Jump to content
Relon

Wasze Typy

Recommended Posts

Taki temat nie ma sensu ;).

Mecze się pomieszają i nie dojdziesz co kiedy jest, już lepiej robić tematy na tydzień z datami w tytule tematu ;)

A więc na sobotę szykuje jakieś dwa kupony mam kilka meczy :

(kursy są podane z http://cw.totolotek.pl/totomix/oferta/ )

Sobota : (14/12/2013)

Man.City(1.70) -(3.40)- Arsenal.L(4.25) - 2/x stawiał bym wygraną Arsenalu jak by nie było 1 miejsce City też nie ułomki a ostatni ich mecz to 3:1 dla Arsenalu

Newcastle(2.40) -(3.15)- Southampton(2.85) 1 ciekawy mecz ostatni ich pojedynek to wygrana Newcastle i przewaga własnego boiska

Hoffenheim(4.25) - BVB(1.70) - 2 pomimo dość wątpliwej formy BVB

Hannover(1.90) - Nurnberg(3.65) - 1 kurs dobry a zespół z przed ostatniego miejsca w tabeli z samymi przegranymi i to jeszcze wyjazd

Main(2.65) - Borussia Mgladbach(2.50) - 2 i też bardzo dobry kurs nie wiem dlaczego z ostatnich 5 meczy 4 wygrane Borussi i jeszcze ma passę zwycięstw coś 6 meczy pod rząd a Mainz w kratkę

Guingamp(4.60) - Monako(1.70) - 2 ostatni ich mecz to remis ale Monako ma serię 4 zwycięstw pod rząd więc powinno być ok

Malaga(2.10) - Getafe(3.40) - 2? Oba zespoły grają w kratkę a ostatnio wygrała Malaga 2:1 a jeszcze wcześniej Getafe 1:0 nie wiem na co tym razem dać

Cercle Brugge(2.10) - Mons(3.10) - 1 9 zespół w tabeli z ostatnim więc kurs dobry a mecz wydaje się łatwy

Elazgispor(2.85) - Antalyaspor(2.25) - 2 Ostatni zespół prawie z samymi przegranymi i 7 pkt gra z zespołem z 11 miejsca który pokonał ostatnio na wyjeździe Sivasspor 3:0

Hokej niestety tylko w Francji więc nie podejmuję się stawiania tego :/

Niedziela : (15/12/2013)

Norwich(2.70) -(3.10)- Swansea(2.40) - 2/x wydaje mi się mocniejszym zespołem ale mecz będzie wyrównany ostanie ich spotkania to remis i 3 wygrane Norwich oba zespoły grają w kratkę

Tottenham(2.40) -(3.15)- Liverpool(2.65) 2/x super meczyk się szykuje dwa mocne zespoły koguty tracą tylko 3 pkt do Liverpoolu

Ol.Lyon(2.00) - Ol.Marsylia(3.50) ? oba zespoły nie grają w tym sezonie rewelacyjnie a dwa ostatnie mecze to remis i wygrana Lyonu 4:1

Moja znienawidzona liga Seria A ...

FC Genoa(2.15) - Atlanta(3.35) 1/x ostatnie ich mecze do remisy i wygrana FC a w lidze raz wygrana raz przegrana

Napoli(1.95) - Inter M.(3.75) 1 drużyna z 3 i 4 miejsca ciekawie ale Napoli dobre mecze w LM a Interu brak i na ostatnich 5 meczy z Interem 4 wygrane Napoli

Real Sociedad(1.75) - Betis(4.70) 1 Real który znajduje się w czołówce gra z ostatnim zespołem i to u siebie i nie taki mały kurs

Sevilla(2.15) - Athletic Bilbao(3.30) 2 Bilbao ostatni mecz wygrany z Barceloną 1:0 wiem jakie były składy ale zmotywowało na pewno ich to zwycięstwo i 4 miejsce w tabeli ale Sevilla też nie taki słaby zespół ostatnie 3 rozegrane mecze wygrane

