Jump to content
Budzik

Postac 6300.

Recommended Posts

Witam chcialbym sie dowiedziec kogo polecacie z postaci za 6300 odrazu napisze ze nie chodzi mi o AP,prosilbym o konkretne odpowiedzi a nie jakies "Kup Fiore bo jest fajna"...

Darius rzeźnik na solo topa. Z ulti bije jak pojebany.

Ale napisz dokładniej jakim typem postaci najbardziej lubisz grać.. offtankiem , tankiem , ad carry , supportem czy co, bo to tak trochę trudno jest polecić.

Z tanków to polecam Volibeara - przerzut, łatwy do gry , pasywka potrafi uratować nieźle tyłek i jest on praktycznie nie do zabicia ( no chyba, że w 5 wylecą albo jakieś mocne cc jak nic nie możesz nawet zrobić)

Off tank - Tu bym polecił Jayce'a. Świetny solo toper, kontruje większość toperów , nawet niezłe cc, speed , a dmg taki ,że głowa mała.

ad carry - Draven . Dobry ult ( na całą mapę ) , zwiększony dmg z Q , speed , z E ma odrzut co pomaga w ucieczce. Z tym ,że nie jest to łatwa postać.

support - jak dla mnie Thresh. Postać stune prawie jak leona, masa CC , może świetnie wspomóc swojego ad carry. No i tak jak draven, jest on na swój sposób trudny.

No Ap nie chciałeś ,to wypisałem takie najważniejsze (jak dla mnie). Podaj jeszcze dokładniej jakich postaci potrzebujesz ,to dopiszę coś jeszcze od siebie.

Dariusz to normalnie kosa na topie , wukong , jayce , kha rowniez wysmienite postacie

Edited by lvlate

kha'zix - extra burst (zabijasz adc w sec)--->w JUNGLE najlepszy

Jayce/Vi/Renekton/Darius(nie zabardzo, ale polecam. Dostał 2 nerfy(1official,2unofficial) na ulty.) -----> TOP

Draven/Quinn(ta druga postac trudna do ogarnięcia, bo wszystko zależy od skilla. Chodzi o postać valora na ulty) -----> ADC

Chodzi mi o AD Carry i Offtank,wlasnie od dluzszego czasu myslalem o Jayce,a co myslicie o Elise ? wiem ze to Ap...

a co myslicie o Elise ? wiem ze to Ap...

To się zastanów czy offtank, czy jakieś postacie ogólnie top :P

BTW Elise op postać :D W sam raz na topa. Stun OP harras na toplane :P

BTW 2 polecam rumble'a :D OP dmg late game. Slow ulty i slow na spellu :D

Edited by Sebeq

Ale ja i tak polecam RUMBLE'A (AP TOP/4800IP) oraz IRELIE (OFF TANK/4800IP)

Dobra kupilem Jayce'a a jeszcze mam jedno pytanko znaczy problem musze grac bez glosu bo jak wlacze glos to fpsy z 50 spadaja do 15 wie ktos moze czemu tak sie dzieje?

ustaw opcję fps stabilne ----> i ogarnij game boostera (BTW przeinstaluj sterowniki na najnowsze do karty dźwiękowej)

game boostera posiadam,zainstalowalem najnowsze stery w opcjach tez ustawilem jak wyzej napisales i dalej lipa

Włącz tryb wysokiej wydajności---> Po 2 to przeczyść dysk ze zbędnych pierdół, usuń pliki z przeglądarek (CCleaner) i powyłączaj wszystkie zbędne programy działające w tle. One bardzo spowalniają pracę komputera. (BTW przywróć punkt systemu o tyle czasu kiedy miałeś wszystko ok)

No więc tak... Jeśli USILNIE chcesz coś za 6300 (6300 nie oznacza best champów) to polecam Dariusa, luzem wygra solo topa 2v1, dobry harass z Q, przyciąganie E, slow z W, TD z ulti, które można użyć po zabiciu przez dodatkowe 15 sekund. Ponadto możesz strzelać w Riven, tarcza na E, stun, multi attack w tym lekkie odrzucenie pod Q, dodatkowo dodatkowe DMG i dobicie zależne od ilości brakującego hp przeciwnika pod ulti, nieraz dało się wygrać. Obecnie za 6300 nie znajdziesz więcej godnych picków, jednak jest ich dużo, DUŻO więcej za niższą cenę np Nasus (1350- nielimitowan power dzięki stackom z Q), Poppy, Vlad (AP, czego nie lubisz jak się domyślam), WW, Garen (450, a miesza w grze), Malphite i wiele, wiele innych.

Do jungli za 6300 można śmiało brać Lee i Zac'a ze względu na dobre skille pod ganki (Lee i jego Q/ Zac i jego wjazd z E). Poza tym do jungli polecam Mundo, zdecydowanie OP skill na E + perma slow z Q.

Podsumowując- nie ograniczaj się do champów za 6300- niewszystkie są lepsze od tych za niższą cenę, pozdro :)

nie ograniczaj się do champów za 6300- niewszystkie są lepsze od tych za niższą cenę, pozdro

tak, przykładowo jax kosztuje 1350 a jest lepszy od takowej sejuani za 6300. Jax op dmg a sejuani tylko jungla i to nie tak dobrze jak jaxem.

bo sejuani buduje się pod full tanka ,a jaxa w większości pod dmg? na dodatek sejuani ma 2 najlepszą inicjacje tf w całej grze :)

Edited by BuLL ._.

btw jak chcesz się pokłócić/pogadać pw bo warny na nas polecą za spam :D

Takie pytanko, co ma

Volibear
do tematu, jeżeli on już kupił postać? A prosiłbym jakiegoś moderatora, żeby zamknął ten temat. (BTW jeżeli autor będzie chciał,żeby go otworzono to na pewno napisze do moderatora)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...