Jump to content
WariaT.

Petycja w sprawie odwołania Pepe ze stanowiska Opiekuna JB

Recommended Posts

Od pewnego czasu Karel zrezygnował z posady Opiekuna Serwera JailBreak , przez co potrzebny był nowy , doświadczony gracz który zostałby nowym Opiekunem , został nim .PePe. . Duże nadzieje wszystkich graczy że wreszcie serwer stanie na nogi i dzięki jego zaangażowaniu znów będzie liderem w Polsce , jednak nadzieje opadły.

Minął już długi czas a na serwerze mało zmian , mało graczy( większość osób w wieku 13-14 lat ) ,. Już po 22.00 w normalne dni jest mało graczy , a w dzień ? 10-12 .Na serwerze pojawiły się 2-3 nowe mapy i plugin "pogoda" który utrudnia grę i odstrasza graczy niczym ZOMBIE MOD , crashe i jakieś resety serwera wciąż spada licznik graczy .Jako gracz nie mogę już na to patrzeć jak serwer w oczach staje się śmietnikiem i traci gracz , gdzie jest nasz prawdziwy JAILBREAK ? Nie wiem ...

Kiedyś trzeba było czekać kilka minut na wolny slot ponieważ cały czas 25\25 , co aż miło się robiło w oczach , teraz bez komentarza.

Jednak Opiekun musi być aktywny i zaangażowany , a nie wchodzić i robić coś co jakiś czas , nie liczyć się ze słowami graczy którzy piszą że coś nie działa i w chamski sposób odpowiedzieć ...

Potrzebny jest nowy OPIEKUN , który wreszcie ten serwer ożywi !

Nic do PePe nie mam , jednak jak wiem ma już kilka serwerów przez co brakuje mu czasu na JB , jednak my nie możemy czekać na zbawienie aż serwer sam się "naprawi" .

Jestem za Odwołaniem Opiekuna .PePe. i zbieram kolejne głosy za odwołaniem , ponieważ tylko taka jest możliwość zmian.

Przywróćmy naszego JB !

@EDIT

Szalonny , nie : ) Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka ? I nie gram przez reset amxbans tylko przez ub. Pozdrawiam .

Tak to jest , jeżeli się nie wie i piszę się po to by nabić posty. Napisałem temat o czymś innym wy poruszacie coś innego : )

Byłem odpaleńcem , przyznaje ale "byłem" i tyle w temacie.

Zapraszam do wypowiedzi na temat o którym jest mowa.

Edited by RepeK

To prawda, JB upada i tylko gdy wejde na serwer pare osob o tym pisze.

Przydalaby sie zmiana na kogos kto ma duzo czasu, poniewaz jak napisal RepeK - Pepe za malo czasu ma, przez [email protected] na innym serwerze.

, amxbans na JB zostało zresetowane.

Patrząc na twoją datę rejestracji wynosi ona 21.7.2013r. czyli wychodzi na to, że nie wiesz co się działo w tamtych czasach. .PePe. jako opiekun dawnego JB sprawował się dobrze mimo wielu skarg niesłusznych i słusznych, to on sprawił, że nasz serwer soplicowy stał tak dobrze. Jak widzisz, a może i nie wątpię czy ktoś ma takie doświadczenie w prowadzeniu takiego serwera. JB ma tylko 1 [email protected] serwera i tak napisał Lost "Nowym Opiekunem zostaje Pepe, który postara się wyciągnąć serwer z gówna. Gdy to się uda i serwer wróci do dawnej świetności, pomyślimy o awansie z któregoś z obecnych Junior Adminów. Na razie, są zbyt mało doświadczeni, aby sprostać temu wyzwaniu."

Tak RepeK ja też mam swoje dwa słowa i mnie boli, że takie gimby spamują, by pozbyć się opiekuna i wprowadzić jakiegoś nowego

Edited by Maggot

Patrząc na twoją datę rejestracji wynosi ona 21.7.2013r. czyli wychodzi na to, że nie wiesz co się działo w tamtych czasach. .PePe. jako opiekun dawnego JB sprawował się dobrze mimo wielu skarg niesłusznych i słusznych, to on sprawił, że nasz serwer soplicowy stał tak dobrze. Jak widzisz, a może i nie wątpię czy ktoś ma takie doświadczenie w prowadzeniu takiego serwera. JB ma tylko 1 [email protected] serwera i tak napisał Lost "Nowym Opiekunem zostaje Pepe, który postara się wyciągnąć serwer z gówna. Gdy to się uda i serwer wróci do dawnej świetności, pomyślimy o awansie z któregoś z obecnych Junior Adminów. Na razie, są zbyt mało doświadczeni, aby sprostać temu wyzwaniu."

Piszę o tym co się dzieje teraz , nie było mnie kiedyś jestem teraz. Jak na razie to robi z tego jeszcze większe "gówno". Mam chyba prawo do własnego zdania , tak?

Maggot zapraszam na JailBreak to sam zobaczysz co się dzieje.

To on leciał na WH? A ja z nim dziś grałem na JB ;_;

To nie wina PePeczio, że serwer stoi jak stoi, gdy był on [email protected] (przed Karelem) serwer był non stop pełny, nawet w nocy.

Nie jest tak łatwo wyciągnąć serwer z bagna, w dodatku w tak krótkim czasie... Poza tym nie wiem kto ma równie dobre doświadczenie w prowadzeniu JB poza nim, był [email protected] przez b. długi okres czasu i dobrze wie co ma robić i jak ma robić.

PePe na prezydenta.