Standart.L(1.70) - Genk(4.20) 1 lider Jupiler League z 5 zespołem wydaje mi się że łatwy mecz

Gent(3.20) - Anderlecht(2.05) 2? nie wiem w jakiej formie jest Anderlecht w tabli 3 miejscie 4 pkt straty do lidera a Gent 10 pkt do Anderlechtu ale za to mają passę wygrany 4 pod rząd

Oczywiście nie postawię wszystkich po 12 na kupon tylko max 7 i prosił bym aby np. wytypować te 7 meczy które uważacie za pewniaki i mają dobre kursy starałem się aby wszystkie były dobre :) ja w głowie już mam mniej więcej ustawione co będę puszczał i pochwalę się później ale sobota jeden kupon niedziela drugi :) Jak macie jakieś inne pewniaki to też podajcie i dlaczego tak uważacie :P

Axel jak każdy będzie podawał swoje typy z datami to będzie OK bo z tygodniowym wyprzedzeniem nikt nie da :D

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Ja proponowalem Relonowi cos tak takiego, zeby ktos kto typuje u bukmachera zalozyl swoj temat i tam dodawal linki do kuponow, przemyslenia na temat meczy itp. itd. Wygladaloby to jak galerie grafikow. I tak wiele tych tematow by nie bylo. Mysle ze nie wiecej jak 20-30. Kazdy mialby swoj temcik i bylby porzadek. A propozycja Axela nie jest zla. Tylko ktos musialby sie tym zajmowac co tydzien.

no można zrobić tak że np. 3 osoby będą odpowiedzialne za zrobienie nowego tematu co 4 dni i tam pisanie najciekawszych i najbardziej opłacalnych meczy w ciągu tych 4 dni i tam umieści mecze z piłki nożnej, hokeja czy koszykówki lub innego sportu który ktoś zasugeruje no i będzie tam umieszczone parę informacji o drużynach ze sobą grających, zestawienie kursów i w tym temacie każdy się pochwali jaki kupon postawił i jak wszystkie mecze zostaną rozegrane informacje tylko kto wygrał nawet po przez edycję pierwszego posta i postawieniu wyniku obok niego z meczu na mecz a później zamykanie starego i tworzenie nowego tematu :) przydało by się aby to byli moderatorzy bo w jednym poście były by wszystkie mecze i było by ich 3 i każdy co innego by przygotował bo jednemu tak ogarnąć każdy sport też nie będzie łatwo. Propozycja jest na 4 dni bo jak by co tydzień miało by się robić to nie wiem czy wszystkie mecze były by wypisane na stronach bukmacherskich razem z kursami a w sumie o to chodzi tutaj :) taka mała propozycja.

Man.City(1.70) -(3.40)- Arsenal.L(4.25) - 2/x stawiał bym wygraną Arsenalu jak by nie było 1 miejsce City też nie ułomki a ostatni ich mecz to 3:1 dla Arsenalu

City podbudowane wygraną z Bayernem, Arsenal podłamany po meczu w Neapolu, City świetnie w tym roku gra w lidze u siebie - ja myślę, że padnie remis.

no niby tak ale też zmęczeni tym meczem a Arsenal będzie chciał wygrać za wszelką cenę aby utrzymać przewagę na resztą PL jest trudną ligą ale tak patrząc to faktycznie City ma wszystko wygrane u siebie ciężko chyba dam remis z wygraną dla City ale kurs kuszący na Arsenal jeszcze jutro sprawdzę składy i co szykuje City a co Arsenal :)

Anonymous fajnie to zrobil , z datami wszystko , narazie zostanie tak jak jest potem zobaczymy

Tu też od biedy da się zrobić tak. Teraz po prostu w sobotę czy niedziele zrobić na kolejne 2/3 dni rozpiskę najciekawszych spotkań i nie będzie chaosu no tylko że ja piłkę nożną wstawiłem bo nie było hokeja na którym i tak się nie znam, lukas pisał że ogarnia KHL więc z NHL też nie będzie miał raczej problemu a reszta dość słaba plus nie znam się na pozostałych ligach i grach jak siatkówka, koszykówka pomijając NBA bo tym się akurat najbardziej interesuje i innymi sportami :D

Arsenal.L(4.25)

To mnie kusi z X :D

Southampton(2.85)

To też, Southampton to nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie więc to 1-3 dla Newcastle niewiele oznacza.

