Jump to content

Mirekk

Admin Retake [CS:GO]
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normalny

About Mirekk

 • Birthday 11/20/1995

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Mirosław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  Bouldering, MTB

Recent Profile Visitors

310 profile views

Display Name History

 1. Czy naturalne dla Ciebie jest mowienie ze się przemieszczacie? Nie. Naturalnie wychodzi "idziecie/biegniecie" Jest to ułatwienie dla graczy w komunikacji, żeby atmosfera była prosta. Zaraz będzie gość, który powie idziecie kucając stale na koniec markera. I co wtedy Miner? Ma biec kucając stale, ma bezruch czy ma wstać i isc? Rozumiesz już dlaczego proponuje zmiane?
 2. Sytuacja z dzisiaj. Wydałem polecenie "Biegniecie kucając stale". Ok gdzieś tam dyskusja wynikła. Ale patrząc na mechanikę gry i jak było chociażby na 1.6. Gdy mówiło się idziecie lub biegniecie kucając stale. To były dwie różne komendy. Bo można zarówno w 1.6 biec i iść kucając stale. W cs:go można wyłącznie "biegać" kucając stale. Moja propozycja po rozmowie z paroma graczami, to żeby wprowadzić zasadę do regulaminu (tak jak w wypadku z tylną ścianą). Żeby polecenie przy kucaniu stale, niezależnie czy biegniecie czy idziecie. Oznaczało po prostu poruszanie się. Ułatwi nam to grę oraz wprowadzi jakiś tam sens. Ps. Proszę nie argumentować tutaj "na logikę nie da się biec kucając". Ponieważ krok przed cele, też się da zweryfikować i jest to luźna zasada z "krokiem przed cele".
 3. Nick (na serwerze): Mirosław Imię: Mirosław Wiek: 24 (25) Ilość przegranych godzin w CS:GO: 2029h Posiadasz działający mikrofon?: tak Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198061247873/ Twoje ID64: 76561198061247873 Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami na naszych serwerach?: nie Forma zapłaty (sms/przelew/paypal): przelew Kontakt: steam/forum (opcjonalnie IG)
 4. Propozycja: Naprawienie respów chyba z CT strony. Opis: Jeśli się nie myle to na CT stronie, respi w ścianie. Szkoda rund..
 5. Fajny pomysł. Będę witał =)
 6. Jest, nawet dobrze ze zrobiles SS. I kolego boxa można włączyć od dowolnej ilośći osób na serwerze. ALE MASS BOX czyt. powyżej 7 osób. czyt. 7<X tj. x jest większe niż 7. Co od razu oznacza że massowy box zaczyna się od 8 osób. Który możesz maksymalnie raz na rundę użyć. Z kolei do 7 osób masz zwykłego boxa. Tzn. aktywujesz go przy dowolnej MOŻLIWEJ okazji. Hmm. Jest dobrze sprecyzowany. Tutaj co najwyżej kłania się czytanie ze zrozumieniem. Uproszczenie bardziej tego pkt. w regulaminie jak najbardziej jest możliwe. Ale uwierz mi, to by była już "formuła" przeznaczona dla osób, które mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jeśli źle coś napisałem to przepraszam. @edit Mylisz się. W matematyce chociażby jest 7 <= X co oznacza. Wieksze lub rowne 7. Czyli gdyby było "OD". Jeśli jest powyżej, można już traktować jako wyższe niż liczba X. IMO można, ale nie trzeba zmieniać regulamin. Ale obecny, źle nie jest sformułowany. Tak jak już napisałem. Kwestia czytania ze zrozumieniem. O ile na serwerze, zrozumienie czyjegoś zdania jest kluczowe. Tak w regulaminie można już to uprościć, ale nie trzeba. Bo wszystko jest zrozumiałe.
 7. Podzielmy temat na: 1) Ustalenie co na "wyspie" jest traktowane jako wyspa 2) ustalenie konkretnie gdzie jest srodek wyspy 3) oczekiwania * Na końcu dołączam ss z 5 zlepionymi na szybko wycinkami SS. Może to być nieczytelne, także po cale ss zapraszam na PW. SS liczymy od 1 do 5. 1 Zaczyna się u gory od lewej, a 5 konczy na dole na prawej stronie. ** Drugi ss pokazujący podloze wyspy. 1) Dlaczego "wyspa". Ponieważ możemy to interpretować na dwa sposoby. Na zlepku SS widać 1 screen z przekątnymi. Czarne, sa w mojej opinii traktowane jako wyspa. Bo wyspa, to ziemia. A nie plaforma, tak jak bym nazwal polowe domku platforma, a nie wyspa. Także w mojej opinii wyspa, to nie cala cela, czyt wyspa + domek. A tylko wyspa. ALe odpuszczę ten spor. Ponieważ nie ma on w tej sprawie znaczenia. Zalozmy ze potraktujemy wyspe jako cele, a cela to calosc. Także uznamy zarówno domek jak i wyspe jako "wyspa". Kluczowe przy drugim punkcie. 