Jump to content
Duska

by Duśka

Recommended Posts

5-cio minutówki ;x 21126343389654068262.png14549560501079535031.png85235046335833155160.png

Ta środkowa praca mi się nie podoba, dziwna jakaś xd dla Relona myślę, że ok ale bez przecięcia lepiej?

W tym drugim użyłam napisu z tej tekstury:

69644676324384563706.jpg

80660179683730561714.png92786704089554321639.png31784545063911917795.png20204121394492043836.png50832251196305339656.png46687795848591638141.png

gbhSCVm.png xZGFSSD.png 02723460804920713958.png

1rxSL6c.pngr9l9J4W.png54346048220994295262.png

Edited by Duska
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Pierwsza i ostatnia z kwiatem mi się podoba, tylko w tej po lewej stronie za dużo światła :/

//edit

Nie przesadzaj z robieniem tylu prac bo przedobrzysz i tak wszystkie takie same i zdjęcia(avatary), które przerobiłaś są nie ładne, że tak to ujmę :/

Wrzucaj po jednej czy dwie grafiki w tygodniu i będzie dobrze, nie wypalisz się :o

Edited by Arrowpt

Nie przesadzaj z robieniem tylu prac bo przedobrzysz i tak wszystkie takie same i zdjęcia(avatary), które przerobiłaś są nie ładne, że tak to ujmę :/ Wrzucaj po jednej czy dwie grafiki w tygodniu i będzie dobrze, nie wypalisz się

Avatary, które potrzebują poprawienia kolorów, dodania sharpenu i światła na co starcza kilkanaście minut i Ty mówisz, że ona się ''wypali''. No to powiem Ci, że się znasz. ;)

Tak ogółem to avki przyjemne dla oka, kolorki i światło fajne. Ostatni mi nie pasuje za dużo pustki :D

Edited by Quaiv

Avatary, które potrzebują poprawienia kolorów, dodania sharpenu i światła na co starcza kilkanaście minut i Ty mówisz, że ona się ''wypali''. No to powiem Ci, że się znasz. ;)

Tak ogółem to avki przyjemne dla oka, kolorki i światło fajne. Ostatni mi nie pasuje za dużo pustki :D

To znak, że już się wypala jeśli robi tzw. minutówki, bo z ostatnich prac, żadna nie wygląda, aby była robiona dłużej niż 10 minut.

Dodawanie po 6 prac, które zrobiła w jeden dzień to nie wypał.

PS. Za to ty się znasz doskonale :)

//edit

Mogę stwierdzić, że już się wypaliłaś :/

Tutaj prace były świetne

Szczególnie 4 i 5, obecne są średnie, spadł ci poziom robienia prac, raczej radzę ci iść w prostotę zamiast zajmować się stockami, rób w stylu, który zaprezentowałaś tutaj: http://cs-soplica.com/topic/87999-galeria-duka/page-3

Edited by Arrowpt

To znak, że już się wypala jeśli robi tzw. minutówki, bo z ostatnich prac, żadna nie wygląda, aby była robiona dłużej niż 10 minut.

Dodawanie po 6 prac, które zrobiła w jeden dzień to nie wypał.

PS. Za to ty się znasz doskonale :)

//edit

Mogę stwierdzić, że już się wypaliłaś :/

Tutaj prace były świetne

Szczególnie 4 i 5, obecne są średnie, spadł ci poziom robienia prac, raczej radzę ci iść w prostotę zamiast zajmować się stockami, rób w stylu, który zaprezentowałaś tutaj: http://cs-soplica.com/topic/87999-galeria-duka/page-3

Bullshit.

Bullshit.

Każdy ma inne zdanie :D

Według mnie tamte prace trzymały dużo większy poziom.

Szczególnie 4 i 5

4 tutorial

5 stock + napis + ramka

No na pewno się wypale przez zrobienie kilku awatarów ;x

Rozumiem gdybym robiła 6 sygnatur w 1 dzień ale to tylko awatary.

PS. Za to ty się znasz doskonale

Ty się w ogóle nie znasz.

Idź sobie oceniaj do innych galerii bo już mnie irytujesz człowieku.

edit:

44812710153708744113.png 77235697753237973271.png

Edited by Duska

Czyli mogę śmiało stwierdzić, że nie miałaś tamtego poziomu.