Elazgispor(2.85)

A tu już się przekonałem nie raz, że jak grają ze soba dwa odległe zespoły w tabeli to atut własnego boiska przemawia za gospodarzem.

Fajny kupon można zrobić na sobote:

4re2.png

Dyscyplina: Piłka Nożna -Primiera Division

Spotkanie: Levante - Elche

Typ: 2

Kurs: 3,10

Analiza: W Levante istny szpital, od dwoch meczy nie moga strzelic gola. Natomiast Elche podbudowane zwyciestwem nad Valencia moze to spotkanie wygrac. Sadze ze nie padnie tu duzo bramek, wiec mozna sie pokusic o under2,5 (kurs 1,52) badz handicap na remis +1 Levante (kurs 4,50)

Dyscyplina: Piłka Nożna -Primiera Division Spotkanie: Levante - Elche Typ: 2 Kurs: 3,10 Analiza: W Levante istny szpital, od dwoch meczy nie moga strzelic gola. Natomiast Elche podbudowane zwyciestwem nad Valencia moze to spotkanie wygrac. Sadze ze nie padnie tu duzo bramek, wiec mozna sie pokusic o under2,5 (kurs 1,52) badz handicap na remis +1 Levante (kurs 4,50)

Levante UD - Elche CF 2:1 (1:1)
0:1 Sapunaru 26'
1:1 Barral 42'
2:! Barral 79'

dobrze, że Cię nie posłuchałem ;D

szlak by trafił z tą piłką nożną jutro coś przygotuje na poniedziałek a jak będzie to i wtorek grrr... Bundesliga kopana jego mać :/ jeszcze Real się popisał 2:2 co jest poniżej krytyki.

małe co nie co na Wtorek i Środę (17.12.2013 / 18.12.2013 )

Wybrałem kilka meczy które osobiście jutro postawię ale jest jeszcze parę które można było by jeszcze nad nimi pomyśleć a więc :

ANGLIA PUCHAR LIGI :

(5.70)Sunderland - Chelsea(1.50) - 2 nie wyobrażam sobie aby Sunderland był w stanie wywalczyć zwycięstwo

(6.70)Leicester - Man.City(1.35) - 2 inaczej być nie może :)

(4.05)Stoke - Man.Utd(1.80) - 2 Man zaczyna już wygrywać więc tu też już nie powinno być niespodzianki

(1.45)Tottenham - West Ham(6.70) - 1 pomimo ostatniej przegranej 5:0 kogutów to myślę że wygrają z tak słabą drużyną

FRANCJA PUCHAR LIGI :

(1.55)Nantes - Axurre (5.70) - 1 1 ligowy zespół z czołówki tabeli z 2 ligowcem

(1.60)Lyon - Stade Reims (5.10) - 1 w ciemno

(1.70)Nice -(3.25) Sochaux(4.85) - 1/x oba zespoły nie pokazują dobrej formy 15 zespół z 20 się spotkają

(1.35)PSG - Saint Etienne (8.20) - 1 jak wyjdzie mocny skład PSG to nie ma co pisać

(2.00)Evian - Bastia (3.55) - ? dolna część Ligue 1

(1.70)Ol.Marsylia - Toulouse(4.70) - 1 atut własnego boiska wydaje się pomóc Maryslii

(1.80)Troyes - Tours(4.05) - ? - nic o tym nie wiem :)

(2.30)Rennes - Bordeaux(2.95) - 2 aktualnie Bordo 4 miejsce w tabeli Rennes 14 a ostatnie ich spotkanie między sobą to wygrane Brodo

HISZPANIA PUCHAR LIGI : I HOLANDIA PUCHAR LIGI : OPISZĘ PÓŹNIEJ CHYBA ŻE KTOŚ TO ZROBI SZYBCIEJ OD MNIE + ŚRODĘ I CZWARTEK ZROBIĘ WIECZOREM A UKAŻE SIĘ MOŻE DZIŚ JESZCZE ALBO JUTRO PO POŁUDNIU. JAK KTOŚ MA KTOŚ COŚ INNEGO CIEKAWEGO NA TE DNI PROSZĘ O PODANIE I NA CO WARTO STAWIAĆ. NIE MUSI BYĆ PIŁKA NOŻNA !

