Jump to content

zoku

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About zoku

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  zoku
 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. zoku

  Ban

  Pasiak rozbrajasz mnie na prawdę, tak jak byś grał ze mną pierwszy raz... tylko dziwi mnie fakt, że jak zostałem przeniesiony do TT to było ok tylko w pewnej rundzie nagle dostaje zajebistego bana na 4h pierwszy raz od Ciebie, jakoś wcześniej nie dostałem bana od innych adminów a gram tutaj w ostatnim czasie bardzo dużo. Także Pasiak takie tłumaczenie to dziwne trochę dla mnie szczególnie kiedy piszesz w liczbie mnogiej i nagle co bana dostaje od Ciebie i zaraz mi napiszesz że konsultowałeś z innymi adminami ? cytuje tutaj "Nie nasza wina" a co mam zrobić w momencie Pasiak kiedy ja dałem info przez mikrofon i nagle nikt nie usłyszał i dostałbym tez bana za brak podania infa to wtedy zacytuje to nie moja wina każdy może sobie tak powiedzieć ze nie słyszał i proszę bana dla mnie bo nie podałem infa chodź było to jest takie teraz czepianie się Pasiak ... a jak już wspominasz o regulaminie to: 6.12. Nie wykonywanie celów mapy -> ban do 4 godzin. Sama nazwa mówi samo za siebie a ja wykonywałem także proszę na przyszłość o pouczenie. Ps. Można to dać po pkt. 6.11 Niezastosowanie się do podanego infa. Proszę o unbana.
 2. zoku

  Ban

  z tego powodu dostaje bana że Ci z do końca jeszcze nie wbiegli ze środka ? no proszę Cię za takie coś ban? rozumiem dostać upomnienie a jeszcze co najlepsze to 3 było na A z czego mogliście bez problemu wbić za mną, po za tym wybacz ale ja akurat nie usłyszałem że wbijamy na czas lub "czekamy aż środek wbije" usłyszałem że na trzy 3 dziury to fakt dlatego wbiłem...
 3. zoku

  Ban

  Twój nick: zoku Data bana: 01.11.2017 Mapa: de_mirage Powód bana: Nie wykonujesz celow mapy! Opis sytuacji: Sytuacja ma miejsce takie, że nagle dostaje bana można wiedzieć właśnie za co dokładnie ? Panie Pasiak ? i proszę o unbana.
 4. Nick / SID: zoku Serwer: TP 1.6 Usługa: Slot Ilość dni: ID użytkownika w sklepie: 5903 Otrzymany kod SMS'a: Brak Data złożenia zamówienia: Opis problemu: Witam Chciałem po prostu na wstępie zapytać na jakiej zasadzie działa usługa slotu na serwerze tp 1.6? Czytałem inne zgłoszenia w tym kierunku, że slot działa w momencie kiedy jest 18 graczy na serwerze (18/19), ale kiedy nie miałem slota to i tak jak było 18 to mogłem bez problemu wejść, wykupując usługę sprawa wygląda tak że wejdę na serwer gdy jest 18 ludzi bądź mniej, slot moim zdaniem powinien dział tak że wchodzisz wtedy kiedy Tobie powinno pasować bynajmniej tak to działa do tej pory na inny rożnych serwerach np. wpisując w consoli "connect ip"
 5. Nick / SID: zoku Serwer: 1.6 TP Usługa: Ilość dni: ID użytkownika w sklepie: Otrzymany kod SMS'a: Data złożenia zamówienia: 27.09.2017 Opis problemu: W środę robiłem przelew bankowy i do dnia dzisiejszego nie mam środków na koncie. Czekam na odpowiedź.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×