Jump to content

V3nomX

Użytkownik
 • Posts

  275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by V3nomX

 1. czyzby to był hyper? :oooo czy to ten szanowany orzez wszystkich gracz? :oooo
 2. o hyper znowu się spłakał i znowu dostał bana, zaraz za tyle sianka co on zarabia wykupi ub i cała sieć
 3. Brakło graczy bo jak wchodziłeś na spawna to znajdowałeś się w kulce TNT ale spoko dopiero po paru dniach się skapneli ze rosyjskie władze się wdarły na ten pięknie kwitnący serwer. imo słaby pomysł jak po miesiącu czy dwóch serwer będzie pusty bo hype na niego minie, tak jak w sumie na każdy nowy serwer a jak już to skyblock znowu, gildie są
 4. We frycia nie świruj, pączkiem byłeś i będziesz Tak po za tym to git wywiad, miłe dla oka nie dostaje zeza przy tym wiec gj mati Czyżby szykuje się nowy redaktor?
 5. elo nubazz Dobry zawodnik, doświadczenie z bycia adminem na arenach wiec nie będzie miał większego problemu z odróżnieniem gracza dobrze grającego od zwykłego pisklaka cheatera. Myśle, ze zdziała dużo i jak najbardziej ma predyspozycje do zostania adminem. Obyś tylko szybko nie odszedł z tego Mirage bo lipa bedzie. Masz mój głos Peace. P.S. giga plusik za twoja AWP ktora jest nazwana tak samo jak wymawia sie moj nick, pzdr.
 6. On ma lepsze sesje w tym miesiącu od ciebie XD "zalezy od ilosci osob", a aktualnie serwer świeci pustkami więc nie będzie cie tam, po co ci ten admin w sumie jak będziesz tam tylko dla kolorku We pokaż, że ci zależy czy coś bo w ogóle nie widać, żeby ci w jakimkolwiek stopniu zależało, jedyny twój plus to taki, że miałeś admina, ale wtedy taka średniawa ten admin byłeś:( Masz mój głos na nie Peace.
 7. Pierw gadasz jaki ten serwer jest ble, po czym piszesz podanie XD No i wpadłeś w kloca, przykro mi adiro cie skrócił Masz mój głos na nie Peace.
 8. ciekawe co nowego wprowadzicie dzięki tej ankiecie XDD najwidoczniej to juz jest jego hobby XD
 9. ewidentnie 2 nie wiem co wy takiego w 1 widzicie
 10. julka to już chyba każdy zna, już na pamięć można jego początkową wiązankę mówić wywiadzik kox, more pls Peace.
 11. Kiedyś miała te rangę i dobrze się sprawowała na niej, aktywność ponad normę jak na naczelnego przystało. Jestem na tak Peace.
 12. Na pewno przyda się aktualnej moderacji para rąk do pomocy, a ty nawet pasujesz do tego. Jeżeli będziesz siedział na forum tyle ile napisałeś to możesz powoli gonić Gopnika w nawalaniu postów, kto wie może i nawet tak potężna konkurencja jak ty go złamie i miano Bota zaraz po Myszatym zostanie wręczone tobie? Fajny chłopaczek z Ciebie, znam cię tylko z grania na oMirage, ale myślę, że to wystarczająco żeby cię mniej więcej poznać. Masz mój głos Kodzi Peace.
×
×
 • Create New...