Ostatnia praca to porażka, brzydka oraz widać pixele (dolna dziura w literze).

Mogę pisać co chcę w twej "galerii" jak i w galeriach innych użytkowników tego forum. :)

Jeśli sądzisz, że nie da się wypalić robiąc avatary, spróbuj stworzyć coś swojego(nie chodzi mi tutaj o postacie czy stock tylko o swoją własną grafikę) lub narysować..

Chociaż to co napisałaś pokazuje, że nie przykładasz się do własnych prac, które według ciebie są godne do ujawnienia we własnej galerii.

Poza tym wszystkim polecam poćwiczenie rozpoznawania sarkazmu..

Skoro cię irytuję po co mi to piszesz, zgłoś administracji, może coś z tym zrobią ?

Czyli mogę śmiało stwierdzić, że nie miałaś tamtego poziomu.

Ostatnia praca to porażka, brzydka oraz widać pixele (dolna dziura w literze).

Mogę pisać co chcę w twej "galerii" jak i w galeriach innych użytkowników tego forum. :)

Jeśli sądzisz, że nie da się wypalić robiąc avatary, spróbuj stworzyć coś swojego(nie chodzi mi tutaj o postacie czy stock tylko o swoją własną grafikę) lub narysować..

Chociaż to co napisałaś pokazuje, że nie przykładasz się do własnych prac, które według ciebie są godne do ujawnienia we własnej galerii.

Poza tym wszystkim polecam poćwiczenie rozpoznawania sarkazmu..

Skoro cię irytuję po co mi to piszesz, zgłoś administracji, może coś z tym zrobią ?

To na "dolnej dziurze w literze" to nie pixele, to są kreski zrobione pędzlem (zapewne przy użyciu tabletu(?)).

Poza tym - robienie avatarów zwykle polega na wybraniu stocku, poprawieniu kolorów/światła, zabawy nasyceniem itp., tutaj masz przykład galerii, gdzie gość robi i tak i tak, a jakoś się nie "wypalił" przez kilka lat: http://graffika.pl/viewtopic.php?f=199&t=5400&start=465

//edit.

Żeby nie było, że spam - koncept nawet dobry, ale górna część wyszła kiczowato, lepiej byłoby gdyby te kreski biegły tylko po obrysie litery, a nie tworzyły tego łuku.

Edited by Wolley.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

To na "dolnej dziurze w literze" to nie pixele, to są kreski zrobione pędzlem (zapewne przy użyciu tabletu(?)).

Poza tym - robienie avatarów zwykle polega na wybraniu stocku, poprawieniu kolorów/światła, zabawy nasyceniem itp., tutaj masz przykład galerii, gdzie gość robi i tak i tak, a jakoś się nie "wypalił" przez kilka lat: http://graffika.pl/viewtopic.php?f=199&t=5400&start=465

//edit.

Żeby nie było, że spam - koncept nawet dobry, ale górna część wyszła kiczowato, lepiej byłoby gdyby te kreski biegły tylko po obrysie litery, a nie tworzyły tego łuku.

Graffika.pl to za***ista stronka, którą sam odwiedzam i tamta ekipa w porównaniu do for cstrike to brak słów mają jakiś cel i konstruktywną ocenę.

Co do pixeli, przyjrzyj się.

Jak czytam twoje wypowiedzi to płacze przed kompem, robisz z siebie wielkiego znawce, a tak na prawdę prawie nic nie wiesz.

Porównanie forum graficznego do cs to już kpina.

Mogę pisać co chcę w twej "galerii" jak i w galeriach innych użytkowników tego forum.

Nie bądź taki pewny siebie, za dział odpowiada opiekun grafików i może on co nieco zmienić i koniec Twojej "bajki".

Fajny avek, prosty i dobry, niezły pomysł z obrysem litery.

Panie Arrowpt, proszę ograniczyć rozsiewanie bzdur w moim dziale bo będę zmuszony zawiadomić Norberta, który zostawi pamiątkę w pańskiej historii ostrzeżeń.

Dziękuję.

Pewnie nie ogarnął o co chodzi w twoim poście. Napisz ze dostanie warna od Squbanego, jak się nie ogarnie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

@Duska jak dla mnie prace masz mega :P w szczególności te dla mnie :D już jedną z nich mam na ts'ie jako avatar :D

dziękuję raz jeszcze :D pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...