Jump to content

VΞGI

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

VΞGI last won the day on August 8 2018

VΞGI had the most liked content!

Community Reputation

136 Bardzo dobry

About VΞGI

 • Birthday 02/20/2002

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  VΞGI
 • Płeć
  Nie powiem
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna,csgo

Recent Profile Visitors

3945 profile views

Display Name History

 1. Ogl czat taki 2/10 ale myślę że poprawisz z tą mutacja bym się czepiał ale co ja tam wiem XdDDD Znam cie wiem jaki jesteś więc witam ponownie w szeregach zgłoś się Do @Streepy na pv o nadanie rangi Zamek.
 2. VΞGI

  Zebranko 14.09

  ja odpadam mecz mam
 3. Pozytywne opinie na twój temat skłoniły mnie na danie ci szansy mimo słabego czatu liczę że go poprawisz a na ten moment... Podanie akceptuje zgłoś się do @Albert2kpl na pv Zamek.
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 5. Twój nick na serwerze:VEGIII Jak się nazywasz:Kuba Ile masz lat:17 Czy masz range na innej sieci:nie Ile czasu dziennie poświęcisz na zajmowanie się serwerem:na mc całe zycie <3 a tak serio 1-3 h dziennie Kiedy głownie grasz: wieczór-Noc Co chciałbyś wprowadzić na serwerze: Fajna atmosfere i sporo graczy Sposób płatności: wsm wszystkim moge zapłacic Kontakt: steam discord (ewentualnie fb)
 6. Typ grafiki: zdj na tłicza informacyjne Rozmiar: 320x57 Tematyka: Pieniądze (byle nie zł xD)/biznesowe Napis: -Donate -Subscribe -discord -commands -social media -about me Kolorystyka: dowolna Inne uwagi: Ma to być ogl 6 grafik takie same tylko napis zmieniony na każdej grafice ma znalezc sie ta emotka (jak cos pisac link dam na pv) ogl ma to wyglądać tak
 7. Potrzebuje zdjecia na twitch tego typu () mają być w stylu pieniedzy/biznesowe -Donate -Subscribe -discord -commands -social media -about me Razem 6 grafik z góry dzięki <3
 8. Przyjmuje + ładne sesje bardzo duży + ogarniasz graczy na serwie zgłoś się na pv do @Albert2kpl ZAMEK.
 9. Zmiany w vipie zostaną wprowadzone niebawem Lvl były już a same misje nie wiem czy jest to potrzebne a co do nagród za 1 miejsce jest Vip ale na mniejszy okres czasu a co do nagrody pieniężnej nie ma kto jej ufundować Mysle ze wszystko wyjaśniłem ZAMEK.
 10. Wszystkie są super będę używał 3 plusiki poleciały ZAMEK. dziękuje
 11. Nigdy nie byłem dobry z Cyferek ale w 2016 miałeś 14 lat to z tego co się nie mylę to powinieneś mieć oko 17 teraz mamy 2019 i masz nagle 20 czas ci stanął czy jak to jest ? Możesz wytłumaczyć ?
 12. Bardzo fajne leci + Poczekam też na inne

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...