Jump to content

krushi

Donator
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

krushi last won the day on March 18

krushi had the most liked content!

Community Reputation

300 Świetny

1 Follower

About krushi

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  krushi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Górny Śląsk
 • Zainteresowania:
  polityka, historia, gry, technologia, muzyka, kultura

Recent Profile Visitors

2097 profile views

Display Name History

 1. Na tak, dobre sesje, pomagasz administracji, ogarniasz pewne rzeczy bo byłaś już adminem oraz jesteś miła.
 2. Na tak, dobrze wspominam czasy kiedy byłeś adminem. Przykładałeś się do swojej roboty, byłeś aktywny i można było na Ciebie liczyć.
 3. @UwU Nieznany jest we wzorze przecież napisane
 4. Na tak, nie widze zadnych zastrzezen. Sesje i czat ok.
 5. Z tego co widze usunąłeś sesje które miałeś ale patrząc po tym rankingu czasowym http://stats.cs-soplica.com/arena/ nie wygląda to źle imo przynajmniej za ten miesiąc. Czat z tego co widzę też zresetowany ale znając Ciebie zdarza Ci się nadużywać mikrofonu/czatu w sposób wulgarny. Na próbę jestem skłonny dać na TAK z nadzieją, że przyhamujesz słownictwo będąc administratorem.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 7. Przeglądałem konto Twoje i os. która otrzymała bana, lecz jest zbyt dużo podobieństw żebym Cię mógł odbanować. Odrzucam - multi acc.
 8. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 9. Damy Ci szansę się wykazać - przyjęty! Zgłoś się na steamie.
 10. Brak wzoru, rzucasz obelgami i przeklenstwami na prawo i lewo nie mowiac ze dostales bana za duplicate acc z consoli (mogles trafic na ip zbanowanego czitera, nie koniecznie ze miales kiedys inne konto z banem). Napisz jak człowiek odwołanie to może się jeszcze zlitujemy nad Tobą
 11. Widzę, że większość rzeczy wyjaśnili admini i podsumowali Twoje zachowanie na serverze http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/1928395 (tutaj twój czat) Patrząc po tym co napisałeś to jest raczej troll niż skarga, chyba że lubisz sobie strzelać w kolano bo to tak wygląda. Jakieś znikąd wymyślone skrótowce, które podajesz. Twój cel był wówczas jedyny - zrobić poraz kolejny zamieszanie na serverze i zachować się chamsko. W 95% kiedy kogoś karam to ostrzegam i nawet jest to widoczne na demku, jest to Twój nie pierwszy raz, odkąd zostałem adminem to widze jakim jesteś toksycznym graczem - twierdzisz, że to ja jestem toksyczny bo Cię upominam i karam, szkoda tylko że robię to nie bez powodu. Podsumowując; jedyną osobą na którą powinna zostać skierowana skarga jesteś nią Ty, i jeżeli skarga zostanie rozpatrzona na Twoją nie korzyść myślę, że po tym wszystkim co robisz jedyne na co zasługujesz to permanetne zablokowanie Twoje czatu głosowego na serverze (nawet Twój licznik już doszedł do tej granicy).
×
×
 • Create New...