To prawda, JB upada i tylko gdy wejde na serwer pare osob o tym pisze. Przydalaby sie zmiana na kogos kto ma duzo czasu, poniewaz jak napisal RepeK - Pepe za malo czasu ma, przez [email protected] na innym serwerze.

Myślę, że będziesz odpowiednim kandydatem.

Jednak Opiekun musi być aktywny i zaangażowany , a nie wchodzić i robić coś co jakiś czas , nie liczyć się ze słowami graczy którzy piszą że coś nie działa i w chamski sposób odpowiedzieć ...

No to chyba nie myslisz, ze za karela bylo lepiej... Nie wiecie co sie dzialo w pokoju adminow.

Powiem oficjalnie przy wszystkich:

Od prawie 2 lat mam dostęp do serwera (ftp, panel i ogólna kontrola serwera w stopniu opiekuna). Od 2 lat po raz pierwszy widzę serwer JB w tak ch*j owym stanie jakiego opisać nie mogę. Przez te 2 lata serwer NIGDY nie stał tak jak teraz, a nawet jeśli były słabsze tygodnie to były tylko to anomalie po czym serwer wracał na stałe 'dobre tory'. Serwer JB aktualnie jest w takiej d*pie, że nie wiem od czego zacząć, bo gracze, którzy tam zawsze byli po prostu wyparowali. Dodajmy do tego foszki adminów JB ich dumę

Szczerze serwer wpadł w taki stan za kadencji Karela a PePe próbuje wyciągnąć serwer z tego szajsu.Powiem ci tak jak był PePe to serwer zawsze full pełny a jak PePe przestał być [email protected] to i tak wielu ludzi w tym ja do wieczora czekało na jedną z jego zabaw.Ma charakter jaki mam i czasem ja odczuwam ,że ma na to za przeproszeniem wyjeb.... nie widać tego ,ale aż tak nie ma bo jak by miał co by tu jeszcze se siedział i się użerał z nami ? No chyba nie.A na JB nie pierwszy raz admini robią fochy

Edited by Seigo Nakano

Szczerze serwer wpadł w taki stan za kadencji Karela a PePe próbuje wyciągnąć serwer z tego szajsu.Powiem ci tak jak był PePe to serwer zawsze full pełny a jak PePe przestał być [email protected] to i tak wielu ludzi w tym ja do wieczora czekało na jedną z jego zabaw.Ma charakter jaki mam i czasem ja odczuwam ,że ma na to za przeproszeniem wyjeb.... nie widać tego ,ale aż tak nie ma bo jak by miał co by tu jeszcze se siedział i się użerał z nami.

@.PePe. po prostu nie przejmuje się opinią na swój temat "internetowych napinaczy". Robi to co do niego należy i wie jak to robić. Czasami też irytuje mnie zachowanie z jego strony, ale szczerze chciałbym mieć w pewnych sytuacjach takie podejście.

To prawda, JB upada i tylko gdy wejde na serwer pare osob o tym pisze.

Przydalaby sie zmiana na kogos kto ma duzo czasu, poniewaz jak napisal RepeK - Pepe za malo czasu ma, przez [email protected] na innym serwerze.

Napisałeś już do Formy by dał Ci [email protected] bo PePe nie ma czasu?!

Byłem odpaleńcem , przyznaje ale "byłem" i tyle w temacie.

Odpał zawsze zostanie odpałem.
Edited by Suarez

Powiem oficjalnie przy wszystkich:

Od prawie 2 lat mam dostęp do serwera (ftp, panel i ogólna kontrola serwera w stopniu opiekuna). Od 2 lat po raz pierwszy widzę serwer JB w tak ch*j owym stanie jakiego opisać nie mogę. Przez te 2 lata serwer NIGDY nie stał tak jak teraz, a nawet jeśli były słabsze tygodnie to były tylko to anomalie po czym serwer wracał na stałe 'dobre tory'. Serwer JB aktualnie jest w takiej d*pie, że nie wiem od czego zacząć, bo gracze, którzy tam zawsze byli po prostu wyparowali. Dodajmy do tego foszki adminów JB ich dumę

To może czas coś zrobić i wreszcie zacząć patrzeć oczami graczy.

Dobra, teraz poważnie mówiąc, na serwerze obecnie jest syf, gdyż niestety Karel ostatnimi czasy zaniedbał i nie oszukujmy się, ale zniszczył serwer. Na Jailu jak wiemy, średnia wieku graczy wynosi 14 lat, przez co potrzeba administracji właśnie takiej jak @.PePe., która po prostu wprowadzi tam rygor, ciężko jest objąć zniszczony serwer i oczekiwać cudów po 2-3 tygodniach pracy, jak wiemy swojego czasu nasz JB był najlepszy w Polsce, a nawet nie wiem czy na świecie i było to właśnie za czasów obecnego opiekuna. Musicie dać czas, nie od razu Rzym zbudowano, dodatkowo z tego co widzę to tam trzeba wymienić około połowę adminów, gdyż ich śmieszne 'foszki' na prawdę działają na niekorzyść serwera, łaski nikomu nie robią, ale na pewno nie będą rządzić.

Przechodząc do sedna, nie sądzę żeby ta twoja/wasza petycja przeszła, musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakieś zmiany - serwer trzeba całkowicie przebudować, wgrać jakieś nowości które się spodobają wszystkim graczom, przywrócić kilku starych wyjadaczy i aby ten wóz znowu był ciągnięty przez ogarniętą ekipe.

@.PePe. owszem jest kontrowersyjnym opiekunem, ale nie raz pokazał, że jednak warto mu zaufać i miejmy nadzieję, że teraz również podniesie serwer na nogi.

Temat zamykam, aby uniknąć spamu, pewnie Lost coś jeszcze dopowie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.