Edited by anonymous

Ma ktos moze jakies propozycje kuponu na weekend? Niekoniecznie pilka nozna. Tak zeby kurs byl okolo 10-12. Ja tak patrzylem na te mecze i nic ciekawego nie udalo mi sie wykminic. Moze wam sie uda.

Puchar Anglii:

(1.10)Liverpool-Oldham(20.00) - Bez komentarza.

(6.60)Derby-Chelsea(1.40) - 2 Chelsea w pełnym składzie - "miazga"

(1.40)Man Utd - Swansea(6.60) - 1 Man Utd - można powiedzieć, że słabo się spisują w Lidze. Ale w końcu to jest puchar Anglii i sądzę, że Man Utd zawalczy o owy puchar

Puchar Francji:

(9.40)Brest - PSG(1.30) - 2 PSG po zeszłorocznej porażce z Evian(kompromitacja) w pełnym składzie nie odpuści tym razem tak łatwo.Warto dodać, że Evian w lidze wygrało z PSG 2:0 - czyżby mają sposób na PSG?. Nadal to jest PSG i pewniak w owym spotkaniu.

(15.00)Amiens AC - Lille(1.15) - 2 Lille zremisowało ostatnio z PSG 2:2. Lille ma najlepsza defensywę w Ligue 1. Amiens AC gra obecnie w Championnat National. Zdecydowanymmmmm faworytem jest Lille.Amiens AC nigdy nie awansował do Ligue 1.

(12.50)Raon Etape - Bordeaux(1.19) - 2 Zdecydowany faworyt tego meczu - Bordeaux - jeżeli nawet wystawią 2 skład to i tak z pewnością wygrają z nieznanym nam klubem.

(9.20)Cannes - Saint Etienne(1.26) - 2 Cannes obecnie gra w Championnat National.Zdecydowany faworytem oczywiście St Etienne. Właśnie tutaj swoją karierę piłkarską zaczynał Zinedine Zidan.

(11.00)Vannes Oc - Monako(1.24) - 2 Klub, który ustępuje w lidze tylko PSG.Wydane miliony, klub, który (może) stać się potęgą w Ligue 1. Zdecydowany faworyt do zdobycia Pucharu.

Premiera Division:

(6.30)Malaga - Atl. Madryt(1.57) - 2 Obecnie drugi najlepszy klub w Hiszpanii. Grają znakomicie, Diego Simeone będzie walczył w lidze jak i w Lidze Mistrzów. Zdecydowany faworytem jest oczywiście klub z Madrytu. Malaga gra w chwili obecnej słabo. Pawłowski rzadko wchodzi na murawę.Klub z Madrytu pod wodzą Diego Simeone może stać się (przy takiej grze) klubem, który będzie się liczył w Europie.

(16.00)Elche - Barcelona(1.10) - 2 Barcelona to wielki klub - obecnie lider w swoim kraju. Wygrają ten mecz nawet gdy będą grały rezerwy :).

(1.12)Real Madryt - Celta(16.00) - 1 Real w tym sezonie w lidze gra gorzej niż inny klub z Madrytu - Atl. Madryt.Ale wciąż jest to gigant na świecie - przemawiają za tym pieniądze i transfery. Bale, Cr7, Modrić - przy tych gwiazdach nie da się przegrać przy tak słabym rywalu.

