Skocz do zawartości
Oks

Zauważone błędy/usterki na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Wystąpiło kilka bugów na forum po tym jak się posypała strona, mianowicie :

- Przy niektórych działach nie widać awatarów, a zamiast nazwy tematu, jest jakiś kod HTML.

- Jak chcę nacisnąć na profil w menu, nie widać avataru.

Ogólnie stronka się troche posypała ale myślę że to ogarniecie, bo to chyba po tym wczorajszym incydencie.

Stronka jest w porządku. Żeby się posypała to musiałby paść na amen główny serwer oraz musiałoby wykasować wszystkie backup'y i kopie, czego oczywiście nie oczekujemy że kiedykolwiek nastąpi, bo to jest praktycznie niemożliwe. I naprawdę nie liczyłbym na to, na miejscu pewnych osób. =)

- Avatarów nie widać dlatego że poprostu ich niema, a dokładniej wszystkich avatarów które były ustawiane przez ostatni miesiąc.

- kod HTML jest (był) jedynie przy Prośbach o UB, gdzie ostatnio było wprowadzonych parę nowości, które niestety trzeba będzie wprowadzać ponownie. (Chociaż z tego co widzę Oks już się z tym uporał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że nie ma na forum po prawej stronie kolumny "Aktualizacja statusów".

Zauważyłem, że nie ma na forum po prawej stronie kolumny "Aktualizacja statusów".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi nie działa shoutbox i te okienka po prawej stronie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shoutbox nie działa , bo go nie ma wraz z kalendarzem . Nie ma też okien bocznych na forum , czyli administracja online , ranga premium , statusy , najnowsze tematy itp. Na samym dole nie ma kto z użytkowników jest online oraz rang na forum . Jak wchodzę w jakiś temat to zawsze na dole było kto przegląda ten temat i też tego nie ma. Serwery są dobrze , ale dalej jak przejdziemy aż do samego dołu , forum jest porozjeżdżane na boki. Mój avatar wcześniej był ok , a teraz jest dłuższy a nie jak wcześniej szerszy, po za tym on mi się rozmazuje. Chyba to wszystko z tych zauważonych przeze mnie dziwnych rzeczach na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale wersja mobilna (telefonowa) się posypała całkowicie, Jeżeli możecie naprawcie to bo nie da się przeglądać forum przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nabija mi odwiedzin w profilu.

//Juz dziala

Edytowane przez Ty go zjesz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VIP może dawać 4 plusy (jest tak napisane w informacjach o VIPIE), w przywilejach grafika można zauważyć, że jest napisane, że ma on większą reputację. Moja uwaga jest taka, że mogę dać 4 plusy na dzień, czyli w tym wypadku ten przywilej jest najprawdopodobniej nie aktywowany (chodzi o przywilej grafika). Proszę o naprawienie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często pojawiają sie takie błędy.

2qiz0ba.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chodzi o przeciążenie serwera.

Po chwili powinno znikać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem błąd,może i mały błąd ale razi w oczy,otóż po wpisaniu frazy Cs Soplica wyświetliło mi w Google odnośnik do forum oraz kilka subfor,
przy nazwie np:

Serwer cs-SopliCa [PB] Opiekuni: Lena, piotr860903

Powinno być Opiekunowie.

Może to nie wielki błąd ale żąda się pisania poprawnie na forum więc i nazwy nie powinny zawierać błędów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem błąd,może i mały błąd ale razi w oczy,otóż po wpisaniu frazy Cs Soplica wyświetliło mi w Google odnośnik do forum oraz kilka subfor,

przy nazwie np:

Serwer cs-SopliCa [PB] Opiekuni: Lena, piotr860903

Powinno być Opiekunowie.

Może to nie wielki błąd ale żąda się pisania poprawnie na forum więc i nazwy nie powinny zawierać błędów.

Pozdrawiam.

Forma "opiekuni" jest dopuszczalna w języku polskim.

Radzę dokładnie sprawdzić, a potem zwracać uwagę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Forma "opiekuni" jest dopuszczalna w języku polskim. Radzę dokładnie sprawdzić, a potem zwracać uwagę ;-)

Nie znalazłem takiej odmiany tego słowa dlatego napisałem.

Najpierw sprawdziłem by się upewnić

http://sjp.pl/opiekuni
http://pl.wiktionary.org/wiki/opiekun

Jeżeli jest tak odmieniane to słowo to przepraszam,ale nie mogę nigdzie znaleźć.

Ps: Nie chciałem nikogo urazić,wydaje mi się po prostu że po to jest ten temat,aby informować jeżeli coś się zauważy.

Edytowane przez UZI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóz od pewnego czasu mój licznik postów niepokojąco zatrzymał sie na liczbie 36,mimo że kilkadziesiąt razy udzieliłem sie na forum.Czy tylko ja mam taki problem?

Ps-dziwne, po napisaniu tego posta mam już ich 37.

Edytowane przez NeXeS123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóz od pewnego czasu mój licznik postów niepokojąco zatrzymał sie na liczbie 36,mimo że kilkadziesiąt razy udzieliłem sie na forum.Czy tylko ja mam taki problem?

Ps-dziwne, po napisaniu tego posta mam już ich 37.

W działach: Przywitaj się, Hydepark, Prośba o admina / slota posty i chyba kilku innych posty sie nie naliczają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zauważyłem, że nie zawsze nalicza. Jak napisałem tutek nie naliczyło. Jak napisałem kolejny to naliczyło. Jak napisałem post w tym 1 tucie to też naliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy chce wejsc w niektore tematy w tym dziale i nie tylko to pojawia sie komunikat:

Niebezpieczeństwo: złośliwe oprogramowanie.

qzV.png

Najlepiej dodac do regulaminyu by ludzie nie wrzucali obrazkow na ten hosting imageflock.com

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koe masz tam opcje "Zaawansowane" i będziesz miał tam: "Wejdź na własne ryzyko: czy jakoś tak. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zamiaru wchodzic na wlasne ryzyko na zakazony hosting ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej dodac do regulaminyu by ludzie nie wrzucali obrazkow na ten hosting imageflock.com

Już widzę tą kontrolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mi się nie wyświetlają obrazki. Tylko ja tak mam? Na innych forach działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Najnowszych Wydarzeniach jest napisane Gazetka Soplicowa po kliknięciu ,aby przeszło do tematu jest błąd ,że nie mam uprawnień ,aby przeglądać to forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ umieściłem gazetkę w pogaduchach i niestety pogaduchy zostały usunięte...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

błąd :>

07411763726730286368.jpg

To Lost się bawił :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.