Jump to content
Tableta

Motywacja.

Recommended Posts

Jak wiadomo motywacja jest bardzo ważną sprawa w kulturystyce, jak Wy motywujecie się do treningów? Ja np. oglądam filmiki motywacyjne i myślę o tym jak się będę czuł po treningu.

Mi przypadły te filmiki motywacyjne najbardziej:

Ten pierwszy jest dobry :) Najbardziej mnie zmotywował.

Największą motywacją dla mnie są efekty siłowe oraz wizualne lecz te drugie w mniejszym stopniu

Oglądasz siebie przed treningiem? Haha :D

Tez lubie sobie ustac przed lustrem i pakowac xD Wtedy czuje to zajebistosc. Ale jeszcze slaby jestem xD

Ten pierwszy jest dobry :) Najbardziej mnie zmotywował.

Zgodzę się z kolegą ;)

A co do lustra to też tak mam ;D

Trochę źle zrozumiałem :P Chodziło mi o to że efekty motywują mnie do tego aby chodzić na siłownię :D Ale z lustrem też tak mam więc no :D

Najlepszą motywacją, jeśli ktoś ćwiczy na publicznej siłowni to według mnie jest patrzenie na "większych" od siebie i dążenie do podobnej sylwetki.

W piwnicy - plakaty, dobra muza (według mnie najlepiej dobry rap). I oczywiście najlepszą z najlepszych motywacji jest własna polepszająca się sylwetka i to daje największą satysfakcje i motywacje do dążenia bycia "większym" ^^

Patrzysz wstecz i już wiesz, że nie chcesz wrócić do tamtej sylwetki

Otwieram i podpinam na prosbe Fragmastera.

Ja to oglądam sobie kobiety przy napakowanych mężczyznach i sobie wyobrażam, ze też taki będę i te kobietki będą koło mnie.

Najlepsza motywacja jest zdecydowanie muzyka ;d sluchasz muzyki z Empetrujki (mp3) i pakujesz :)

Murzyn z filmiku przy "pompowaniu" bicka, giba się jak poje**...chany. Tak się bicepsa nie trenuje :)

ten pierwszy motywuję bardzo dobrze chyba się wezmę trochę za siebie na razie pije białko słyszałem ze pomaga i jakieś tam ćwiczenia :D

Nie będę zakładał nowego tematu, to zgłoszę się tu..

Jakie macie plany treningowe? Chodzi mi o split pięciodniowy, nie chce tutaj ćwiczeń jakie robić tylko jak połączyć partie.

Proszę o pomoc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...