Później dodam puchar Portugalii, ligę grecką i ligę szkocką.Być może tez coś z NBA

Ps// 1 mecz już jutro, więc możecie obstawiać :)

// Kursy z totolotek.pl

Edited by Secret Service

Moje typy na jutro:

PIŁKA NOŻNA:

Gillingham - Wolverhampton = 2

TENIS:

Wawrinka S. - Bedene A. = 1

Roger Vasselin E. - Sela D. = 1

Stepanek R. - Isner J. = 2

Kvitova P. - Stephens S. = 1

Puchar Anglii:

(1.10)Liverpool-Oldham(20.00) - Bez komentarza.

(6.60)Derby-Chelsea(1.40) - 2 Chelsea w pełnym składzie - "miazga"

(1.40)Man Utd - Swansea(6.60) - 1 Man Utd - można powiedzieć, że słabo się spisują w Lidze. Ale w końcu to jest puchar Anglii i sądzę, że Man Utd zawalczy o owy puchar

Puchar Francji:

(9.40)Brest - PSG(1.30) - 2 PSG po zeszłorocznej porażce z Evian(kompromitacja) w pełnym składzie nie odpuści tym razem tak łatwo.Warto dodać, że Evian w lidze wygrało z PSG 2:0 - czyżby mają sposób na PSG?. Nadal to jest PSG i pewniak w owym spotkaniu.

(15.00)Amiens AC - Lille(1.15) - 2 Lille zremisowało ostatnio z PSG 2:2. Lille ma najlepsza defensywę w Ligue 1. Amiens AC gra obecnie w Championnat National. Zdecydowanymmmmm faworytem jest Lille.Amiens AC nigdy nie awansował do Ligue 1.

(12.50)Raon Etape - Bordeaux(1.19) - 2 Zdecydowany faworyt tego meczu - Bordeaux - jeżeli nawet wystawią 2 skład to i tak z pewnością wygrają z nieznanym nam klubem.

(9.20)Cannes - Saint Etienne(1.26) - 2 Cannes obecnie gra w Championnat National.Zdecydowany faworytem oczywiście St Etienne. Właśnie tutaj swoją karierę piłkarską zaczynał Zinedine Zidan.

(11.00)Vannes Oc - Monako(1.24) - 2 Klub, który ustępuje w lidze tylko PSG.Wydane miliony, klub, który (może) stać się potęgą w Ligue 1. Zdecydowany faworyt do zdobycia Pucharu.

Premiera Division:

(6.30)Malaga - Atl. Madryt(1.57) - 2 Obecnie drugi najlepszy klub w Hiszpanii. Grają znakomicie, Diego Simeone będzie walczył w lidze jak i w Lidze Mistrzów. Zdecydowany faworytem jest oczywiście klub z Madrytu. Malaga gra w chwili obecnej słabo. Pawłowski rzadko wchodzi na murawę.Klub z Madrytu pod wodzą Diego Simeone może stać się (przy takiej grze) klubem, który będzie się liczył w Europie.

(16.00)Elche - Barcelona(1.10) - 2 Barcelona to wielki klub - obecnie lider w swoim kraju. Wygrają ten mecz nawet gdy będą grały rezerwy :).

(1.12)Real Madryt - Celta(16.00) - 1 Real w tym sezonie w lidze gra gorzej niż inny klub z Madrytu - Atl. Madryt.Ale wciąż jest to gigant na świecie - przemawiają za tym pieniądze i transfery. Bale, Cr7, Modrić - przy tych gwiazdach nie da się przegrać przy tak słabym rywalu.

Później dodam puchar Portugalii, ligę grecką i ligę szkocką.Być może tez coś z NBA

Ps// 1 mecz już jutro, więc możecie obstawiać :)

// Kursy z totolotek.pl

Jeśli możesz zapodaj dokładne daty tych wydarzeń ponieważ nie chce mi się za bardzo szukać.

