Skocz do zawartości

V3nomX

Junior Admin Serwera
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana V3nomX w dniu 11 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają V3nomX punkty reputacji!

Reputacja

18 Normalny

O V3nomX

Junior Admin Serwera

Admin DeathRun [CS:GO]
Admin JailBreak [CS:GO]

5 obserwujących

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  V3nom^^
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna.

Ostatnie wizyty

1372 wyświetleń profilu
 1. 5 latek O.O No powiem, że nawet sporo Sto lat DR!
 2. Uhuhu, smajlej. Siema! Jak w najbliższym czasie
 3. V3nomX

  Siemanko

  Siema, zapraszam na serwery JB i DR!
 4. O.O Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy! Gratulacje dla ani, była z nią rywalizacja Oczywiście gratulacje również dla wszystkich zwyciężonych i tych co się tutaj pojawili. Z arenkami było groźnie Ale remis jest, głosowania zadecydowały. Dziękuje również tym co głosowali na DR!
 5. V3nomX

  Siema

  Siemka, zapraszam na serwery JB i DR!
 6. V3nomX

  afk

  Gracz został już wcześniej upominany i zkickowany z serwera, na serwerze już go nie widziano. -close
 7. V3nomX

  Hej!

  Cześć!
 8. Wyższa Administracja Sieci: Vonki - Uzasadnienie: Zaangażowany we wszystkie serwery, które supportuje. Można na nim zawsze polegać. Admin Forum: Saygon - Uzasadnienie: Nie znam go, ale po aktywności na forum daje na niego głos. Junior Admin Sieci: Streepy - Uzasadnienie: Jeden z lepszych [email protected] Sieci jakiego znam. Pomimo słabej aktywności JB, udało mu się go podnieść. Moderator: MałaMi - Uzasadnienie: Konkursiki. Jeden z bardziej widocznych moderatorów. Opiekun Serwera: PatolEcho - Uzasadnienie: Nie ma o czym rozmawiać, to co on zrobił to nie jest do opisania. Zbiórka stworzona przez niego- piękny gest. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2018: Vonki - Uzasadnienie: To co napisałem u góry. Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie: Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie: Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie: Najbardziej pracowita osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie: Najbardziej pomocna osoba w sieci 2018: Vonki - Uzasadnienie: Dzięki niemu DR stał się taki jak kiedyś. Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie: Najzabawniejsza osoba w sieci 2018: Evolution85 - Uzasadnienie: To co wyprawia na SB to jest bajka. Osoba z klasą roku 2018: - Uzasadnienie: Nielubiana osoba w sieci 2018: Dodger/ Maci3k - Uzasadnienie: Napisanie głupiego postu pod zbiórką. Serwer CS: 1.6 roku 2018: TP - Uzasadnienie: Podniósł się i wrócił silniejszy! Serwer CS: GO roku 2018: DR - Uzasadnienie: Po długich zmaganiach z serwerem z powodu małej aktywności, podniósł się i osiąga ogromną aktywność. Support serwera roku 2018: Vonki - Uzasadnienie: To co u góry. Junior admin serwera roku 2018: Whytti - Uzasadnienie: Idealnie mi się z nim współpracuje, gdyby nie on DR by był dalej mało aktywny. Admin roku 2018 CS: 1.6: - Uzasadnienie: Admin roku 2018 CS: GO: - Uzasadnienie: Admin roku 2018 TS3: Whytti - Uzasadnienie: Ma mordka, kozacki admin. Konflikty wyjaśnia dosyć szybko. Grafik roku 2018: Darx - Uzasadnienie: Te kozackie grafiki co on robi to szok! Gamer roku 2018: Myszaty - Uzasadnienie: Jeszcze pamiętam jak się z nim witałem XD Gamer jakich mało. Uploader roku 2018: Meurian - Uzasadnienie: Najaktywniejszy w tym dziale. Redaktor roku 2018: olaokej - Uzasadnienie: Kozak artykuły i duża ich ilość. Gracz roku 2018 CS: 1.6: - Uzasadnienie: Gracz roku 2018 CS: GO: - Uzasadnienie:
 9. Co tu dużo mówić, będzie Ciebie brakowało na arenkach :/ Powodzenia z wojownikiem i oczywiście gratulacje dla Bawołka, powodzenia na nowym stanowisku!
 10. V3nomX

  [ADMIN] LuxYe

  Tak jak inni napisali, skreśla Ciebie to, że grasz za mało na serwerku. Daj się poznać, bądź aktywny w CT poczytaj regulamin kilka razy i będzie dobrze Jak na tą chwilę, jestem na nie.
 11. V3nomX

  Hej.

  Witamy cieplutko!
 12. Twój nick:V3nom^^ Ile grasz w CS'a GO:3 lata Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10:5/10 Ile masz lat:15 Czy masz rangę w innej sieci:Nie. Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity:Nie. Ile masz przegrany godzin na serwerze:7 dni 07:31:25 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer:Od 2 do 5h Kiedy głównie grasz:Głównie grywam wieczorami. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin:Chciałbym aby ilość dzieci się zmniejszyła, które bardzo przeszkadzają w rozgrywce. Sposób płatności:PSC Imię:Krystian Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198193132219/
 13. V3nomX

  Admin

  Zapraszam do złożenia podania tutaj, gdyż trwa szybka rekrutacja:

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u