Jump to content
Nieustraszony_Guziec

Guziec podanie

Recommended Posts

Imię: Bartosz
Kontakt (GG/Steam/Skype/Inny komunikator): 20093935
Staż na Forum: 7 miesięcy, 9 dni
W jakiej dziedzinie czujesz się najmocniejszy (wywiady/reportaże/artykuły): Wywiady, felietony
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki (0/10): Profesorem Miodkiem nie jestem, ale takie 8/10 moze być ;)
Ile czasu dziennie możesz poświęcić pracy jako Redaktor, czyli wykonywanie reportaży/artykułów: Nie uważam, ze potrzebna jest do tego codzienna praca. Jeśli wpadnie pomysł lub "zlecenie" to się to robi i koniec.
Twoje trzy propozycje, pomysły, zmian działu "Redakcja":
Nie będziemy szukać na siłę trzech propozycji zmian. Niewykorzystywany jest dział wywiady, a można byłoby tam czasami coś zamieścić. Może nawet kosztem wyrzucenia wywiadu z Panoramy Soplicy. Poza tym, niektóre wywiady wyglądają jakby były komuś wklejone wszystkie pytania i ten ktoś dopiero odpowiedział. A wywiad moim zdaniem ma bayć jak rozmowa. Pytanie " Masz swoją drugą połówkę?" jest tak głupie, że szkoda to komentować w ogóle.
Posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z redaktorstwem: często bawiłem się w redaktora, lubię sobie popisać czasami, prowadziłem takie mini blogi na chwilowe potrzeby.
Linki do 20 reklam, wykonanych przez Ciebie: wydaje mi się, że redaktor nijak ma się do tego, żeby musiał reklamy wysyłać. W końcu tu chodzi o forum i chyba lepiej jest, jeśli ktoś do prowadzenia jakiejś jego częsci się pojawił. Aktualnie nie mam czasu na reklamy.

Wykonaj przykładową pracę (5 tematów do wyboru):
e)Sprawozdanie z Karaoke Party na Soplicowym TS'ie

Poranne pianie koguta, czy coroczne gody kojota wymiękają z tym, czego byliśmy świadkami w ostatni weekend grudnia. Wielu z tych, którzy przybyli na Karaoke Party z udziałem graczy naszej sieci obawiali się o swoje zdrowie. Jak się okazało, Edyta Górniak mogłaby się od nas uczyć!

Na tym fantastycznym evencie zjawiło się ponad 20 osób. W jakim celu? Wszyscy oni chcieli posłuchać śpiewu największych gwiazd Soplicy: Dzierzba z piosenką "Zostawcie Titanica", Fajtek "Tylko Biedronka nie ma ogonka", Zawka "Nie, nie boję się", czy Nieustraszony Guziec "It's ok to be gay" (wtf?!). Ich zniewalające głosy powodowały piski wśród damskiej części publiczności, realne sąsiadki słysząc to zaczęły rzucać stanikami a wszystko to dlatego, że czwórka chłopaków wyzwoliła z siebie niezapomniane brzmienie. Jak się okazało, zgromadzone jury nie było w stanie wyłonić zwycięzcy - wygrali wszyscy i razem zaśpiewali WE ARE THE CHAMPIONS!!! Byliśmy na tyle wspaniałomyślni, że uwieczniliśmy tę chwilę, abyście Wy wszyscy mogli poczuć te emocje.

Miejmy nadzieję, że kolejna edycja Karaoke Party zostanie zorganizowana już niedługo!

Jakby co, to loginy podałem losowo.
Wiem, że nie spełniam wymagań, że nie ma reklam itd. Ale tutaj nei chodzi o admina czy jakąś naprawdę ważną funckję, ale o umilenie życia użytkownikom forum. Jeśli mnie nie potrzebujecie, zrozumiem. W sumie, gazetka też potrzebna nie jest, ale chodzi o FUN. Chcę zabawić się z Wami, ale to od Was zależy czy mnie wpuścicie do Waszej piaskownicy. Sam mogę tylko powiedzieć, ze umiem się bawić Waszymi zabawkami i ich nie popsuję ;)

Edited by Nieustraszony_Guziec

Żeby nie edytować po fakcie. Jeszcze słówko do Mac Carricka:

To nie Newsweek czy inny dziennik, żeby wymagać niewiadomo czego od "estetyki" tekstu.

Tekst typowo podzielony na 3 częsci - jak w podstawówce ( wstęp, rozwinięcie, zakończenie). Może jakoś merytoryczna słaba, ale nie chciałem przesadzać i przekolorowywać.

Nie ma reklam, podanie takie na "odwal", wypowiadasz się w swoim podaniu.

Nie.

Brak reklam, tekst słaby, wypowiadasz sie w swoim podaniu.

Jestem na tak.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Linki do 20 reklam, wykonanych przez Ciebie: wydaje mi się, że redaktor nijak ma się do tego, żeby musiał reklamy wysyłać. W końcu tu chodzi o forum i chyba lepiej jest, jeśli ktoś do prowadzenia jakiejś jego częsci się pojawił. Aktualnie nie mam czasu na reklamy.

Nie masz czasu żeby zrobić reklamy ale żeby mieć rangę redaktora czy nim być będziesz miał czas? na nie.

Edited by Gumis.

To podanie to chyba dla jaj,mało śmieszny żart ja na Nie brak wymagań.

Podanie jest jak rozmowa kwalifikacyjna i nie zamkniecie mi ust.

GumiS, nie mam czasu na tak fascynujace zajęcie jak wysyłanie reklam. Poza tym, na cóż mi te reklamy, jak i tak odrzucacie podanie.

Infusek, też Cię nie znam, ale to nie powód żaden. Jak idziesz na rozmowe kwalifikacyjną, to też CI powiedzą..."oj, nie znam Pana, przykro mi, zadzwonimy!"? A nie, sorry masz 15 lat. Jeszcze się życia nauczysz.

Striker, 5h na forum, bo czytam to co mnie interesuje. Jeśli miałbym pisać o czymś, to tym zainteresowałbym się, poczytał, popytała i dużo czasu by mi to nie zajęło. Słaby argument.

Reszta odnosi się do "niespełniania wymagań" o czym pisałem w podaniu, więc wybaczcie, ale nie wymienię Waszego nicku ;)

Brak reklam, tekst fajny, wypowiadasz sie w swoim podaniu.

Jestem na tak.

Ja jestem na Tak Trzeba dać szanse jak sie nie sprawdzi to poprostu zwolnic ze swojej rangi ;)

ja jestem na tak, koleś wie czego chce i widać że jest osoba asertywną, stawia na swoim, wg. mnie on się lepiej nadaje niż reszta tych redaktorów. Infusek kiedy ostatnio przeprowadziłeś jakiś wywiad ?

Edited by sikor

podanie na odwal się

nie masz wymagań

brak reklam

na nie

Tekst nie jest jakoś przekonujący, spróbuj innym razem.

Przynajmniej 150 postów na forum (dopuszczalny wyjątek, jeśli podanie jest bardzo dobre)

10 postów

Nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...