Jump to content

krushi

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Normalny

About krushi

 • Birthday 03/03/1997

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  krushi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bergen

Recent Profile Visitors

253 profile views

Display Name History

 1. Powód bana: bez podstawny ban Bana dostaje sie zwykle bez zadnego słowa, a dostałeś bodajze za wh.
 2. Obejrzałem demko, dla mnie był to raczej zwykły prefire. Jak dla mnie za mało dowodów na bana, ale niech lepiej oceni opiekun.
 3. Byłem na spectate też, i wdłg mnie też ma 100% wh, wyczekiwanie na przeciwnika, dziwne pickowanie, za dużo wiedzialeś gra jak typowe wh.
 4. Co do 1tapów jestem za, co do vipa byłbym za żeby był zarówno flash jak i nade only vip, a nad mapami trzeba pomyśleć ale napewno wypadało by jakąś usunąć w miejsce innej (moim zdaniem jakąś mapę ala rampy usunąć). Jestem za wprowadzeniem DZIAŁAJĄCEJ rezerwacji slota, oraz ograniczeniem slotów na serverze bądź nowej maszyny utrzymującej server (można stworzyć też 2 osobne servery po 20 slotów żeby zaspokoić popyt na slota) - na serverze są lagi i 128 tick nie działa jak by był 128 xD.
 5. Nick na serwerze: krushi Imię: Filip Wiek: 22 Znajomość SourceMod: 3 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 3217 Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/855551 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/krushi/ Posiadasz działający mikrofon?: Tak Kontakt: steam/fb Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8 Na serwerze grywam w godzinach: wieczornych zazwyczaj
 6. krushi

  Spadek fps

  Usuniecie cfg pomoglo, dzieki wielkie za pomoc temat do zamkniecia xD
 7. Witam. Od bodajże ostatniego update w csie moje fpsy z ponad 100 spadły do poniżej 60 (nie mówiąc o serverach dm), myślę, że może mieć to związek z ostatnim updatem (wprowadzili chyba ten inny system dźwiękowy na stałe) jakieś rady?

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×