Jump to content
Sign in to follow this  
katysz

Propozycja dodania do forum działu "KREDYTY"

Recommended Posts

Witam wszystkich, jako, że na serwerze dodano opcję sklepu chciałbym zaproponować dodanie do forum działu "Kredyty - sprzedam/wymienię" lub "Sklep" w którym znajdować się będą możliwości napisania tematu wymiany, aby ułatwić to użytkownikom.

Przykład:

[MAM] 5 skrzynek do CS:GO

[CHCĘ] 200 kredytów

Kontakt Steam: steamcommunity.com/id/jakiśnick

lub

[MAM] 100 kredytów

[CHCĘ] Jakieś tanie skiny

Kontakt Steam: steamcommunity.com/id/jakiśnick

Pozdrawiam.

To nie przejdzie. Prędzej czy później kredytów będzie tyle, że za jedną skrzynkę będziecie chcieli 10k. Zresztą dla mnie to głupota.

Nie przejdzie, poza tym i tak już każdy pisze że kupi kredyty/ wymieni na czacie..

Taki bazar w stylu średniowiecznym, powrót do tradycji.

Coś pięknego.

To nie przejdzie. Prędzej czy później kredytów będzie tyle, że za jedną skrzynkę będziecie chcieli 10k. Zresztą dla mnie to głupota.

Te kredyty zbiera się powoli i moim zdaniem uzbieranie ich sporej ilości jest nie lada wyczynem ich cena może co najwyżej wzrastać.

Nie przejdzie, poza tym i tak już każdy pisze że kupi kredyty/ wymieni na czacie..

A po co robić bałagan na czacie, skoro można to robić tutaj elegancko.

Edited by katysz

Te kredyty zbiera się powoli i moim zdaniem uzbieranie ich sporej trudności jest nie lada wyczynem ich cena może co najwyżej wzrastać.

Lost pisał, że z czasem będzie więcej możliwości zdobycia kredytów niż tylko za granie, więc zbieranie ich będzie łatwiejsze.

Nie ma sensu imo bawić się w specjalne działy.

Edited by Secton

Te kredyty zbiera się powoli i moim zdaniem uzbieranie ich sporej ilości jest nie lada wyczynem ich cena może co najwyżej wzrastać.

No wiesz, w 2h grania miałem już 600 kredytów więc wątpię, że wolno się nie zbiera ;p Poza tym będą jakieś boosty dla VIP'ów podobno.

No wiesz, w 2h grania miałem już 600 kredytów

No to nie wiem jak ty zbierasz te kredyty bo ja wczoraj grałem na serwerze od północy do 5 rano i uzbierałem ich aż nie całe 300, ale nie odchodząc od tematu, stworzenie czegoś ala bazaru byłoby moim zdaniem świetnym pomysłem.

Edited by katysz

Zawsze można po śmierci ogłaszać oferty na czacie, byleby nie spamować.

w 2 godziny to mogłeś na razie uzbierać co najwyżej 120 kredytów, no chyba, że masz resztę od graczy.

Zawsze można po śmierci ogłaszać oferty na czacie, byleby nie spamować.

w 2 godziny to mogłeś na razie uzbierać co najwyżej 120 kredytów, no chyba, że masz resztę od graczy.

Zawsze znajdzie się jakiś sposób na kredyty :) Niektórzy ich po prostu nie potrzebują i giftują mi sumki po 10-15 i się uzbierało heh :P

Boost już od dawna jest.

Zapraszam do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.