Jump to content

BRAIN DEAD

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About BRAIN DEAD

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  BRAIN DEAD
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

148 profile views

Display Name History

 1. Czyli, według administracji nic nie robienie podniesie poziom gry i ilość osób grających na serwerze. Jak na ten moment to nie działa. Widać gołym okiem, że administracja nie za bardzo interesuje fakt, że serwer obumiera. Czekałem 11 dni na to żebyście odpisali na temat, przy czym na drugi, który napisałem nadal na forum brak odpowiedzi i musiałem się spytać na serwerze aby się o czym dowiedzieć. Nie oczekuje nie wiem czego bo rozumiem, że każdy ma swoje życie i sprawy prywatne, a serwera nie stawia na pierwszym miejscu, ale chciałbym abyście wykazali przynajmniej trochę profesjonalizmu i chęci utrzymania serwera na nogach bo nie chce grać na serwerze, który jest obojętny dla administracji. Wydaje mi się także, że uważa tak większość osób grających na serwerze. Moglibyście zrobić chociażby ankietę czy wziąć pod uwagę opinie graczy i nie chodzi tylko o ten temat a każdą propozycję zmiany na serwerze. Teraz to wygląda tak, że nie interesuję was co chcą użytkownicy serwera albo uważacie, że nie wiedzą co chcą. Oba przypadki stawiają was w złym świetle i nie robią nic dobrego dla życia serwera. Odnosząc się do twojej odpowiedzi muszę stwierdzić, że nie zrozumiałeś wcale mojej argumentacji a poziom gry TT tu dużo nie zmienia. Co do tego że plecy będą robione szybciej to DOBRA rzecz w tej własnie sytuacji, już wyjaśniam dlaczego. CT rotując na A wraca przez: -RESP CT przez, który trudno jest się przedostać do BS ponieważ często leży SG przez, którego przechodzenie jest najczęściej samobójstwem a nawet gdy SG nie ma to wchodzi się przez raczej wąską przestrzeń powodując problemy ze sprawdzaniem różnych miejscówek w których chowają się broniący BS'u terroryści -DŻUNGLA często już przejęta przez TT ponieważ mogli wejść łącznikiem lub galą do pokoju drabinkowego co oczywiście jest możliwe przez brak kontroli CT nad środkiem, przechodzenie przez malutką dziurę nie pomaga w zabiciu terrorysty który na nas czeka wcelowany -GALA najpierw wychylenie zza wysokiej skrzyni na BS A i łącznik potem przechodzenie obok drabinkowego na środek i obok żelek, dość niebezpieczne ponieważ może być wcelowane AWP z BS czy nawet connector'a, drabinkowy oraz żelki mogą być zajęte o czym już wspomniałem oraz na koniec narażenie na TT, który może stać na białej czy pod żelkami. Czyli zmiana strefy rash'u umożliwia lepsze krycie gali (czyli także "B"), łącznika i środka oraz ułatwi rotacje na BS A. Spytajcie się ludzi czy tego chcą. Zróbcie ankietę i zaproponujcie na czacie serwera żeby głosowali. Jak to zniechęci ludzi do gry na mapie można to zawsze zmienić. Nie jest zmiana na zawsze ani nie wydaję mi się, że zajmuję to tyle czasu żeby robić to 2 tygodnie, po prostu trzeba chcieć. Mam nadzieje, że to co powiedziałem wpłynie to na waszą decyzje i zmotywuje was do próby ratunku tego serwera.
 2. Nie raz na mirage'u ktoś wchodzi przez łącznik na jungle lub przez gale na żelki i robi plecy. Jest to powodowane brakiem możliwości kontroli środka przez CT'ków. Zmiana strefy rash'u na gali i w łączniku umożliwi kontrole nad najważniejszym punktem na całej mapie, środku oraz spowoduje bardziej agresywne krycie czyli według mnie bardziej ciekawą rozgrywkę i przy okazji wyeliminuje choć część frustracji z którą chyba każdy się spotkał grając w CT na mirage'u. W załączniku znajdują się 3 możliwości zmiany strefy rash'u.
 3. Chyba nie jednej osobie na serwerze skacze choke do 20-30 i zostaje tam przez czasem cala runde Wymuszenie "rate 100000" powoduje, że choke nie rosnie wyżej niż do 1 przez sekunde (w moim przypadku, sprawdzałem na tym i wielu innych serwerach). Zmiana nikomu nie powinna wadzić. Jak będą problemy można zawsze zrezygnować z pomysłu. Na ten moment jest to nie możliwe ponieważ serwer kickuje z powodem "złe ustawienia". Nie trzeba wymuszać można po prostu pozwolić na urzywanie rate 100000
 4. Nick: BRAIN DEAD SID: STEAM_0:0:121068395 PS: http://www.psychostats.cs-soplica.pl/tp/player.php?id=70 Następne 100h 100h=30dni.Czekaj na dodanie slota.
 5. Nick: BRAIN DEAD SID: STEAM_0:0:121068395 PS: http://www.psychostats.cs-soplica.pl/tp/player.php?id=70 100h=30dni.Czekaj na dodanie slota.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...