Jump to content

krushi

Opiekun Serwera
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

krushi last won the day on December 11

krushi had the most liked content!

Community Reputation

194 Przykładny

About krushi

 • Other groups Admin 1vs1 [CS:GO],
  Donator
 • Birthday 03/03/1997

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  krushi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Silesia

Recent Profile Visitors

1237 profile views

Display Name History

 1. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 2. Twoja gra wygląda podejrzanie, lecz uważam, że to zbyt mało dowodów by Cię banować.
 3. 9.12.2019 -Skrócenie rundy do 20s. -Wgranie pluginu ukrywającego spectate pod komendą !stealth - +2pkt za hs. -Regulamin: 9. Zakaz podszywania się pod administratora na serwerze poprzez nick, zdjęcie profilowe, tag (ban do tygodnia) 11. Zakaz nadużywania czatu głosowego przez osoby bez mutacji (upomnienie, blokada mikrofonu permanentna). Nowa pula map: am_aztec_scam_banana_scam_breakout_scam_crashz_dust_scam_dust_scam_emantrigo_scam_grass_scam_map1v1-64_scam_mevid_dust_scam_miniredline_scam_mirage_mid_scam_must2_scam_plain_scam_text_scam_walter_scam_water_scam_nuke_sc Obecnie są prowadzone jeszcze prace nad wprowadzeniem pluginu zmieniający kolejnosc votowania map, kevlar dla non vipa dla wszystkich pistoli bez hełmu oraz inne, lecz póki nie zostanią wprowadzone wstrzymuje się z ogłoszeniem.
 4. Postaram się to zmienić po spotkaniu z panem przewodniczącym, zamykam.
 5. Nie wiem jak inni interpretują tą zasadę ale ogólnie jest tak jak piszesz, także można ew. Zmienic linijkę ale zasada jest mniej więcej taka. Mutujemy za głupie zachowanie, piszczenie itd a nie za to ze ktoś jest młody.
 6. Ogarniamy syt. na dniach myśle że będzie lepiej, potrzebujemy troche czasu
 7. @7ub4zz stary nuke jest tylko nwm czemu wylecial, towersy są do poprawy także tu zależy od @Ania! a mirage mid nową wersje planuje wgrać (lepszą)
 8. Do tematu zachęcił mnie @Haker519. Otóż sprawa wygląda prosto, możecie w tym temacie podawać propozycje dodania nowych map na server oraz jakie przeprowadzić zmiany na mapach, które są obecnie w puli. Możecie też typować mapy, które ew. usunąć. SPIS OBECNYCH MAP: am_aztec_scam_banana_scam_breakout_scam_crashz_dust_scam_dust_scam_emantrigo_scam_grass_scam_map1v1-64_scam_mevid_dust_scam_miniredline_scam_mirage_mid_scam_must2_scam_plain_scam_text_scam_walter_scam_water_scam_nuke_sc
 9. Jednym z powodów lagów może być błąd map/mapy który się pojawił bo ich dodaniu, a kolejnym że po prostu server nie wytrzymuje większej ilości graczy.
 10. Patrząc na Twoje CV jest niezłe.Masz trochę godzin przegranych, czat ok, minusem jest to, że Cię nigdy chyba nie słyszałem na głosowym oraz Twoje sesje ostatnio spoko ale wcześniejsze są dość słabe. Zgłaszasz graczy oraz podałeś swoją propozycję co do zmian. Moim zdaniem oraz większości, która się wypowiedziała, myślę, że można Ci dać szansę i wykazać się w okresie próbnym. Zgłoś się do mnie na pw.
 11. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 12. Dwa pierwsze pomysły do rozpatrzenia a ostatni w zasadzie jest tylko na innej zasadzie
 13. Z tego co widziałem jest losowanie vipa co mape

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...