Jump to content

Kowalnafide

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About Kowalnafide

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://wbijam.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Kowalnafide
 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. Twój nick: Kowalnafide Twój SteamID/IP: 0:0:238244178 Kiedy zbanowany: 24.01.2018 Powód bana: Aim Opis sytuacji: Gram jakieś 20 minut i zostałem zbanowany za aima.
 2. A, więc za aima, no proszę. Ale tego też nie posiadam... Tu: http://cs-soplica.com/topic/212384-aim-%E2%9C%9C-x3/?p=1370348 się wypowiedz.
 3. Twój nick: Kowalnafide Twój SteamID/IP: /id/Hamilton_ Kiedy zbanowany: k**wa przed chwilą... Powód bana: ??? Opis sytuacji: Gram i ban.
 4. Nick: Kowalnafide Data bana: 24.01.2018 (chwile temu) Mapa: ice(...) Nick admina: Ola Powód bana: AIM Screeny/demko: ??? Opis sytuacji: Gram na lajcie, robię bh, zabiłem typa, pytam się Aleksandry ile mi zostało muta za pistacje i resztę już znacie - ban.
 5. Nick: Kowalnafide (Wcześniej Hamilton) Steam ID: steamcommunity.com/id/Hamilton_ Data/godzina bana: 20.01.2018 (chwilę temu) Mapa: taka jasna Nick Admina: ??? Powód bana: ??? Dowody: - Opis sytuacji: Gram na eleganckośći, mam dobry humor, strzelam fartowne głowy. Link do profilu GameMe (opcjonalne): http://soplica.gamem...yerinfo/2509296
 6. Przeinstalowałem na C i jest to samo, konto kolegi działa, a moje tak jak do tej pory... Co najlepsze, z czystym cfg i bez autoexeca jest tak samo. Przy odinstalowywaniu pousuwałem pozostałości, zrobiłem defragmentację, przeczyściłem kompa CC i ponownie uruchomiłem.
 7. Nic to nie pomaga, robiłem tak przed reinstallem, itp. Swój cfg wgrałem u kuzyna i wsio śmigało. Nie wiem co mam robić już, chyba wszystko próbowałem xd
 8. Reinstall robiony, aktualizacje też, ccleaner, odkurzacz, itp też robione. Problem występuje tylko na tym koncie tylko w CSie.
 9. Nick w grze: Kowalnafide Opis problemu: Po prostu grając raz na jakiś nie działają mi klawisze [H] oraz [backspace], tak same z siebie - tylko w CSie. Kolejne problemy są związane z minimalizacją CSa i powrotu do niego. Mianowicie, nie działa mi tabela wyników, konsola się przycina i mam straszny spadek FPSów. Zmiana rozdziałki nic nie pomaga, tak samo wklepanie komend od cfg i do opcji uruchamiania CSa. Chcę zaznaczyć, że na starym koncie tak nie miałem i na paru innych i ten problem występuje tylko na obecnym koncie. Cfg oraz system mam ten sam, więc na prawdę nie wiem o co może chodzić.
 10. Dziwnie nie dziwnie, ale cały czas stałaś na tych durnych schodach. To jest mój main. https://www.youtube.com/watch?v=uwY84Fg4NsM
 11. Nick: Kowalnafide (Wcześniej Hamilton) Steam ID: steamcommunity.com/id/Hamilton_ Data/godzina bana: 13.01.2018 (chwilę temu) Mapa: taka niebiesko-szara Nick Admina: ania. ? Powód bana: wh? Dowody: - Opis sytuacji: Gram na eleganckośći, mam dobry humor, okręcam się dla beki i strzelam głowę. Link do profilu GameMe (opcjonalne): http://soplica.gameme.com/playerinfo/2509296
×
×
 • Create New...