Jump to content
SpOnkY

Warto próbować - Sponky

Recommended Posts

Imię: Patryk
Kontakt (GG/Steam/Skype/Inny komunikator): GG, Steam
Staż na Forum: rok
W jakiej dziedzinie czujesz się najmocniejszy (wywiady/reportaże/artykuły): artykuły
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki (0/10): 9 (czasami zdarzy mi się błąd, ale wole się upewnić w słowniku)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić pracy jako Redaktor, czyli wykonywanie reportaży/artykułów: 1h może więcej
Twoje trzy propozycje, pomysły, zmian działu "Redakcja":

- Usunąć wywiady

- Dodać coś w stylu wiadomości ogólne

- Rozkręcić "Newsy na gorąco" czyli ktoś zrezygnował z posady [email protected] a my o tym piszemy
Posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z redaktorstwem: Gazetka szkolna itp.
Linki do 15 reklam, wykonanych przez Ciebie:

Wykonaj przykładową pracę (5 tematów do wyboru):
a)Awans Junior Admin -> Head Admin,
b)Degradacja Opiekun Serwera -> Junior Admin Serwera,
c)Wywiad z dowolną osobą,
d)Artykuł o osobie, która posiada rangę "Zasłużony",
e)Sprawozdanie z Karaoke Party na Soplicowym TS'ie,

- Minimalny wiek - 15 lat, Tak
- Posiadanie konta minimalnie dwa miesiące, Tak
- Znajomość ortografii i interpunkcji przynajmniej na poziomie dobrym, Tak
- Umiejętności pisania artykułów/wywiadów/reportaży, Jest
- Przynajmniej 150 postów na forum (dopuszczalny wyjątek, jeśli podanie jest bardzo dobre) Jest
- Rzetelne wykonywanie obowiązków oraz dużo chęci do pracy, Jest
- Dużo komunikatywności i kreatywności, Jest
- 15 reklam sieci dołączone do podania (kod reklamy -
http://cs-soplica.com/kod/kod_newv8.txt) Jest

- Brak warnów (wyjątek może stanowić powód otrzymanego warna), Jest

- Posiadanie komunikatora [steam/GG/AQQ]. Jest

Artykuł o osobie, która posiada rangę "Zasłużony",

Zasłużony Kubus TB

Kubus TB to dziewiętnastoletni Jakub, mieszkający w malowniczej wsi położonej 60km od Krakowa w stronę Zakopanego. Uczęszcza do 4 klasy Technikum Budowlanego. Na forum znalazł się przez admina MaciuS'ia który zrobił mu ssy. Pierwszą jego rangą był Admin Aim/Awp. Następną jego rangą był [email protected] Only Awp. Największym jego osiągnięciem był [email protected] Sieci. Podczas trwania konkursu na [email protected] trzeba było się bardzo wysilić. Ostatecznie w konkursie wygrał on i Katuhu, a rangę nałożył jeszcze fotjus. Nasz Zasłużony obecnie szukuje się do matury. Poza tym w soboty imprezuje i czasami gra w LOLa. Normalny, zwykły tryb człowieka. Na zadane przeze mnie pytanie "Czy masz zamiar wrócić do gry w CSa?" odpowiada: "Jak na razie nie. Może w przyszłości, ale już nie na jakieś rangi, najwyżej na admina, nic więcej.. Czas pokaże, co będzie dalej, co będzie po maturze. Się zobaczy. Może lol się znudzi to i wrócę do cs'a. No nie wiem, lecz jak na razie stanowczo mi się w to nie chce grać". Jak widać są jeszcze szanse że Kubus TB zawita na naszych serwerach.

Za dużo zdań pojedynczych, przez co czytający robi takie głupie przerwy czytając ten tekst :<

słabiutko troszkę, ale dostosujesz się do poziomu gazetki

tak

Tekścik nie zadowala, ale pod opieką @zayQ rozwiniesz skrzydła. Na Tak.

Ogólnie, nie najgorzej, a redaktorów brakuje + ogarnięty - jestem na tak.

Uczęszcza do 4 klasy Technikum Budowlanego. Na forum znalazł się przez admina MaciuS'ia który zrobił mu ssy. Pierwszą jego rangą był Admin Aim/Awp. Następną jego rangą był [email protected] Only Awp. Największym jego osiągnięciem był [email protected] Sieci. Podczas trwania konkursu na [email protected] trzeba było się bardzo wysilić. Ostatecznie w konkursie wygrał on i Katuhu, a rangę nałożył jeszcze fotjus. Nasz Zasłużony obecnie szukuje się do matury. Poza tym w soboty imprezuje i czasami gra w LOLa. Normalny, zwykły tryb człowieka.

Czerstwe jak dwuletni chleb. Sorry, ale jestem na nie. Jakość gazetki ma się polepszać a nie pogarszać, a z takimi tekstami niestety szłaby po równi pochyłej.

Edited by Sidzio
  • Lubie to! 1

Ostatecznie w konkursie wygrał on i Katuhu, a rangę nałożył jeszcze fotjus

O ile dobrze pamiętam wtedy Junior Admina otrzymał fragmaster i Kubus TB - W ogłoszeniach napisał to fotjus.

Więc nie przekręcaj.

Ogólnie jetem na nie:

- Więcej kolorów mogłeś użyć do podania

- Słabej jakości reportaż.

Czerstwe jak dwuletni chleb. Sorry, ale jestem na nie. Jakość gazetki ma się polepszać a nie pogarszać, a z takimi tekstami niestety szłaby po równi pochyłej.

Ważna jest jakaś inicjatywa i pomysł na artykuł. Jeżeli artykuł nie jest na najwyższym poziomie, to go poprawiam ja lub ktoś inny z Redakcji.

Z racji tego, że potrzebujemy Redaktorów, jestem na tak. Wystarczy, że będziesz podrzucał pomysły/tematy na artykuł a ja to będę pisał.

Poczekam jeszcze na opinie innych, jeśli żadna z nich nie będzie wpływała na negatywne rozpatrzenie Twojego podania to dostaniesz szansę.

Wymagania spełniasz, ale to jeszcze nie ten czas, tekst mało ciekawie napisany i z błędami stylistycznymi. Jestem na nie

Ps.

Wystarczy, że będziesz podrzucał pomysły/tematy na artykuł a ja to będę pisał.
skoro tak podchodzisz do sprawy to mogę Ci podsyłać tematy do pisania :)

Tekst jest okej, podszkolisz się. Na tak

Praca jest ok, przejrzysta i czytelna.

Uważam, że nadasz się w tej roli.

Jetem na TAK.

Podanie jest strasznie kolorowe więc ciężko się je czyta, tekst jakoś nie jest najgorszy ale najlepszy też nie jest na razie jestem na Nie

W końcu coś o Kubusiu, czekałem w gazetkach na to (wywiadzik). Może być, wymagania spełnia.

PS. Powodzenia na maturze ;)

• Lubie to! 2

skoro tak podchodzisz do sprawy to mogę Ci podsyłać tematy do pisania

Jeśli masz ochotę to jak najbardziej chciałbym :)

Wracając do tematu, podanie zaakceptowane.

Zgłoś się do mnie na steam/gg.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.