Jump to content

Focztrix

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Normalny

About Focztrix

 • Rank
  Brąz III
 • Birthday 06/30/2002

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  FoCuS cs-SopliCa.com
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Się Znamy?

Recent Profile Visitors

1273 profile views
 1. NOWOŚĆ! Już 20.10.2019 o godzinie 15:00 startujemy z nowym serwerem, który opiera się na rozgrywce w trybie Paintball. Zapraszamy!! IP Serwera: 137.74.1.238:28070 Trailer:
 2. Zapraszamy do gry na serwerach CS:GO naszej sieci Plac Zabaw. Dysponujemy wieloma serwerami z ciekawymi modami i świetną administracją! http://cs-placzabaw.pl Nazwa: [PL] Plac Zabaw [JailBreak|GangMod|Shop] IP: 85.194.242.121:27015 Sloty: 33 Opis: Serwer z modem JailBreak urozmaicony gangami, sklepem i wiele innych. Wciel się w rolę więźnia lub strażnika. Dużo zabawy i miła administracja. Jeden z pierwszych jak i najlepszych serwerów JB w Polsce. Nazwa: [PL] Plac Zabaw [OldStyle JB|Jail] IP: 85.194.242.121:27080 Sloty: 37 Opis:
 3. Owszem wypowiedziałeś 2x zycznie dochodziły mi słuchy ze nie mozna wziąć zyczenia 1 ct do zabica gdy jest jeden ct 2x kicka dostałeś powieniwasz nie mozna dawac !callvote gdy jest admin na serwie dostawałem za to kicki jak nie miałem adma muta dostałeś słusznego bo ciągle nadużywałes mikra. Mut moze admin ci skrucic do 60 min ale jest słuszny. Konsekwęcje przyjmę na klate.
 4. Mackor ty wiele razy mnie prowokujesz abym dostał rage , wiec dostajesz muta oraz gaga z prowokawanie mnie wiec nie pisz bezsensownych skarg na mnie bo jak byś dostał od kogoś innego gag lub muta bo skargi by nie było. Weź pomyśl nad swoim zachodzniem
 5. Nie prawda ja jak siedzę na serwerze to z Okolo 2h potem wychodzę i idę grać mma jak ktoś mi napiszę na pv że coś się dzieje A ja gram mam to wychodzę wbijam na jb I ogarniamwychodzę bo gram rankeda więc nie pisz takich skarg
 6. Tak Mackor muta dostałeś za notoryczne nadużywanie mikrofonu oraz ubliżanie administratorowi, a ty Krecik dostałeś gaga też za wyzywanie mnie dziekuje. Według mnie odwołanie od muta nie słuszne.
 7. a spoko juz przeszedłem albo przechodze we na steam dodaj
 8. Jestem na nie - brak mutacji -regulamin - czy ty nie masz przypadkiem konta z VAC czy to nie jest multi konto na forum ? -słaba sesja
 9. Jestem za okresem próbnym Ale najpierw pytanko VAC opłacony?? +regulamin +/- zachowanie - brak mutacji
 10. Jestem na nie Notoryczne nadużywanie mikrofonu +/- regulamin Kanizu +3 Wypowiedź Korka na temat Twojego podania : Na nie, jestes dla mnie jeszcze dzieciakiem który nadużywa mikrofonu i nie poradzi sobie ze starszymi od siebie. To nie jest plac zabaw (ekhm DR) gdzie nic nie robisz.
 11. Zgadzam się że słowami always gdybym nie był w ct na mapie Summer jail to by przeżył twój kolega. Sytuacja wyglądała tak że kolega Wojtasa aka Hezo wyszedł z celi i sobie skakał A hezo aka Wojtas postanowił go zostawić więc ja to zabiłem oraz chciałbym zgłosić notoryczne nadużywanie mikrofonu w sposób używania słowa MAS NONI coś takiego że swoimi kolegami mówiłeś?
 12. czy ty przypadkiem to nie jest MULTI KONTO?? czy ty nie masz bana ? no dobra wyszedłem ale dobra
×
×
 • Create New...