem coraz to gorzej,

Gracze tworzą ten serwer, przez takie myślenie potem są problemy, bo oczekują Bóg wie czego, a sami wola pozostawać neutralni.

Nikt nie mówi tutaj o kablowaniu, nie mylić !

Jakby gracz wjechał na Ciebie na serwerze, z Twojej strony nie byłoby żadnego odzewu ?

Wątpię ;)

EDIT:

Czy ja gdzies napisalem, ze to w miejscu publicznym?

Ale ogólnie Ci to nie przeszkadza

Jednak sens został ten sam ( teraz nawet jest jeszcze bardziej wyraźny xD )

Skreślam, że to na serwerze.

Edited by He it is

To trochę pachnie hipokryzją, nie uważasz ? Piszesz o samowolce i doszukujesz się dyscypliny, a sam ze znajomymi naginasz zasady. Co z tego, że to znajomi ?

Czy ja gdzies napisalem, ze to w miejscu publicznym?

http://cs-soplica.co...o/?do=findComment&comment=1176426<----ta skarga jest bez sensu ;d H@ nie musi się wypowiadać w skargach. Skargi może rozpatrywać j@, a co najwyżej H@ jak uzna to za stosowne dodać na koniec swoje trzy grosze. Administracja między sobą ustala(powinna ustalać) zajęcia ( nie bronie H@ )

Jednak H@ powinien robić cokolwiek a na forum jego aktywność jest zerowa.

Moja aktywność na forum jest zerowa śmieszne forum ma odpalone prawie 24/7 i jak trzeba to robię co muszę.

Te twoje skargi na mnie,jakieś pretensje są przez to ze nie dostałeś admin hmm bo to tak wygląda

A co do tematu rozmowy tak jak napisał Łysy zaczniemy sprawdzać aktywność administracji na serwerze,nie będzie grać poleci ostrzeżenie za 2 razem degrad proste.Następnie jak He napisał to gracze tworzą atmosferę na serwerze a administracja tylko pilnuje spokoju nie zawsze wychodzi to na dobre ale starają się pomagać w sprawie kultury na serwerze,kiedy nie ma admina starczy napisać do któregoś ze jest burdel na serwerze to wbije zawsze jest ktoś online a jak już nie ma nikogo to istnieje coś takiego jak skarga,wiadomo nie jestem kablem bla bla bla ale to wpływa na korzyść serwera jak zgłosisz takich graczy dostaną kare i pewnie się uspokoją jak nie podziała to będą karanie ale w większości to się sprawdza.

I w niedalekiej przyszłości odbędzie się konkurs na najaktywniejszych graczy na serwerze z nagrodami więc to może coś zmienić ale więcej informacji niebawem.

Ps.

temat zostanie zamknięty wieczorem do tego czasu proszę o podanie swoich sugestii w sprawie tak zwanej dyscypliny :)

Ciesze się że wziąłeś pod uwagę moją sugestię co do sprawdzania aktywności. Jest już jakiś postęp.

,jakieś pretensje są przez to ze nie dostałeś admin hmm bo to tak wygląda

Nic z tych rzeczy jeśli za moje miejsce jest ktoś lepszy to się jeszcze bardziej z tego cieszę ale niektóre osoby napisały podania tylko dla rangi i mam nadzieję że dzięki sprawdzaniu aktywności wylecą.

I w niedalekiej przyszłości odbędzie się konkurs na najaktywniejszych graczy na serwerze z nagrodami więc to może coś zmienić ale więcej informacji niebawem.

Kolejny +. Zachęcenie osób do grania jest ważnym aspektem.

Mam nadzieję że nastąpi jakaś rewolucja i ogarniesz ten burdel jaki jest teraz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...