Jump to content

Supergosciu

Junior Admin Serwera
 • Posts

  355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Other groups

Admin JailBreak [CS:GO] Donator V.I.P

Supergosciu last won the day on July 21

Supergosciu had the most liked content!

Reputation

243 Świetny

About Supergosciu

 • Birthday 02/18/2004

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Supergosciu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  mapy

Recent Profile Visitors

4353 profile views
 1. Dzisiaj o godzinie 19 na TS3 odbędzie się spotkanie administracji z graczami. Wszystkie chętne osoby będą mogły wejść i podawać propozycje i zadawać pytania dotyczące regulaminu i serwera.
 2. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 3. Skarga słuszna, Mesto otrzymuje ctbana na 30 minut.
 4. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 5. Jeszcze jakby to była litera zamiast ukośnika to bym zrozumiał, keicam napisał to poprawnie. I ma rację. Dobrze odpowiedział. Miał napisać słowo niedziela, więc normalnie. Gdyby była identyczna sytuacja ale z udziałem gracza to jestem pewien, że Blackthief postąpiłby tak samo, zbędny ten komentarz.
 6. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 7. Ze względu na nieustanne prowokowanie oraz sytuacje opisane w tej oraz dzisiejszej skardze, Bolo otrzymuje bana na 2 dni.
 8. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 9. Skarga słuszna, Lagger otrzymuje bana na 12 godzin.
 10. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 11. Wygląda na to, że niektórzy w ogóle nie uczą się na swoich błędach can1s - mute na 4h za obrażanie graczy, mylenie poleceń oraz ctban na 1 dzień za celowego freekilla DejwidPog - ctban na 3 dni za kilka freekilli, prowokowanie więźniów, obijanie więźniów za nic, wchodzenie do ct bez mikrofonu i znajomości regulaminu bolo wpierdolo - gag na 7 dni za wielokrotnie obrażanie i prowokowanie graczy Master Warzywo Aka CebulkaOlii - mute na 2 dni za wielokrotne obrażanie i prowokowanie graczy [Mój Stary Pijany] NumeLeK - ctban na 4h za freekilla wynikającego z nieznajomości regulaminu
 12. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 13. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 14. jb_kniv_rainbow_v2_s У этой суки рак - celowy masowy freekill Mesto - kilka nieświadomych freekilli, namawianie do łamania regulaminu antoni.ofat - kilka freekilli wynikających z nieznajomości regulaminu jb_clouds_beta02 MaciuśPro2012PL - cheaty bolo - wydawanie poleceń po otwarciu cel oraz błędy w wydawaniu poleceń jb_dystopian_b5 MaciuśPro2012PL - cheaty Bolsza - obrażanie i prowokowanie graczy bolo - obrażanie i prowokowanie graczy Master Warzywo Aka CebulkaOlii - obrażanie graczy jb_new_chernobyl bolo - obrażanie i prowokowanie graczy Bl4ckThi3f - obrażanie graczy, odpalenie zabawy na masowym freedayu can1s - nadużywanie mikrofonu, zagłuszanie poleceń kokish - nadużywanie mikrofonu, zagłuszanie poleceń Czajnik - przechodzenie do ct bez guarda, prowokowanie więźniów małpiżet - obrażanie graczy, przechodzenie do ct bez guarda, prowokowanie więźniów, podrzucanie broni więźniom, kampienie w gr, obijanie więźniów bez powodu, utrudnianie prowadzenia, celowy freekill Kary za wyżej wymienione przewinienia: У этой суки рак - perm ctban, ban na 7 dni Mesto - ctban na 8h, mute na 2h antoni.ofat - ctban na 6h MaciuśPro2012PL - perm ban bolo - ctban na 2h, mute na 1 dzień Bolsza - mute na 1 dzień Master Warzywo Aka CebulkaOlii - mute na 4h Bl4ckThi3f - mute na 1h, ctban na 1h can1s - mute na 1h kokish - mute na 1h Czajnik - ctban na 2h małpiżet - mute na 1h, ctban na 3 dni
×
×
 • Create New...