Jump to content
Sign in to follow this  
Wolley.

Trochę beczka.

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Wolley
Data/czas bana: Hmm... Odwołuje się od tego dzisiejszego, a to już kolejny za tę samą sytuację.
Nick admina: Saygon
Powód bana: Masowa obraza użytkownikow / Nieoodpowiednie zachowanie
Dowody/świadkowie: Świadkowie, którzy potwierdzą moją wersję - każdy kto był wtedy na kanale od początku, czyli: Domin, Yang, Nikus, Dolarek, Świtu i ktoś tam jeszcze.
Opis sytuacji: Ekhem, ekhem, postaram się nie pisać zbyt dużej lektury, a więc: Od jakiegoś czasu na kanał DeathRun'a CS:GO do mnie i do ludzi, z którymi tam zawsze rozmawiam zaczęła wbijać ferajna niejakiej "Alicji", czyli ona z kilkoma kochasiami. Na początku pragnę zaznaczyć, że wiedziała od zawsze, że KAŻDY - powtarzam KAŻDY na kanale wyzywa się dla żartów - czyli na przykład mówienie komuś "zamknij morde" po skończeniu przez tą osobę zdania. Powtórzę po raz trzeci dla jasności - robił tak KAŻDY NA KANALE, DLA ŻARTÓW, mam nadzieję, że to jest jasne. Oczywiście Ona zaliczała się do "wszystkich", czyli robiła dokładnie to samo co my - te same żarty, takie samo ciśnięcie się dla żartów. Pewnego dnia ni stąd ni zowąd zaczęła mieć jakiś humorek, na kanale było tak jak zawsze, każdy, łącznie z nią zachowywał się tak samo, aż tu w pewnym momencie ktoś widocznie ją czymś uraził, zaczęła siedzieć cicho i cisnąć zupełnie na poważnie, a ja (i inni, którzy dostali bana) nieświadomie coraz bardziej ją denerwowaliśmy, cisnęła nas całkowicie na poważnie, mówiąc rzeczy typu "niech ci matka zdechnie na raka" (słowo w słowo), na co ja przykładowo odpowiadałem jedynie "zamknij morde". Bawi mnie też to, że z bodajże 3 czy 4 innych osób tylko na mnie się skarżyła, bawi mnie również fakt, że ktoś wierzy jednej ze stron, ponieważ ma jednego świadka, który wiarygodny raczej nie jest, bez żadnej rozmowy, wyjaśnienia. Ona przedstawiła swoją wersję wydarzeń, która mnie maksymalnie obciążyła - pisała mi tak nawet na steam, że postara się o perma dla mnie, więc tu dobry przykład, że jej wersje zapewne jest mocno przesadzona, z resztą proponuję rozmowę Saygona ze mną, nią i wszystkimi świadkami, którzy wtedy byli na kanale, to chyba wyjaśni sprawę, nieprawdaż?

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Wszystko potwierdzam,dostałem bana od Wujka podobno za obrażanie czego nie robiłem,kolega mnie zbanował bez podstaw ale k.Pewnie dlatego że Alicja jest dziewczyną i jej uwierzył.

Alicja myśli że jest nietykalna,wyzywa nas i myśli że nic się jej nie stanie bo ''załatwi nam bana''

Wolley jej nie wyzywał bez powodu , ona go sprowokowała do tego mówiąc do niego ''zdechnij na raka" i ogólne wjazdy na matke.

Edited by Yang

Ja również byłem świadkiem zaistniałej sytuacji, poprosiłem Wujka na PW o dowody, lecz kazał zostawić to do rozstrzygnięcia Saygonowi. Oczywiście przeczekałem 24 godzinnego bana a po sprawie ani śladu.Jakoś bardzo się nie wyzywaliśmy były takie głupawe odzywki typu: "zamknij mordę" lub jakieś wyzwiska, lecz wszyscy bardzo dobrze wiedzieli, że są to zaczepki żeby wprowadzić na kanał troszeczkę humorku. Alicja wyzywała nas tak samo i nie zostały wyciągnięte konsekwencje w tej sprawie. Proszę szanownego admina Wujka w przyszłości o obiektywniejsze rozpatrzania takich skarg.

Wolley to w porządku człowiek ona prowokowała go robiąc wjazdy na rodziców, on odpowiadał jej tak samo, jeżeli ona nie ma szacunku do niego to również on nie musi mieć szacunku do takiej osoby jak ona. Rozumiem, że jest dziewczyną ale to nie oznacza żadnej taryfy ulgowej. Wszyscy powinni być traktowani tak samo.

Pozdrawiam Świtu / Maverek

Edited by Maverek

Ban złożony z porozumieniem wyższej administracji Sieci.

Powód jak wyżej.

Zamykam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Twoja działalność na serwerze była uznana jako szkodliwa. Administracja serwera oraz wyższa administracja uznała, że powodujesz zbyt wiele konflików. Poza tym było na ciebie zbyt wiele skarg. Pozdrawiam. Unban nie zostanie przyznany.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...