2) 1.Tak jak widać na pierwszym obrazu jeżeli uznamy jako srodek tylko czesc wyspa. To czarne linie pokaza nam srodek. 2.Pierwszy SS, gdy uznamy cala cele jako "wyspa" to srodek znajduje się niemalże na samym srodku pnia, ale jednak bardziej w kierunku południowego zachodu. 3.Drugi SS, dla czytelniejszego obrazu srodka, 4.Trzeci SS, to tylko zoom drugiego, ale bez lisci. 5.Czwarty SS, idealnie ukazuje srodek wyspy, także bez zadnych markerow 6.Piaty SS, nie byłem w stanie się ustawić idealnie na srodku celi. Także zgodnie z regulaminem, ustawiam się przy najbliższym punkcie. -Wszystkie proste maja taka sama dlugosc. -Jestesmy w stanie się ustawić zgodnie z odlegloscia na chyba wszystkich. Nie sprawdziłem wyłącznie 2 kropki. 7.Piaty SS. Wedlug slow @SaitS srodek uznajemy miedzy drzewem, a oknem. -Nie. Srodek miedzy drzewem, a oknem to zdecydowanie nie srodek. BO nie jest to najblizsza droga. -Można. dotykać drzewa, wtedy ok, jeśli to w kierunku okna, uznam za srodek. -Tak. Srodek uznajemy za pkt 1,2,3,4. Ewentualnie dotykanie bezpośrednie drzewa miedzy 1, a 4 kropka. 3) Uznanie środka jako - Czytaj Dotykanie drzewa, także można to robic stojąc na samochodzie oraz stojąc przy oknie. ALe nadal dotykając bezpośrednio drzewa. Zapoznanie z tym Administracji oraz wzmianka o tym w regulaminie jeśli ma być to pisemna zasada lub poinformowanie graczy jeśli może to być niepisemna zasada.
 8. Czy !zabawanew ma swój "dzial" w regulaminie tak jak !zabawa? Nie moglem znaleźć. A potrzebowałem cos sprawdzić. Jak nie ma, to proszę przenieście do propozycji.
 9. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale zostawię to tutaj.
 10. Sytuacja z arcade. Mapa się odpala. Max 4 rundy trwala. Wbijam do ct w 3. Prowadze, w trakcie zabawy. WIec w 4 nie mogę być prowadzącym jako pierwszy. Hezo daje pierwsza reakcje napisz na say "rtv" Uwazam ze takie zagrywki sa slabe. Ja osobiście lubie ta mape. Wbilem tam, żeby prowadzic. A to ze hezo nie lubi tej mapy i daje takie polecenia. Sa jak dla mnie poziomu podłogi. Dodajcie proszę do regulaminu zasade, zakazującej nakłanianie jako prowadzący do polecen na szkode innych graczy lub na korzyść samego siebie. Jak np: napisz na say !gift prowadzący xx credytow Dziękuję.
 11. To nie serwer co prawda. Ale nadal JB Ja razem z Hyperem. Przeprowadzamy wywiad srodowiskowy, na polecenie @SaitS. Także raport opublikujemy jutro rano.
 12. Twój nick: Mirosław Ile grasz w CS'a GO: 5-7 lat. (12 w 1.6/go) 1975h przegranych. Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 1 Ile masz lat: 24 skończone (1995) Czy masz rangę w innej sieci: nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: nigdy Ile masz przegrany godzin na serwerze: 7x24+11 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: Teraz dużo. Kiedy głównie grasz: różnie, raczej preferuje późniejsze godziny Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Zawyżyć średnią wieku wśród administracji :V Wszystko na razie ładnie funkcjonuje. Jedyne co mogę wnieść to naukę empatii większej do reszty. Sposób płatności: sklep Imię: Mirosław Kontakt STEAM:STEAM_0:1:50491072
 13. Wprowadzcie żeby grana mapa, nie mogła być powtórzona min. przez najbliższe 3 mapy. Cały czas jest ORANA DO PORZYGU MAPA CLOUDS... Lubie ją, ale rzygać mi się chce. To tak jak ruchać ciągle tylko na misjonarza.. Ile k**wa można? Trzeba eksperymentować, żeby to nie było do porzygu… Gracze nie mogą się nauczyć nowych map i ich secretów. Bo kiedy jak orają tylko clouds? Hhh tfu w clouds
 14. SPrawa wyjasniona przez Edwardo. Ma być nowy MassFd. Pozdrawiam. @ edit nie musi. Jest tak jak powiedziane. Mialo być massFK nie było. Poprosze o chytruza o bana w grze. Zamknijcie to. I dajcie sluszne
 15. Mirekk

  Dobry

  Siema. Milo ze w końcu ktoś na jb starszy niż ja jest heh
×
×
 • Create New...