Skocz do zawartości
Lost

ZBIÓRKA 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na rok przychodzi taki moment kiedy Administracja Sieci musi poprosić swoich graczy, użytkowników oraz sympatyków o pomoc finansową.

W tym roku, jak i poprzednim celem jest zebranie środków na wakacyjną reklamę serwerów CS 1.6. Nie ukrywamy, że mimo rozwoju CS:GO, zależy nam aby utrzymać w sieci także serwery starszej wersji CS'a. W tym celu, oprócz wykupienia reklamy zaplanowaliśmy ciekawe akcje na prawie wszystkich serwerach, aby jeszcze bardziej przyciągnąć graczy na okres wakacyjny i po nim.

Zbieramy na 5 serwerów, a z racji tego, że na cssetti są ostatnio słabe efekty, to będziemy wykupywali tam punkty poprzez tańsze przeliczniki, a także próbowali reklamy na innych boostach. Chcielibyśmy zakończyć zbiórkę w ciągu dwóch tygodni, ale wspomagać nas na cel reklamy będzie można cały rok. Szacowany cel, aby utrzymać reklamę na 5 serwerach przez 2 miesiące to 450 zł. Akceptowalne formy wspomagania nas: przelew / PayPal / PSC

Jak zawsze przy okazji zbiórek próbujemy się odwdzięczyć wspomagającym nas poprzez upominki. W tej edycji zbiórki będą to:

- możliwość odbanowania na serwerach oraz forum - kwota uzgadniana indywidualnie. Warunkiem jest wcześniejsza zgoda administratora, taka osoba otrzymuje również określone warunki swojego dalszego egzystowania w sieci. Okres zbiórki to jedyna szansa w roku na drugą szansę.

- ranga Donator - minimalna kwota to 30 zł. Ranga dla osób, które nie oczekują wiele, bo tylko ranga daje symboliczny kolor bezinteresownego wsparcia.

Dodatkowo 10 osób, które wysłały największą kwotę (można wysyłać i dosyłać przez cały czas, kwota sumuje się) będzie widniało w panelu bocznym w górnym miejscu (ich nicki z linkami do profilów na forum wraz z kwotą którą wspomogli sieć). Wyróżnienie te nie będzie ulegać przedawnieniu, od tej pory, to jest 20 czerwca 2015 roku, ranga Donator oraz miejsce na tej liście będzie na stałe.

Przykład jak to będzie wyglądało:

55852d40bb206.png

Naszym zwyczajem jest też plusowanie osób, które wzięły udział w zbiórce - można napisać pod tematem, że wzięło się udział w zbiórce, ja to potwierdzam i takiej osobie każdy z Was może dać tutaj symbolicznego plusika za pomoc.

Można oczywiście przelać mniejsza kwotę np. 5 zł, jednakże wówczas można liczyć tylko na plusy.

Jak można pomóc?

1) Przelew bankowy

Rachunek odbiorcy:
69 1140 2004 0000 3702 7485 9530
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy:
Piotr Gomulak
Tytuł przelewu:
Darowizna - Twój nick - zbiórka 2015

2) PayPal (także obca waluta)

[email protected]

Aby przekazać całą kwotę, proszę o zaznaczenie opcji wysłanie pieniędzy do znajomego. W tytule proszę o wpisanie: Darowizna - Twój nick - zbiórka 2015

3) PaySafeCard

16-cyfrowe kody proszę wysyłać do mnie poprzez wiadomość prywatną.

Aby być pewnym że pieniądze dotarły, zachęcam do wpisywania się w poniższym temacie, aby wszystko na bieżąco weryfikować ile już uzbieraliśmy. Za okazane wsparcie, serdecznie dziękujemy.

Stan zbiórki: 530 / 450 zł

Stefan Chory Pastor - 30 zł - odbanowanie

zaxxx - 30 zł - dotacja

Shizo - 50 zł - odbanowanie

Raverson - 50 zł - dotacja

Wujek S. - 40 zł - dotacja

Mac - 50 zł - dotacja

Plox - 30 zł - dotacja

Verva - 50 zł - dotacja

Ziomuss - 50 zł - dotacja

Direxx - 50 zł - dotacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można przelewać w jakiś sposób z kąta PSC czy muszę zakupić ewentualny świstek i podać kod ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zakupić świstek i podać kod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja słyszałam, że można płacić kontem, wystarczy link do widgetu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle że tym razem nie wpłacamy pieniędzy na hosting, więc jeżeli chcecie zapłacić PSC to musicie podać cały PIN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ 30zł

1435140799-U18100.jpg

1435140837-U18100.jpg

// Dziękujemy!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy już 110 zł! Dziękujemy i zachęcamy dalej do wspierania nas!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Primo, że nie jestem bardzo długo na sieci, podoba mi się, że nie patrzycie tylko na serwery CS GO, ale na nasze kochane 1.6 również. Podejście do sprawy, oraz pomysł też - na takiej sieci mogę zostać. 1/9 kwoty ode mnie - A co tam! Pomagamy :D

4kusuc.png

// Dziękujemy!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 Euro PayPal :)

// Dziękujemy, liczymy to jako 40 zł!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSC 50

67702049351954150385.jpg

działa, dziekujemy!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 zł paypal ;v

//donator jako glowna ranga

// dziekujemy!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

29934671038503084889.jpg

Pozdro :senile:

// dziekujemy

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi Drodzy, dziękuję serdecznie za wsparcie, z tym tygodniu pojawią się nowe reklamy.

Jeżeli jeszcze ktoś chce dostać się na listę i nas wspomóc, ma okazję przez cały rok to zrobić, wystarczy skontaktować się ze mną poprzez prywatną wiadomość na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypłata pierwsza jest to trzeba się dzielić! Wspomagam :P

Beztytulu_wasnswq.png

Tak wiem mam minus na koncie xDDD Szlachta się bawi i kosztów nie liczy :D

// dziekujemy!

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.