Skocz do zawartości
Oks

Zauważone błędy/usterki na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu ogromnego spamu w poprzednim temacie, stworzyłem nowy.

Proszę pisać tutaj na temat zauważonych usterek/błędów związanych TYLKO z forum.

Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane, a autor nagradzany ostrzeżeniem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze gdy klikam swój profil i reputacje to nie moge napisać strony w której ileś tam dostałem plusów/minusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że ranga Admin GXM nadal jest skoro nie ma tego serwera to adminów raczej też nie więc można ją usunąć ma ją np > BrzosieK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że ranga Admin GXM nadal jest skoro nie ma tego serwera to adminów raczej też nie więc można ją usunąć ma ją np > BrzosieK

Rangi GXM admin już nie ma od dawna, został tylko obrazek grupy, który już wyrzuciłem.

Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę napisać posta w dziale serwer OSS2, przenosi mnie na stronę główną forum. W innych działach nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę napisać posta w dziale serwer OSS2, przenosi mnie na stronę główną forum. W innych działach nie ma problemu.

W którym dziale dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na przykład w pokoju adminów albo propozycjach. W innych subforah nie próbowałem, nie chcę robić spamu. W reszcie działów działa poprawnie :/

Już wiem dlaczego nie mogłem pisać -.- Za dużo tagów

, czyli to nie problemy z działem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, nie wiem czy to tu ale to w sprawie forum :P

Czy np. jak teraz patrze na _Sid_ to pod jego postami gg steamem i skad jest - Czy można by było dodac ile on ma reputacji? Chodzi mi o to zeby bylo ile kto ma reputacji pod postami i gg i steam itp ? Oks dodałbys?:D Bo tak to w profil trzeba wchodzic a tak byłoby widac ile kto ma pkt reputacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, w ten sposób mozna dodawać wiele informacji, a przecież wystarczy najechać na nazwę użytkownika i otwiera się okienko gdzie widać ilośc punktów reputacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wedlug mnie jest lepiej gdy jest informacja pod postami ile kto ma punktów reputacji... Nie trzeba wchodzic w profil ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co Ci widoczna reputacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wedlug mnie jest lepiej gdy jest informacja pod postami ile kto ma punktów reputacji... Nie trzeba wchodzic w profil ;-)

I tak wcale nie trzeba wchodzić w profil...

e745004b58684bd9b03aea7.png

Podobno będzie to zrobione, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba się rozjechała tabela serwerów, u mnie przynajmniej zamiast statusu pokazuje miniaturkę inferno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba się rozjechała tabela serwerów, u mnie przynajmniej zamiast statusu pokazuje miniaturkę inferno

U mnie jest dobrze.

2wdnkib.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Mozilli ja mam tak :

06257580091841419720.png

Ale spróbuję usunąć Ciasteczka i może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu Wasze przeglądarki nie potrafią wyświetlić tego okienka które pojawiałoby się po najechaniu na nazwę.

Polecam "Chromola" albo Operę - 0 problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest okej, ale mam małe "Ale" w stopce forum widnieje napis "Copyright © 2010-2012 cs-SopliCa.com" to można by zamienić to na "Copyright © 2010-2013 cs-SopliCa.com"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się chyba stało z forum gdy się je odpali w wersji mobilnej, nie pokazuje mi tych ikonek po lewej stronie każdego działu a co za tym idzie nie wiem którym poddziale są jakieś nowe posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się chyba stało z forum gdy się je odpali w wersji mobilnej, nie pokazuje mi tych ikonek po lewej stronie każdego działu a co za tym idzie nie wiem którym poddziale są jakieś nowe posty

Przecież zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie :).

Na telefonie, korzystając z forum, gdy w dziale np CoD pojawiały się nowe posty, po lewej stronie koło nazwy działu była niebieska ikonka, bo jak pewnie wiesz, forum w wersji mobilnej jest biało niebieskie, więc pokazywała się niebieska ikonka a gdy się weszło w dział, poddział w którym są nowe posty był pogrubiony, wczoraj gdy wywalilo mi na telefonie błąd forum,było to wieczorem, gdy potem ponownie wszedłem ikonek tych nie bylo i nie ma a poddzialy z nowyymi postami mi się nie pogrubiają, muszę sprawdzać każdy dział osobno czy są nowe tematy, posty.

Czaisz? Czy źle wytłumaczyłem? :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zauważyłem że w kodzie reklamowym jest nadal o GXP o tego serwera już nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj gdy wywalilo mi na telefonie błąd forum,było to wieczorem, gdy potem ponownie wszedłem ikonek tych nie bylo i nie ma a poddzialy z nowyymi postami mi się nie

dokładnie to samo miałem , klnełem na telefon ale widzę że nie tylko ja tak mam.

I cały czas bez końca mi ładuje strone a co za tym idzie strasznie muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak klikam w ogłoszenie nowego turnieju PaintBall Mod 4v4 to mi się wyświetla link do "Trzeciej rocznicy sieci".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież zawsze tak było.

Tez tak mam z ta wersja mobilna forum.

Nie zawsze tak bylo, zrobilo sie to wieczorem w piatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.