Moje typy na dziś:
> Lyon - Troyes - typ Lyon (kurs 1,45) [Puchar Francji]
Lyon jest w dobrej formie, ostatnio ogrywa drużyny natomiast Troyes trochę wtapiał meczy, ostatnio udało mu się wygrać jednakże są to el. o Puchar więc stawiam na Lyon
> Roma - Napoli - typ Roma (kurs 2) [Puchar Włoch]
Nie jestem co do tego wyboru pewny jednak po statystykach Roma ostatnio wtapiała więc jest szansa na wygraną Romy choć drużyny są można powiedzieć równe pod względem gry, poza tym Roma jest gospodarzem co też coś znaczy, można się pokusić także Typ: poniżej 2,5 bramek, kurs 1.96
> Porto - GD Estoril Praia - typ Porto (kurs 1,42)
> Real Madryt - Atl. Madryt - 2x (kurs 1.9) - Stawiam na Atl. lub Remis ponieważ jak dla mnie lepsza drużyna, choć może trochę kiepski styl, bardziej na remis bym stawiał.. sam nie wiem.. Niby Real Madryt gra u siebie ale..
> Barcelona - Sociedad - typ: Barca over 7,5 rożnego (kurs: 1.9)

Okej, więc skończyły się mecze z mojego kuponu za 30zł, do wyjęcia 600zł. Nie weszły mi 2 mecze, AS ROMA vs NAPOLI - obstawiłem typ under 2.5, a także BARCELONA vs REAL - obstawiłem typ over 2.5.

Reszta czyli REAL vs ATLETICO - typ over 2.5
Porto - GD Estoril Praia - typ 1
Lyon - Lens - typ 1
Preston - Nottingham - typ 2 => PIĘKNIE WESZŁA!

Zrozumiałem po wyższych wydarzeniach jedno. Nie warto bawić się z Barceloną i nie uważać ją za pewniaka ze względu zmiany trenera i nie obstawiać na Real gdy nie ma w składzie podstawowego zawodnika który ciągnie tą drużynę do przodu czyli CR7.

To tyle w dzisiejszym temacie, dziękuje za uwagę i pozdrawiam!

NAPISANE 7 LUTEGO 2014 15:00

Ja dziś obstawiłem dwa kupony, jeden za 100zł, drugi za 50zł.

1 kupon za 100zł:

Monfils G. - Istomin D : 1
Janowicz J. - Roger Vasselin E : 1

Fognini F. - Chardy J. : 1
Espanyol - Granada : 1

Do wyjęcia 450zł

-----------------------

2 kupon za 50zł:

Espanyol - Granada - 1x

Chelsea - Newcastle - 1

Norwich - M.City hc 1:0 - 2

Salzburg - Grodig - 1

Almeria - Atl.Madryt - 2

Real - Villareal - 1

Nurnberg - Bayern - 2

Inter - Sassuolo - 1

Valencia - Betis - 1

Fiorentina - Atalanta - 1

Napoli - AC Milan (Napoli powyżej 1.5 bramki)

Do wyjęcia 1180zł

do przodu wszyztko
400zl do przodu
nr mojego kuponu w sts
310 381 499 029 248 244
400zł do przodu!

Edited by Zajec

Trzeba było na innej stronie obstawiać, ja już na stsie nie obstawiam bo zbyt duży podatek brali i traciłem przez to hajs. Teraz na bettsonie obstawiam.

Właśnie dziś postawiłem 200zł na mecze:

Chelsea-Newcastle - 1
Norwich-M.City 2
Almeria-Atl.Madryt - 2

Real-Villareal - 1
Nurnberg-Bayern - 2
Valencia-Betis - 1

Do wyjęcia 800zł.

trochę banalne :<

Chelsea +1.5 goli

ManU wątpliwa sprawa :<

BVB raczej wygra

Real, tu zaryzykowałbym strzelenia gola przez shalke :D

Ja wiem czy banalne, kursy niezle bo na Chelsea 1,40 xD

Mam wątpliwości co do Manchesteru i Chelsea, BVB tez juz nieraz mi kupon walilo jako jedyne :).

Postawilem juz za 2 dyszki :P

Mam wątpliwości co do Manchesteru i Chelsea, BVB tez juz nieraz mi kupon walilo jako jedyne :)

To i teraz nie chcieli nic zmieniać i jako jedyni ci nie weszli ;)