Jump to content

jacozor

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jacozor last won the day on January 20

jacozor had the most liked content!

Community Reputation

75 Dobry

About jacozor

 • Birthday November 21

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://www.youtube.com/c/jacozorTV

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  jacozor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Zainteresowania:
  grafika komputerowa,kodowania zabezpieczeń, picie w dużych ilościach soków pomarańczowych haha =)

Recent Profile Visitors

1226 profile views

Display Name History

 1. Widzę, przekopiowałeś i wkleiłeś
 2. Grasz, dobrze czasem gorzej, Aktywny, pomocny piszący zawiadomienia o różnych graczach... Prywatnie mamy zadymę, haha .. - Twoje podejście do niektórych spraw jest banalnie "śmieszne" ale no cóz... Niech ci będzie, że będę na tak, chociaż mi to tak naprawdę w Twoim przypadku "lotto" gdyż w/w masz same okejki
 3. Cześć, Tak jak w/w wspomniał szefu, obserwowaliśmy Ciebie z różnych stron.. docelowo ja grałem aby na Tobie wymusić dziwne akcje, a Wiewiórka obserwował i oboje równo zauważyliśmy, że twój celownik zbyt szybko podąża za moją głową.. Dodatkowym plusem będzie to, że dostawałem już na steam, wcześniej w czasie (pracy).. od użytkowników naszej areny.. "Jacek dasz radę wbić bo jest odpał a nie ma innego admina" pod nickiem " YopatPA | csgo-skins.com" przejrzałem logi.. i widniejesz na tych tagach - Mało widniejesz jeszcze na innych. Jak dla mnie i mojego doświadczenia BAN powinien zostać, A Tobie na przyszłość radzę, lepiej ustawić ustawienia spójne bo strasznie to widać było. Z dema najważniejsze akcje z których widać, że nie jesteś czysty bo straciłeś "movment" czystego gracza ; ...I tak zakończyła się Twoja przygoda, oglądając to demko aż 3 razy.. Łatwo zauważyć, że od początku do obserwacji wiewiura, masz bardzo dużo akcji "obv, użyciem wspomagacza", nieczęstych przypadkach widać, nawet użycie "Aima" który jest czasem widoczny, a czasem trudno go uchwycić. Moim czystym sumieniem, demo nie jest do przeanalizowania, a raczej otrzymania oceny A+ - Zatwierdzonego Permanentnym banem na wejścia na obecną arenę. Dziękuje za uwagę la la la yeah yeah Pozdrawiam serdecznie. #edit Fakt, oczywiście jest wiele serwerów takiego typu. U nas niestety zabłysłeś zbyt pewny siebie. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy z nas wyraża własną opinie stosowną do tego nagrania które uczyniłeś. Gdyby to demo, było czyściejsze tej akcji dzisiaj by nie było.. i dalej mógłbyś sobie smyrać pępkiem po serwerze przy adminach/poza adminami. Ale wyszło jak wyszło.. - Dla mnie i dla admina banującego, nie jest korzystne twoje demo, aby dać mu miano "Słuchaj, pomyliśmy się.. na tym demku nic a nic absolutnie nie widać, on jest czysty.." - Skoro doskonale, widać.. że czysty? Nie jesteś, używasz wspomagaczy. - Jakieś na bank musisz mieć w swoim zestawieniu. Nie chce mi się Ciebie prosić o LOGI (biosu) , abym miał wszystko czarno na białym jakie pliki/programy (podłączałeś od początku używania komputera). - kompatybilne z użyciem "csgo.exe" Decyzja główna należy do Wyższych Administratorów - my tylko wyrażamy opinię pomocną. Również Pozdrawiam I życzę więcej szczęścia tak jak wspomniałem na powyższym odwołaniu od bana. , "...na przyszłość radzę, lepiej ustawić ustawienia spójne bo strasznie to widać było."
 4. Wiem, że nie powinno mnie tutaj być, najwyżej otrzymam niedocenionego warna, jednakże chciałem tylko "humorystycznie" dodać pewną rubryczkę a więc - Najwidoczniej przeszedł mutację i z 15 lat chrapie jakby wypił ogromne ilości % - Bartek, Kacper, pentliczek pentliczek a może Jóżef?
 5. Zamówione - Zobaczymy efekty jak przyjdzie, mocno wyczekiwana gierka do mojej kolekcji.. w obecnych klimatach
 6. Aaaa, Wiiitaaaaaj - "powód" haxy? Owszem się mylisz bracie, sprawa tyczy się czegoś innego. *** REGULAMIN *** - 10. Osoby posiadające krócej niż 365dni stałą blokadę nałożoną przez twórce gry na jakimkolwiek z kont traktowane są jakby czitowały na naszym serwerze (ban permanentny). Zerknij w posta, przyda ci się Pozdrawiam Serdecznie, Proszę o nałożenie (bana permanentnego) aż do dnia ulgi. #edit - ciesze się, że po edycjii wszystko pozmieniałeś i uzupełniłeś gdyż za początku twoja prośba według wzoru była uboga .. chociaż tyle mogłeś zrobić - [email protected]@ ech ..
