Jump to content

Wasilij Zajcew

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About Wasilij Zajcew

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Wasilij Zajcew
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Polska
 • Zainteresowania:
  No tak

Display Name History

 1. to nie ja ci wysyłam komentarze na twoim Steam.A i kto to jest https://steamcommunity.com/id/PASLOW http://banid.pl/kto?to=0:0:128784648
 2. te 20% to możesz sprawdzić kto grał i wejść w moich znajomych.A po za tym nie wiem kiedy ktoś wbija na spec bo mnie to nie interesuje.Wyłącz pokazywanie dmg to nie będę tak scanował. Ja jestem zdania, że otrzymujesz co kilka rund od kogoś info, nie widać tutaj stu procentowego wallhacka bo raczej jest zbyt mało akcji na "+" aby to narzucić.Ten wie żę czsami też scanował miejsca i zdażało sie że zabije wiec rozumie. Debas_Jan ty dalej zdania że 80% wh .Oglądnij Blaecka że sobie scanuje.A ty jak zbanujesz to już nie chcesz odbanowac bo ktoś po prostu miał lepszy dzień i lepiej strzelał bo tak też się zdarza ty dalej twierdzisz że mam wh.Ok twoje zdanie.
 3. To ja dziekuję za komplementy owszem była jedna akcja która wyglądała jak bym był odpalony bodajże 16 runda sam na 3-4 nie pamiętam wychylałem na gościa skracającego respawn. 70% rundy bieganie z kosą zalicza sie to jak np. biegnę na longa i broń dopiero wyciągnę w anarchi? bo z tą kosą to nie ogarniam.Przeszkadza wam scanowanie na midzie.Proszę bardzo wyłączcie pokazywanie dmg jeśli trafisz.Chyba nie tylko ja scanuje mida jest pewnie garstka ludzi na tym serwie która scanuje.A co to pre fire to wy chyba Blaecka nie oglądaliście. Debas_Jan -Akcja na mid zabijasz gracza h's po prawej stronie po czym znów w idealnym momencie na celowujesz na sylwetke gracza chowającym się na CT za skrzynakami po czym i tak jak by co odwracasz się. I strzelasz tak jak by nic.. Nwm czy chodzi ci o tą akcję z number two co stał z AWP na respie ale jeśli o to ci chodzi to on miał smoke na ct i po co miałem się w niego wcelować jak mnie nie widział? -Moment w którym namierzasz ilu graczy siedzi na Długiej i czekasz akurat kiedy gracz wychodzi z Anarchi.-To w tej grze już wyczekiwać na skrót nie można No ok. -Lecąc na anarchę minimalnie było widać jak Ci celownik przeskoczył na innego gracza. Można dać na 1/2.-Ja tu nic nie widzę.Chyba nie mnie oglądałeś. -Miales dziwny moment wybiegając na palme, najeżdżając celownikiem na odpowiednie miejsce bez wahania strzelasz.-Widziałem go xd nie przez wh potem to na gali to jest czysty fart. Smoke na gali gracz jeszcze nie wyszedł z smoka a ty już strzelasz troszkę mnie z dziwiło, że od razu go nie zabiłeś w głowę.-Takie coś mnie bawi jak go nie widze to chybago nie zabiję chyba ze info jest wtedy scanuję.Zobacz sobie jak Blaeck gra nwm czy on ma tak dokładnie nick bo ma a z e połączone w nazwie. -Przez smoke strzelasz w modele idealnie, ale stojącego w miejscu przeciwnika nie potrafisz zabić, przypadek? to do dav1s wiesz mam aktualnie g4 miałem kałaszka w laurach nie strzelam jak globale ale czasami się zdarza jak zabiję goscia 1 tapem ale rzadko. -Ban ode mnie za WH.-Dziekuję za komplement. -w celowany wchodzisz w gościa.-Nie wiem w jakim sensie ci chodzi wcelowany -Akcja w ciemni jest smoke ty trafiasz gościa.A ty nigdy przez smoke na zabiłeś kogoś ? -Dziwny moment na gali. Z perspektywy speca widać jak patrzysz się w ściane i widziesz gdzie dany gracz stoi. Nie wliczając w to, że patrzysz się na 2 graczy ze swojego zespołu.- Nwm czy chodzi ci o to jak stało 3 sniperów (chyba Lulinka tam stała) i czekałem ,aż zabija gościa za skrzynki i wtedy mógł bym wbijać. A i gadał dav1s z number two ze ja wczesniej odpalony biegałem - Tak na pewno. A na normalnych rankedach jakoś gram tylko na serwie odpalam wh.Śmieszne troszkę .160h a to od razu odpalony.Dobra. Pozdrawiam Normalnych ludzi z tego serwera.Dziekuję za miłą obsługę klienta.Mam nadzieję ze będę mógł zagrać na tym serwie.Jestem czysty byłem się kąpać.Pozdrawiam i Dziękuję Ps.dav1s poza tym słychać na demku info.
 4. Twój nick:Wasilij Zajcew Twój SteamID/IP: http://steamcommunity.com/profiles/76561198179784153/ Kiedy zbanowany: 05.12.2017 Powód bana: wh Opis sytuacji: dostałem bana za WH nieposiadając wh .Poproszę demko.Nie z jednego strzału tylko z kilku.
×
×
 • Create New...