 7. Po krótkim obejrzeniu Ciebie na mapie plain2 Śmiało mogę stwierdzić, że twój movment wraz z użyciem (bh) wydaje się naturalny jednakże obserwując Ciebie z (3-osoby) widać jak blokują ci się nogi także tutaj już jest jeden myk. Druga wersja - dosyć dziwnie wcelowujesz się w "modele" patrzysz "celownikiem gdzie indziej" ale mam wrażenie jakbyś doskonale znał pozycje przeciwnika bo mocniej celownikiem w inne miejsce nie chcesz przeciągnąć. Demo jest ciut krótkie ale można z niego wyjąć jakieś plusy i minusy. Jak najbardziej myślę, że ban powinien jednak dostać w uwagi na to, że samo konto jest "nowym kontem". A twoje możliwości nie są wystarczająco kompatybilnie z otoczeniem samego serwera. Jednakże myślę, że w tym przypadku zainteresują się wyższe grona administracji otrzymasz właściwą deklaratywną odpowiedź
 8. Link do demka: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190528-2113-am_map1v1-64.dem.zip Na wstępnie, Przepraszam za okres wydłużenia. (dostała wczoraj poinformowana odpowiednia osoba) - dlaczego jak to i co było grane. Przechodząc do sedna tematu sprawy... Faktem jest to, że bana otrzymałeś z mojej ręki, jednakże to była biegła opinia 2 adminów w tym (3-ciego banującego).. jak dla mnie w pewnych sytuacjach widać jakieś przebłyski, gdzie mierzysz, jak mierzysz, jak celujesz, gdzie celujesz. To podkusiło mnie do zaoferowania ci bana ze względu na słabą grę, a dużo wiedziałeś w poszczególnych rundach gdzie znajduje się przeciwnik.. Momentami słabo, aimowo również słabo. Pamiętajmy, że grając praktycznie na każdej mapie z puli serwera wyrabia się technikę i z biegiem czasu mniej więcej zna się respawn przeciwnika, jednakże w tym przypadku zastanowiłbym się bardziej na tych kilku momentach - czy to był zwyczajny luck, a nasze zmęczenie lub przemęczenie dało wody. ? Czy jednakowo coś posiadasz ale mocno to chciałeś zataić ? *** Pozostawię tą rozpiskę do sporządzania jakiegoś ehm artykułu.. na bank w tym mogą się wypowiedzieć jeszcze poprzedni admini. (wtedy myślę, cała otoczka miałaby lepszy smak) *** - Nie mniej do nikogo urazy Czasem lepiej jest zbanować i sprawdzić niż poóźniej zaaałować ! - Jeśli chcesz pewnie możesz pisać do Opiekunów i przyjmę karę pod siebie.
 9. Zbyt szybka decyzja, zbyt szybko się zadziała. Przepraszam i okazuję skruchę! /Tak jak rozmawialiśmy na steam - Jesteśmy tylko ludźmi, czasem lepiej zbanować i sprawdzić akcje niż dmuchać na zimno. #edit - akcja działa się bezpośrednio na mapie " am_dust_64 " - tak dla ulepszenia powyższego posta. W akapicie 4. Prosze o unbana jegomościa.
 10. Kojarze cie jedynie z serwera nie znam lub nie zdążyłem Cie poznać ..... w/w masz all wymienione ja tylko się podpiszę pod inne osoby. Jestem na Tak
 11. W tym demie, może się wypowiedzieć aż (2 adminów) - Ponczek oraz Kruh, na ostateczny werdykt... musisz zaczekać wstępnie, Oglądając Ciebie wraz z innymi adminami zauważyliśmy, że co jakiś czas centralnie "stoisz celująć w skrzynkę gdzie jest dokładnie przeciwnik lub w jego głowę za ścianą i porządzasz za nią nieumyślenie powodując lub robiąc świadomość - niewidomego.", kolejne rundy, są do siebie bardzo mocno zbliżone, dopiero jak możliwe zauważyłeś ze kolejny admin wbił na speca, w tamtym przypadku "był to poncuś", nagle po minimalnej "pauzie" już nie grałeś tak samo jak poprzednio... Dam ci pełne rozpisane demo. Musisz ciut poczekać z racji tego ze mam "obowiązki" poza sieciowe.
 12. Obecnie, nic z takich "dobrych stronek" nie znajdziesz, a jeśli już to "mogą" zawierać kodowania SCFI-V - do rozkodowania całego Twojego konta za pomocą ciasteczek. Jedyną alternatywą będzie mierne sprzedanie je na rynku steam, kupno "skina/ów" i sprzedaż na stronach typu alledrogo, lub bitskins lub bezpośrednio do rąk na grupach gdzie ostatnim czasie jest bardzo wysoki chaos na scamowanie (paypalem,psc).

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×